Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече

Публикувано от sid 40 
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 21:30:08
eye popping smileyРаздвоение на личността сахибска ли наблюдаваме тука или разтроение?
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 21:31:37
avatar
Quote
др. Иванов
Винаги съм се чудил кой вариант на поговорката "Когато се родиш глупав това е завинаги" или "Когато се родиш глупав това е задълго" е правилния. Този фирум ме убеди, че правилен е първият вариант!

Това противоречи на: Човек се учи, докато е жив.

Участниците във форума са поне с една класа над средното ниво на народонаселението. Това, че някои внасят екзотика в дискусиите, не ги прави глупаци. "Големите грешки" от 2006 - 2009г. ги направиха "навън". Истината е, че много хора направиха сделки "на сляпо", повлияни от медийни и банкови реклами, подкрепени от колеги и роднини, а сега си ближат раните. Лошото е, че зрели хора постъпиха, като деца.

В споровете се ражда истината.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 22:16:26
Участниците във форума са поне с една класа над средното ниво на народонаселението.

Само това изречение доказва, че поумняване няма! Покъртително!
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
10-04-2011 - 09:29:44
avatar
Quote
др. Иванов
Участниците във форума са поне с една класа над средното ниво на народонаселението.
Само това изречение доказва, че поумняване няма!

Другарю, дискусиите във форума показват изказване и отстояване на тези/позиции.
Зад екзотичните изкази се крие практика, знание, анализ.
В бриджа това се нарича блъфиране, пък може и импаса да излезе.

Навън са глупаците, които като коне с капаци се набучиха на кола.
Навън са тези, които са голям шлем. Фращейн?
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
10-04-2011 - 13:36:13
Голям шлем, малък шлем, 3 БК, тука сривльовците до две трефи най-много го докарват.
1.9
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
10-04-2011 - 13:53:05
Quote
Imotko
Голям шлем, малък шлем, 3 БК, тука сривльовците до две трефи най-много го докарват.

Пак безсмислени коментари на пишман-бркери (Безимотко + Иваноф + автора на темата).
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
10-04-2011 - 13:58:11
Quote
др. Иванов
Участниците във форума са поне с една класа над средното ниво на народонаселението.

Само това изречение доказва, че поумняване няма! Покъртително!

ужас smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-10 13:58 от toni9999.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
10-04-2011 - 15:25:22
avatar
Ето двата аспекта на "цените на имотите":

1. те спадат - даже в лъжливата графика на този сайт е очевидно. Сега някой може да не нарича 35% спад - "срив" (щом не е 99%), но това е подробност и по-скоро бягство от реалността

2. от друга страна от 2 годни всеки месец има поне по една статия "пазарът се РАЗДВИЖИ", та аз пък да попитам - къде е това раздвижване? Или и тук друга дума се има предвид, примерно РАЗДВИЖИ = "на дедо Лазо му влазя и излазя", като в ролята на дедо Лазо са всички, които като квичащи хиени преди и през 2008 налазиха "пазара на имотитИ"?
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
10-04-2011 - 15:48:26
avatar
Quote

Участниците във форума са поне с една класа над средното ниво на народонаселението.

Ни мо га да ни съ за пи ша в темата...
Сега ще си я разпечатам
Ще си я заверя при нотариус...
И ЩЕ ИМАМ ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ СЪМ ПОНЕ ЕДНА КЛАСА НАД СРИЕДНАТА!

Да са пукат плебеите а? Голям късмет че улязах да видя ко праите и ударих джакпотя!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
10-04-2011 - 16:19:16
Quote
ASSETION
Quote

Участниците във форума са поне с една класа над средното ниво на народонаселението.

Ни мо га да ни съ за пи ша в темата...
Сега ще си я разпечатам
Ще си я заверя при нотариус...
И ЩЕ ИМАМ ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ СЪМ ПОНЕ ЕДНА КЛАСА НАД СРИЕДНАТА!

Да са пукат плебеите а? Голям късмет че улязах да видя ко праите и ударих джакпотя!!!

Къде се загуби бе човекsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход