Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите започват да поскъпват!

Публикувано от okorosent 
Re: Имотите започват да поскъпват!
02-04-2011 - 22:20:59
Вторачвам се в брокерите,защото те са най-безкрупулните във веригата.Имах контакт само с двама,но те не спряха да ме убеждават ,че черното е бяло.Бе,хора,вие съвест нямате ли?!?Да ми каже-"Така и така,друже,не гарантирам,че цените няма да продължават да падат"-ОК.А тя ми идва с някакво джипче,купено от "щастливите" 2007-2008 и започва да ме баламосва/ноември 2009!!!/,че "сега бил моментът да купувам"?!?!?!Нагли,та нагли!!!Знам за случай,в който агенция на 40 хил си бе сложила 5хил надценка.Супер нахални са.Та затова се вторачвам в тях.
Re: Имотите започват да поскъпват!
02-04-2011 - 22:37:28
avatar
Quote
zingiber
Вторачвам се в брокерите,защото те са най-безкрупулните във веригата.Имах контакт само с двама,но те не спряха да ме убеждават ,че черното е бяло.Бе,хора,вие съвест нямате ли?!?Да ми каже-"Така и така,друже,не гарантирам,че цените няма да продължават да падат"-ОК.А тя ми идва с някакво джипче,купено от "щастливите" 2007-2008 и започва да ме баламосва/ноември 2009!!!/,че "сега бил моментът да купувам"?!?!?!Нагли,та нагли!!!Знам за случай,в който агенция на 40 хил си бе сложила 5хил надценка.Супер нахални са.Та затова се вторачвам в тях.


И в какво точно се изразява нейното нахалство? В това, че е била откровена и ти е казала, че не гарантира тренда на цените. Ти брокер за покупка на НИ ли си търсил или финансов консултант който да ти прогнозира тренда на имотите?*xxx*
Re: Имотите започват да поскъпват!
03-04-2011 - 07:47:30
Quote
ПОМЕЩИК
И в какво точно се изразява нейното нахалство? В това, че е била откровена и ти е казала, че не гарантира тренда на цените. Ти брокер за покупка на НИ ли си търсил или финансов консултант който да ти прогнозира тренда на имотите?*xxx*

Абе, сахибе.
Ти прочети ли какво е написал zingiber:

Quote
zingiber
Да ми каже-"Така и така,друже,не гарантирам,че цените няма да продължават да падат"-ОК.А тя ми идва с някакво джипче,купено от "щастливите" 2007-2008 и започва да ме баламосва/ноември 2009!!!/,че "сега бил моментът да купувам"?!?!?!

Това почерненото няма никаква връзка с тренда на цените и не е подтикване към покупка. *angel*
Re: Имотите започват да поскъпват!
03-04-2011 - 10:05:38
Quote
okorosent
Чести първи април smiling smiley

Таз година шега, догодина истина
Чака ни по висока инфлация
Re: Имотите започват да поскъпват!
03-04-2011 - 10:30:42
avatar
От кога имотите се наредиха сред стоките от първа необходимост?

Зависимоста м/у цените на стоките от първа необходимост и тези на имотите при постоянни и свиващи се доходи е точно обратно-пропорционална, т.е. при 1000 пари на месец и разходи за храна 30-35% от тях имотът от ипотетичен става изцяло хипотетичен
Re: Имотите започват да поскъпват!
03-04-2011 - 12:55:52
Quote
valsodar
От кога имотите се наредиха сред стоките от първа необходимост?

Зависимоста м/у цените на стоките от първа необходимост и тези на имотите при постоянни и свиващи се доходи е точно обратно-пропорционална, т.е. при 1000 пари на месец и разходи за храна 30-35% от тях имотът от ипотетичен става изцяло хипотетичен

Това важи и за инфлацията. Колкото по-голяма е инфлацията, толкова повече цените на имотите ще падат. Инфлацията която се задава е малко по-различна от тази по света. Ако по света инфлацията се дължи на повишаване на паричната маса, при нас това се отраява като покачване на вносните стоки при намаляване на заплатите поради влошаване на локалния икономически климат. На кратко имаме повишаващи се цени и понижаващи се доходи, процес при който свободните пари за влагане в имоти драстично намаляват.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Имотите започват да поскъпват!
03-04-2011 - 19:47:10
Quote
zingiber
Вторачвам се в брокерите,защото те са най-безкрупулните във веригата.Имах контакт само с двама,но те не спряха да ме убеждават ,че черното е бяло.Бе,хора,вие съвест нямате ли?!?Да ми каже-"Така и така,друже,не гарантирам,че цените няма да продължават да падат"-ОК.А тя ми идва с някакво джипче,купено от "щастливите" 2007-2008 и започва да ме баламосва/ноември 2009!!!/,че "сега бил моментът да купувам"?!?!?!Нагли,та нагли!!!Знам за случай,в който агенция на 40 хил си бе сложила 5хил надценка.Супер нахални са.Та затова се вторачвам в тях.

А ти някакво джипче имаш ли?
Re: Имотите започват да поскъпват!
05-04-2011 - 16:13:24
град София, Център
бул.
Квадратура: 119 m2
Етаж: Партер
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Тип строителство: Тухла



БЕЗ КОМИСИОННА, директно от собственик. Апартаментът се намира на ХХХХХХХХХ, и е с лице към него. Състои се от две стаи, хол, кухня, баня, тоалетна и антре с чиста жилищна площ 83 кв. м. , мазе 7. 05 кв. м. , таванско помещение 6. 95 кв. м. + 10. 35 % от общите идеални части на сградата и мястото с пространство 220 кв. м. , като сбор 119. 78 кв. м. Има опция промяна на статута в магазин.

Ето ви обява на собственик. Той си смята имота, че е 119 кв.м и иска 140 000 Е. Кой брокер е виновен за това.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-05 16:14 от dragula.
Re: Имотите започват да поскъпват!
07-04-2011 - 11:16:27
Quote
greenbul
Quote
valsodar
От кога имотите се наредиха сред стоките от първа необходимост?

Зависимоста м/у цените на стоките от първа необходимост и тези на имотите при постоянни и свиващи се доходи е точно обратно-пропорционална, т.е. при 1000 пари на месец и разходи за храна 30-35% от тях имотът от ипотетичен става изцяло хипотетичен

Това важи и за инфлацията. Колкото по-голяма е инфлацията, толкова повече цените на имотите ще падат. Инфлацията която се задава е малко по-различна от тази по света. Ако по света инфлацията се дължи на повишаване на паричната маса, при нас това се отраява като покачване на вносните стоки при намаляване на заплатите поради влошаване на локалния икономически климат. На кратко имаме повишаващи се цени и понижаващи се доходи, процес при който свободните пари за влагане в имоти драстично намаляват.
*ok*
Re: Имотите започват да поскъпват!
07-04-2011 - 23:47:34
Quote
dragula
град София, Център
бул.
Квадратура: 119 m2
Етаж: Партер
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Тип строителство: Тухла



БЕЗ КОМИСИОННА, директно от собственик. Апартаментът се намира на ХХХХХХХХХ, и е с лице към него. Състои се от две стаи, хол, кухня, баня, тоалетна и антре с чиста жилищна площ 83 кв. м. , мазе 7. 05 кв. м. , таванско помещение 6. 95 кв. м. + 10. 35 % от общите идеални части на сградата и мястото с пространство 220 кв. м. , като сбор 119. 78 кв. м. Има опция промяна на статута в магазин.

Ето ви обява на собственик. Той си смята имота, че е 119 кв.м и иска 140 000 Е. Кой брокер е виновен за това.

След "обработката" на имота от брокера, той /имотът/ ще се предлага на закръгланата цена от 150 000Е, а пък ако случайно се намери купувач /което няма как да стане на практика/, брокито ще се опита да сложи и 3% върху 150000Е /ако мине номерът/ - наглостта на брокитата е безгранична, сравнима е само с некомпетентността им.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход