Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley

Публикувано от okorosent 
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 23:05:25
Абе вие не сте добре...какво лошо видяхте пък в тия малките кредити,дето се купува дребна техника с тях."Голямата" лихва е всъщност в рамките на една вноска.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 01:12:26
avatar
Нямало срив...

Който е имал налични пари 2008, сега за същите може да си купи два пъти по-голямо жилище.
Или - за два пъти по-малко пари може да купи същото жилище. Това е 100%. Не е срив?

P.S. Който е мислил да тегли кредит и е изпуснал влака (в края на 2008ма се е вайкал "е защо не ми дадоха тоя кредит в последния момент" ), сега е най-щастливия човек в България.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-10 01:12 от dodo2.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 07:48:00
Така, така! Идваме си на думата. Какво се оказа? На времето инженер-химици пропагандираха, че покупката на панел последен сезон е най-значимата инвестиция в бъдещето на дИтето. Днес българските деца влезаха в статистиката на най-ниско интелигентните в целия Европейски съюз. Докато връстниците им в Европа се хвалят с владеенето на няколко езика, престижни дипломи подплатени със знания и умения, българските чавета имат единствено кредити, завещани от дълновидните им родители. Точно както го казах на времето, така стана!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 08:34:44
18% са лошите и преструктурираните, а не тези дето не се връщат.
Правете разлика.
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 08:44:36
Аз като гледам какви ГПР-та има по разни брошурки на търговски вериги.
Ми те това 50% и нагоре за нищо го нямат.

Ама нали сме зле със сметките и хората си викат:
Ами то струва 200 лева, дават ми го за 21 на месец, за една година трябва да върна 250, значи 25% лихва (50 лева на 200 лева) и само срещу лична карта няма да се занимавам с глупости и т.н.
25% лихва, ама друг път. Това си е 45% ГПР без да смятаме някоя таксичка.

Та там яко се правят пари + гишетата по разни държавни учреждения.
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 09:07:25
Додо, додо

Ако една стока струва в магазина 2 лева, а ти я предлагат за 1 лева, колко е намалението, 50% или 100%?

Ако 2008 си имал парите за 60м2 в Стрелбище сега може и да вземеш 120 м2 ама в Младост примерно.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 09:26:16
Леко, че ако смяташ в квадрати много криви ще излязат сметките.

125 м2 по НА от 1974 година са 5 стаи и бокс с 2 отделни санитарни възела.
Към днешна дата 2 стаи и бокс могат да ти го докарат 96 м2

smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 09:31:31
Да го кажа специално за теб по друг начин.
Твърдението на Додо, че с парите, които си имал за апартамент 2008 година сега може да си купиш 2 пъти по-голям е вярно ама не в един и същ квартал.
PMP
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 11:10:52
Тинки
2008 60*1000 = 60к
сега [www.imoti.net]

молим?
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
10-02-2011 - 11:11:08
Quote
кокобоко
Quote
Imotko
Тук, надявам ме, не коментираме потребителски кредити с 20% лихва и как наивни и глупави бедни хора ги лъжат банките.А всъщност не разбрах събрали ли са парите?

Това е само частта, която се вижда над водата. Колко ли трябва да си закъсал за да направиш следната схема - взимаш телевизор за 1000 лв на изплащане, плащаш първа вноска 50 лева и веднага го носиш в заложната къща и го оставяш за 500 лева.

Quote
Imotko
Кокобоко и Сиерата-"нови" сривлета на помощ на досегашните, дето издадоха багажа, т.е. нищо не познаха. Добре дошли.
Досега срив и имоти за без пари не се появиха, сега баш вие ще ги докарате. Шльокерчета ..................
Имотко, дръж се почтително ако обичаш, т.е. кажи ти какво си познал. Добре заварил.

Познал съм лично за себе си, че ще има криза и спад на цените още през пролетта на 2008г., та продадох всичко, което не ми трябваше или което не представляваше дългосрочен интерес. Не познах само размера на кризата, а доколко ще паднат цените и сега още никой не знае, във всеки случай без пари няма да станат, както тука се тръби от дълго време.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход