Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:

Публикувано от sid 40 
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 23:37:41
avatar
Ха-ха, вярвай си!

Блаженни са баламите.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 23:43:09
avatar
Виж бе Валсодар Неверни:
[www.24chasa.bg]
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
12-04-2011 - 23:52:23
avatar
Голям ръст - няма що.
Четеш новините, както Дявола - Евангелието.

Искаш ръст и навсякъде ти се привижда такъв.
Ами, като си толкова убеден в ръста на цените на имотите, купувай, купувай СЕГА бре човек.
Пък след година ще го продадеш по-скъпо на баламите като нас, де се стискат и не щат да купуват.

Защо не купуваш, не си ли вярваш?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
13-04-2011 - 00:00:17
avatar
Ами аз от една година Ви вярвах сляпо на Вас сривльовците, но вече ми светна ламбата, че ме лъжете яко! Вече две години очаквам спад на нещо конкретно, което да закупя с лекота, но се оказва, че няма такъв филм. Яд ме е че ви се доверих за толкова дълго време. Досега щях да съм го изплатил половината. А вие винаги ще си пеете една и съща песен, то е ясно. Няма цена на която да купите. Жалко, че ме подлъгахте.:g:
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
13-04-2011 - 00:04:23
avatar
Въх, горкият!
Купувай сега, че от утре ще е двойно!

За двойно какво - питай Уилсъна - той ще ти каже :]

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
13-04-2011 - 00:12:13
avatar
ЕВа си майката!!! То верно било трагедия с депозитарите. Готов съм да основа "фонд на закъсалия ВЛОГАР"

[paper.standartnews.com]
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
13-04-2011 - 00:19:35
Вярно. Голяма трагедия е да прибираш по 7-8% от депозити, докато баламите ъпъри са загубили 20-30% от парите си и продължават да губят с пълна скорост...
На 100К депозит - смятай 7-8 хилки ей така докато си седиш и нищо не правиш, тежко е, ама ще се жертвам и ще ги прибера. Пък нека ми е зле.
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
13-04-2011 - 00:23:37
avatar
Quote
Panther1
Вярно. Голяма трагедия е да прибираш по 7-8% от депозити, докато баламите ъпъри са загубили 20-30% от парите си и продължават да губят с пълна скорост...
На 100К депозит - смятай 7-8 хилки ей така докато си седиш и нищо не правиш, тежко е, ама ще се жертвам и ще ги прибера. Пък нека ми е зле.

Ти си слаба ракия, аз докато нямах пари за боксьонера в областен център, влагах по около 1 000 000 на депозит и прибирах по около 70-80 000 хей така от въздуха. Даже не си помислях, че с тези пари можех да си купя някаква недвижимост , за да не бъда пълен гащник:]
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
13-04-2011 - 00:30:54
avatar
Quote
sid 40
ЕВа си майката!!! То верно било трагедия с депозитарите. Готов съм да основа "фонд на закъсалия ВЛОГАР"

[paper.standartnews.com]

Собственик 31, проверяваш кога ще те баннат и тук ли? Интересно как от мизерната ти заплата, ти остават левчета да купуваш ракия да се напиваш като прасе вкъщи.
Re: КОЛКО ЖАЛКО ЗА ВЛОГОВЕТЕ И ТЕХНИТЕ ТИТУЛЯРИ:cry:
13-04-2011 - 00:38:35
avatar
Абе след като ежедневниците масово започнаха да го виждат, явно нещо се случва........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход