Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече

Публикувано от sid 40 
айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 20:11:26
avatar
Айде да поевтиняват тези имоти, както пишат повечето специалисти във форума, че ми писна вече да чакам. От година вече съм София и за Е200 не мога да си намеря никаква свястна квартира. Само кимита гарсионери в Дружба, Надежда, Обеля и Люлин. Вече станах софиянец. Научих всички квартали! Цяла година не мога да се оправям с режийните и с квартирата, а идеята ми беше да сбера поне 40-50 хиляди евро за половината имот. Поболях се вече. Мислех да започна да ремонтирам стартери и алтернатори и бизнеса бързо да ми се разрасне. Оказа се обаче че в тая пуста София и други били ремонтирали стартери и алтернатори. Еба си тъпнята, сега никакви шансове. Идва ми да си сложа въжето. Сега съм на едно таванче в Гео Милев /сравнително по-свестен квартал/, но съм в безисходица.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-09 20:13 от sid 40.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 20:29:53
Купувай, че ще има ръст ....... на свободните имоти. В този форум , ако не се говори за ръст трият ...... така, че бързай.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 20:33:02
Нормалните цени са горе-долу на половината от сегашните. Ще паднат и под тях, но за малко и 200 евро квадрата дори да има, ще е в такъв вид и на такова място, че ти няма да го искаш. А що се отнася до това кога, въоръжи се с търпение. Балонът се надува 6-7 години, а спихва само от 2. Сегашните цени се базират единствено на илюзиите на продавачите, а именно илюзиите са едно от нещата с които хората най-трудно се разделят.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 20:40:40
Quote
greenbul
Нормалните цени са горе-долу на половината от сегашните. Ще паднат и под тях, но за малко и 200 евро квадрата дори да има, ще е в такъв вид и на такова място, че ти няма да го искаш. А що се отнася до това кога, въоръжи се с търпение. Балонът се надува 6-7 години, а спихва само от 2. Сегашните цени се базират единствено на илюзиите на продавачите, а именно илюзиите са едно от нещата с които хората най-трудно се разделят.

Поне чети новия какво е написал, а тогава отговаряй. А "бъдещите" цени се базират на мечтите на купувачите от форума. И вече три години само се базират.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 20:45:20
avatar
"Новият" е старият Собственик 31, явно през уйкенда са му свършили хапчетата smiling smiley
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 20:47:41
Quote
dodo2
"Новият" е старият Собственик 31, явно през уйкенда са му свършили хапчетата smiling smiley

Не само хапчетата, но и 9-те имота. Та си търси нещо.
Нашия човек бил под наем .... а доходи от магазини имаше.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 21:00:58
К'ви магазини? Има ня'ква барака 20 квадрата.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 21:12:50
avatar
Като не върви със стартерите, поне какъв бизнес мога да подхвана за да искарам някакви 40 - 50 бона в евро , които да ми послужат за някакво самофинансиране и да дръпна некъв кредит , че мисля да оставам за постоянно в София. Във Вършец няма никаква работа.
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 21:20:38
Винаги съм се чудил кой вариант на поговорката "Когато се родиш глупав това е завинаги" или "Когато се родиш глупав това е задълго" е правилния. Този фирум ме убеди, че правилен е първият вариант!
Re: айде да се сриват тези имоти, че ми писна вече
09-04-2011 - 21:26:40
avatar
Quote
sid 40
Като не върви със стартерите, поне какъв бизнес мога да подхвана за да искарам някакви 40 - 50 бона в евро , които да ми послужат за някакво самофинансиране и да дръпна некъв кредит , че мисля да оставам за постоянно в София. Във Вършец няма никаква работа.

Поредното форумно недоразумение, който чака срив на имотите, без да да има още почва под краката си!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход