Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley

Публикувано от okorosent 
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 17:23:26
Пробвай да намериш статистика какъв процент от хората имащи кредити имат и депозити. Също ми е много интересно какъв процент от тези, които имат затруднения да си връщат заемите имат и спестявания. Много искам да намеря някъде и разпределението на спестяванията по възрастови групи.
Аз познавам 2-ма дето са потънали - и двамата още като ги вземаха заемите бяха обречени. То не бяха хватки, то не беше нагласяне как с 1500 лева заплата да се вземат 50000 Евра за жилище. Ама и банките бяха мнооого услужливи в онези времена.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 17:24:18
avatar
Quote
marketleverage

и освен това дори и да фалира банката сте задължени да си продължите плащанията както са по договор иначе лошо... като в последствие пулове от кредити се продават, като цената за закупуване се смъква докато някои се навие да го купи

като успокоение за ипотекарите мога да кажа само че новия собственик на кредита им е длъжен да запази условията по оригиналния договор... ама то такива неща пише в тези договори че само не е добавено че всеки месец трябва да ходиш в някои офис да си те клатят...

Ти чувал ли си лафа " Ще вземеш на босия цървулите?"
Айде да видим, след като веднъж си в невъзможност да си плащаш кредита, как така ще "продължиш плащанията по договора, че иначе лошо?" Технически да ми го обясниш как ще стане?eye popping smiley
И какво е това " иначе лошо"?
Щото, само кръгъл глупак може да остави детето си да му връща борч към банката и то само ако и детето е дебил, но не поставен под запрещение.
То бива страхливи мъже, ама колкото сте се насъбрали в този форум- не бива. От сянката си се стряскате и не знам как спите нощем!
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 17:36:49
Quote
камелия
Quote
marketleverage

То бива страхливи мъже, ама колкото сте се насъбрали в този форум- не бива. От сянката си се стряскате и не знам как спите нощем!



Как познаваш кой във форума е мъж и кой жена?
Айде ти си с ник Камелия, което леко накланя везните към Ж, ама никът "marketleverage" не ми говори нищо за пола на притежателя му.

Аз примерно съм красива и висока блондинка с големи гърди.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-02-09 17:38 от кокобоко.
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 17:55:08
avatar
Quote
bah
Банката така го сключва договора, че винаги клиента е със събути гащи.

Ей това ве истината.

П.П. Поздравления за аватара - Iron Maiden rulezzz *beer*
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 17:56:41
avatar
Quote
кокобоко


Как познаваш кой във форума е мъж и кой жена?
Айде ти си с ник Камелия, което леко накланя везните към Ж, ама никът "marketleverage" не ми говори нищо за пола на притежателя му.

Аз примерно съм красива и висока блондинка с големи гърди.

Няма лошо, дал Бог хубости всекиму!smiling smiley
Обикновено познавам по това, че говорят от мъжки род, нищо че има и такива, дето открито се кефят и заканват на мъжко дупе.........:]
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 18:02:51
avatar
Quote
кокобоко
Quote
камелия
Quote
marketleverage

То бива страхливи мъже, ама колкото сте се насъбрали в този форум- не бива. От сянката си се стряскате и не знам как спите нощем!



Как познаваш кой във форума е мъж и кой жена?
Айде ти си с ник Камелия, което леко накланя везните към Ж, ама никът "marketleverage" не ми говори нищо за пола на притежателя му.

Аз примерно съм красива и висока блондинка с големи гърди.

Тя знае колко пари имаш, жена, деца и т.н., ти един пол на въпрос ли ще го правиш :]
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 18:13:17
Quote
камелия
Quote
marketleverage

и освен това дори и да фалира банката сте задължени да си продължите плащанията както са по договор иначе лошо... като в последствие пулове от кредити се продават, като цената за закупуване се смъква докато някои се навие да го купи

като успокоение за ипотекарите мога да кажа само че новия собственик на кредита им е длъжен да запази условията по оригиналния договор... ама то такива неща пише в тези договори че само не е добавено че всеки месец трябва да ходиш в някои офис да си те клатят...

Ти чувал ли си лафа " Ще вземеш на босия цървулите?"
Айде да видим, след като веднъж си в невъзможност да си плащаш кредита, как така ще "продължиш плащанията по договора, че иначе лошо?" Технически да ми го обясниш как ще стане?eye popping smiley
И какво е това " иначе лошо"?
Щото, само кръгъл глупак може да остави детето си да му връща борч към банката и то само ако и детето е дебил, но не поставен под запрещение.
То бива страхливи мъже, ама колкото сте се насъбрали в този форум- не бива. От сянката си се стряскате и не знам как спите нощем!

ти четеш ли какво написах ? ако фалира банката кредита не изчезва и на 15 или 30 число сте длъжни да си внесете вноската в съответния работещ със сидници клон .... иначе се минава стандартната процедура за събиране на вземания... демек става лошо ... а лошото е че има два вида фирми

на босия цървулите, зависи кои го купи кредита и колко може да изтръска босия след като го води на витоша и какво ще съберат роднините след като разберат че босия е изкарал няколко дни в багажник в планината ...

надеждата е да попадне на фирма която само ще му запорира заплата над минималната... докато се разплати отделно забрани за излизане в чужбина...

а колото до поста ми тои е написан с цел да няма балъци кои да взимат кредити при тези условия и условията ще станат нормални... ама проблема е че първо има второ брокитата във форума ги надъхвате да взимат на всяка цена че с идващата инфлация ще минат тънко.... което не е вярно и всъшност ги заробвате
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 18:36:01
avatar
Quote
камелия
Quote
marketleverage

и освен това дори и да фалира банката сте задължени да си продължите плащанията както са по договор иначе лошо... като в последствие пулове от кредити се продават, като цената за закупуване се смъква докато някои се навие да го купи

като успокоение за ипотекарите мога да кажа само че новия собственик на кредита им е длъжен да запази условията по оригиналния договор... ама то такива неща пише в тези договори че само не е добавено че всеки месец трябва да ходиш в някои офис да си те клатят...

Ти чувал ли си лафа " Ще вземеш на босия цървулите?"
Айде да видим, след като веднъж си в невъзможност да си плащаш кредита, как така ще "продължиш плащанията по договора, че иначе лошо?" Технически да ми го обясниш как ще стане?eye popping smiley
И какво е това " иначе лошо"?
Щото, само кръгъл глупак може да остави детето си да му връща борч към банката и то само ако и детето е дебил, но не поставен под запрещение.
То бива страхливи мъже, ама колкото сте се насъбрали в този форум- не бива. От сянката си се стряскате и не знам как спите нощем!

Ей добре че е Камито да внася цвят с вицовете си
Това ела да го кажеш на Мъже дето сега са на улицата с жена и деца и имат пари да връщат на банката ...!
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 18:42:07
avatar
Quote
marketleverage


ти четеш ли какво написах ? ако фалира банката кредита не изчезва и на 15 или 30 число сте длъжни да си внесете вноската в съответния работещ със сидници клон .... иначе се минава стандартната процедура за събиране на вземания... демек става лошо ... а лошото е че има два вида фирми

на босия цървулите, зависи кои го купи кредита и колко може да изтръска босия след като го води на витоша и какво ще съберат роднините след като разберат че босия е изкарал няколко дни в багажник в планината ...

надеждата е да попадне на фирма която само ще му запорира заплата над минималната... докато се разплати отделно забрани за излизане в чужбина...

а колото до поста ми тои е написан с цел да няма балъци кои да взимат кредити при тези условия и условията ще станат нормални... ама проблема е че първо има второ брокитата във форума ги надъхвате да взимат на всяка цена че с идващата инфлация ще минат тънко.... което не е вярно и всъшност ги заробвате

Аз чета- вярно, малко трудно, защото не си се научил да слагаш препинателни знаци и главни букви.
Разбира се, че ако фалира банката, твоят борч не отпада. Това е толкова ясно, че се чудя, защо въобще го обясняваш.
Ще прескоча градските легенди за фирмите, изкарващи хора в планината, натикани в багажник. Замръзнал си в " мутренските години" и бъркаш банките с ВИС и СИК. Или много хамерикански филми гледаш.:]
Кой брокер от форума кого е надъхвал да взема кредит, че се задава инфлация и ще си го върне тънко?
Я, дай линкче да видим.
И престани и ти да мислиш, че всички освен теб, са идиоти, готови да се хванат на какви ли не въдици.
Аман от месии в тоя форум, оторизирани от Господ да спасяват под път и над път.smoking smiley
Re: Изтегли кредит - детето ти ще го върне smiling smiley
09-02-2011 - 18:51:36
Малко се изметна темата. Не въпроса дали ще фалира банка - тя взема разликата между лихвите по депозити и кредити.
Прост пример - 2003-2008-а имотите поскъваха между 10 и 20% годишно, при лихва 8-12% при ипотеките. В последните 2
години доходите са силно подтиснати, а вносните стоки поскъпват сериозно, че и вътрешните, годни за износ. Причината -
инфлация по света - 5%, реална инфлация у нас - 15%. Следователно, има шанс при рязко повишаване на доходите, при валутен борд,
ипотеките да станат много по-лесни за изплащане. По-високи доходи могат да дойдат след 3 годишното вече преструктуриране на
икономиката, в смисъл - всеки да работи за каквото е учил, не да спекулира ту с имоти, ту с колбаси, ту със зърно. Тук може би
Премиера е прав - 2012 - рязко нагоре доходите след изчистване на пазара от аматьори. Междувременно читавите имоти ще се
поизчерпят /готовите/, нови къщи никой не почва. Та така.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход