Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???

Публикувано от hunterA 
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 21:29:24
avatar
Между външно и ситняково се намира "Яворов"-изключително престижен квартал с пететажни блокчета и много зеленина между тях. Връзката с центъра е с автомобил за 10 минути, пеша за 5 минути.:] Имам много приятели там и въпросното разстояние съм го вземал с много видове транспортни средства, така, че знам.
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 21:41:18
Истината за търговете - да, видяхте най-сетне. Това ви повтарям непрекъснато, щом стане дума за търгове, но никой не искаше да разбере. И какво - някакъв кимизарник, дето май всички го знаете, защото е било единственото читаво нещо от 5 месеца насам, се е продал на космическа цена.
Защо, как така, ама моля ви се, тия хора не знаят ли какво предстои, че тия апартаменти ще са по 25000 максимум до година време, а?
А вие какво, опревдания намирате: кеш било, ама не съм против, да си купуват хората и тн, и т.н. Като ви казвам, че купуват, не вярвате, ама ето - факт. Даже и не знаят какво купуват, ама купуват. Браво.
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 21:47:41
avatar
Бравосваш с надеждата да те отърват и от твоят ли?:]

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 21:47:49
avatar
Купуват и то яко и то със 100%-ов КЕШ. Това не могат да го преживеят доста българи /дънори/. Но какво да се прави, не всеки е роден със сребърна лъжичка в уста или находчив бизнесмен като теб Имотко. Ти като им говориш за прислужници и готвачки, те си мислят, че си от друга епоха:}
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 21:56:18
Готвачки не. Жената обича да готви, даже прекалява.
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 21:56:35
avatar
Естествено, че с КЕШ я!
От колко време набивам в кухите лейки на форума, че след спихването на балона 95% от пазара е в ръцете на тези с наличен кеш?
А този, който е събрал парите, няма да ги даде с такава лекота, с каквато са ги давали доскоро зомбитата на банките с кредит.

Пазара ще се сговнясва все повече и повече след приемането на закона за личният фалит, защото тогава ептен ще секне каквато и да е било форма на ипотечно кредитиране при падащ пазар.

Имотко ще си остане само с надеждата да си продава панелката в Обеля.

ПП И аз съм с кеш, но странно защо не бързам да го давам ?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 21:59:45
Quote
ПОМЕЩИК
Между външно и ситняково се намира "Яворов"-изключително престижен квартал с пететажни блокчета и много зеленина между тях. Връзката с центъра е с автомобил за 10 минути, пеша за 5 минути.:] Имам много приятели там и въпросното разстояние съм го вземал с много видове транспортни средства, така, че знам.
*ok* Sorry ама точно с границите на жк. Яворов не бях в час. Мислех че е оттатък Ситняково, сега проверих и е така.
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 22:03:42
avatar
Странно ли?:] Да не е недостатъчен?:] За жена ти която прекалява Имотко в готвенето , много си приличаме, моята е царица в кухнята. Само, че в баниците и питките е гений! Как звучи на дънорите които набиват хотдоци и пици на парче по цял ден в тясната квартирка, без каничка кафе?:]
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 22:05:35
avatar
Напълно достатъчен си е за търг като цитираният, но... не ми се дават чак толкоз пари за дупка като тази.
За тези пари може да се намери нещо далеч по-добро при нужното търпение. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Истината за търговете и истина ли е ниската цена ???
29-03-2011 - 22:08:00
Quote
valsodar
Естествено, че с КЕШ я!
От колко време набивам в кухите лейки на форума, че след спихването на балона 95% от пазара е в ръцете на тези с наличен кеш?
А този, който е събрал парите, няма да ги даде с такава лекота, с каквато са ги давали доскоро зомбитата на банките с кредит.

Пазара ще се сговнясва все повече и повече след приемането на закона за личният фалит, защото тогава ептен ще секне каквато и да е било форма на ипотечно кредитиране при падащ пазар.

Имотко ще си остане само с надеждата да си продава панелката в Обеля.

ПП И аз съм с кеш, но странно защо не бързам да го давам ?

А откъде тоя кеш при тая криза, ааа. Защо не са умрели от глад гадовете, защо не се изнасят на майната си да мият чинии, защо въобще са живи, а? Нали крах следваше, бедна, нещастна, циганска, мръсна, и какво ли не беше държава?

Запомни: Законът за личния фалит, когато го приемат, например през 2013-15г., няма да навреди на банкото кредитиране ни най-малко. Набий си го в главата. Защо е така, е дълга тема, не ми се обяснява, но най-очевидното е, че и сега, ако дължиш на банката 100000 лева и имаш само работа с 500 лева заплата и нищо като имущество, си във фактически фалит. На банката й е все едно.

Кеша не бързаш да го даваш по две причини - 1. трудно си го събирал, сега още по-трудно и 2. още е малко. Сори.

Панелка нямам, още повече в Обеля. Ипотеки нямам в момента. Не пиши неща, само за да принизяваш мненията ми, защото пишеш неверни неща.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход