Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

това трябва да са цените в Люлин, Обеля, Дружба, Надежда...

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: това трябва да са цените в Люлин, Обеля, Дружба, Надежда...
05-05-2011 - 21:03:52
avatar
Quote
greenbul
Quote
Imotko
Quote
Гладен Брокер

То така, ако говорим и в Бобов дол, кой ли има интереси......

Аз имам интереси с района. Имам страхотно ранчо и бих взел и апартамент.
Re: това трябва да са цените в Люлин, Обеля, Дружба, Надежда...
06-05-2011 - 14:42:41
Кой може да ми преведе на разбираем език тази обява?

„10-годишно молитно строителство, състоящо се от партер и два етажа, отвършена до ключ.Партер-стая, кухня, спалня, баня с тоалетна заедно.Първи и втори етаж-по три спални, баня и толаетна.Къщата има вътрешна изолация.Намира се във вилната зона на с.Марково.Цената се коментира при сериозни клиенти“

Информация за брокера :
Петя, Марияна, Тодор, Антоанета
Агенция за недвижими имоти: ЕМ ПИ ТИ-06
Re: това трябва да са цените в Люлин, Обеля, Дружба, Надежда...
06-05-2011 - 18:46:52
"Намира се във вилната зона на с.Марково" -- за пръв път чувам за вилна зона на село. Вероятно това означава, че е извън регулация, незаконна постройка.

Липсата на снимки на обекта на продажба е озадачаваща.
Re: това трябва да са цените в Люлин, Обеля, Дружба, Надежда...
06-05-2011 - 21:30:22
Не знам къде е Марково и не ми се рови по картите,но "Вилна зона" си е съвсем ясно законово понятие,съществуващо и в ЗУТ,и в няколко наредби и изобщо не означава,че е извън регулация или някакви подобни глупости.Просто параметрите на застрояването там са различни.По-ниско строителство,по-малък КИнт,повече озеленяване като %.
Re: това трябва да са цените в Люлин, Обеля, Дружба, Надежда...
06-05-2011 - 21:40:08
avatar
Quote
salvador
Не знам къде е Марково и не ми се рови по картите,но "Вилна зона" си е съвсем ясно законово понятие,съществуващо и в ЗУТ,и в няколко наредби и изобщо не означава,че е извън регулация или някакви подобни глупости.Просто параметрите на застрояването там са различни.По-ниско строителство,по-малък КИнт,повече озеленяване като %.

Марково, Пловдивско, известно още като Пловдивският Бевърли хилс.
Митничари и мутри са застроили къщи- мутробароци с по 3 метра огради.
Re: това трябва да са цените в Люлин, Обеля, Дружба, Надежда...
06-05-2011 - 22:49:24
Аааа...там съм ходил.Като каза за митничари край Пловдив,знам го селото.Не знам къде точно му е вилната зона,но е достатъчно голямо и достатъчно населено,за да има обособена вилна зона.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход