Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR

Публикувано от PMP 
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 11:50:16
Quote
камелия
Quote
hunterA


Абе не се ли изтърка вече това с гроздето. Последните 10 твои поста са се за киселото грозде. Защо ли ??? Явно нямаш др. работа, а само басни четеш.

Истината не се изтърква. Аз баснята съм я прочела отдавна, но докато пишеш като бедняк, който не я е чел или не я е разбрал, ще продължа да ти напомям.

Quote
hunterA
P.S. А сега и за всички които мислят, че тук са едва ли не само гольовци и бедняци. Защо не се замислите малко, че има хора търсещи стойностен имот и небързащи. Лично аз съм такъв, имам къде да живея и мога да си чакам, парите ми ще се множат, защото имам знания и идей, за това как да се отплащат добре. Ако бях от тези дето не им е кисело гроздето сега да съм с 10 апартамента купени 2008 година с огромни кредити, който да се чудя как да връщам. А аз съм човек, който има пари за хубав 3-стаен апартамент + виличка на спокойно място из България, без да взема 1 стотинка кредит.

Да, но приказките ти сочат, че нямаш и стотинка в джоба. Само сетен сиромах може да мечтае за цена 149$/ кв.м. на жълтите павета.
Която, умножена по разстоянието от тях, в " спокойно място из България", би паднала под нулата.:]
Ох ма си и ти Камелийке, нищо не разбираш, когато четеш. Вземи изгледай клипчето и ти, пий една гинкобилоба да поотпусне инак малкото ти мозъче и да го осмислиш (ако не става просто явно е от ДНК-то, ама там няма как да помогнем).

P.S. сега вземам да разбирам, защо е толкова зле тая държава.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 12:01:00
Ами то днес в другия сайт за имоти има обява за 10 двустайни във Враца на цена до 35 000 лв или Е 18 000, като за най-скъпият описанието е: "АПАРТАМЕНТА Е В МНОГО ДОБРО СЪСТОЯНИЕ. СМЕНЕНА ДОГРАМА. КЛИМАТИК. РАЗШИРЕНА КУХНЯ". Ама това, че Враца е областен град, не означава, че и цените в столицата ще паднат до това ниво.
*ok*
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 12:11:49
avatar
Quote
Seira
Поздрав за всички фенове на "Надежда":

[fortlauderdale.condo.com]

winking smiley

Би ли ми разяснил, щото аз английски не отбирам:
1.В столицата на страната ли се намира сградата?
2. Правилно ли съм разбрала, че е строена 1973г.?
3. Как ще изтълкуваш това, което преведи гугъл- преводача?

Unit Information

MLS ID #: M1469771
Association Fees: $260/Month
Taxes: $609/2010
County: Broward

Асоциацията Такси: $ 260/Month
Данъци: $ 609/2010
Област: Broward

Благодаря предварително.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 12:14:39
avatar
Quote
hunterA

Ох ма си и ти Камелийке, нищо не разбираш, когато четеш. Вземи изгледай клипчето и ти, пий една гинкобилоба да поотпусне инак малкото ти мозъче и да го осмислиш (ако не става просто явно е от ДНК-то, ама там няма как да помогнем).

P.S. сега вземам да разбирам, защо е толкова зле тая държава.

Ами, щом разбираш толкова много, що не ми обясниш нещата в клипчето?
Задала съм си въпросите, ще ми е приятно някой да ме просветли, пък току- виж и държавата се оправила..........winking smiley
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 12:52:06
Quote
hunterA
Quote
камелия
Да, това е истината за мокрите сънища на хората без пукната стотинка.
Не е срамно да си беден, просто трябва да прочетеш баснята за лисицата и киселото грозде- за да не се излагаш.
Абе не се ли изтърка вече това с гроздето. Последните 10 твои поста са се за киселото грозде. Защо ли ??? Явно нямаш др. работа, а само басни четеш.

Quote
dicho
hunterA, ти нямаш достатъчно въображение да сътвориш нещо оригинално , това е един от най - смотаните диалози, сътворяван някога тук. И ти ли никога не си купувал или продавал ? И никога явно не си присъствал на разговор между продавач и купувач , иначе нямаше да се излагаш .
Е не всички сме като Шекспир SORRY. За сделки си имам доста (за сега все добри, за това и не бързам с покупката *smiley_ahh*) и ако не си разбрал диалога, който съм перифразирал погледни клипчето пък тогава драскай.

P.S. А сега и за всички които мислят, че тук са едва ли не само гольовци и бедняци. Защо не се замислите малко, че има хора търсещи стойностен имот и небързащи. Лично аз съм такъв, имам къде да живея и мога да си чакам, парите ми ще се множат, защото имам знания и идей, за това как да се отплащат добре. Ако бях от тези дето не им е кисело гроздето сега да съм с 10 апартамента купени 2008 година с огромни кредити, който да се чудя как да връщам. А аз съм човек, който има пари за хубав 3-стаен апартамент + виличка на спокойно място из България, без да взема 1 стотинка кредит.

Пич, колкото и да си пишеш по форумите, хубав 3-стаен за 25000 евро в София скоро няма да има, както и виличка за 5000 лева.
Само с идеЙ не става, трябва и работа, и акъл.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 12:54:06
Quote
камелия
Quote
Seira
Поздрав за всички фенове на "Надежда":

[fortlauderdale.condo.com]

winking smiley

Би ли ми разяснил, щото аз английски не отбирам:
1.В столицата на страната ли се намира сградата?
2. Правилно ли съм разбрала, че е строена 1973г.?
3. Как ще изтълкуваш това, което преведи гугъл- преводача?

Unit Information

MLS ID #: M1469771
Association Fees: $260/Month
Taxes: $609/2010
County: Broward

Асоциацията Такси: $ 260/Month
Данъци: $ 609/2010
Област: Broward

Благодаря предварително.

Айде ще пробвам първо това да разясня (явно клипа няма да го схванеш).
1. Намира се в Маями този имот.
2. Какъв е проблема че е от тогава, ако е запазен и ремонтиран.
3. Първата такса е за подръжка на комплекса. По принцип включва фитнес, басейн, подръжка на общи части, озеленяване, паркинг (аз където живеех включваше и ток, вода, климатизация и дребни ремонти по техниката в апартамента), като за този не знам кое от изброеното е включено. Другото предполагам са данъците за 2010 (в САЩ данъци за имот не съм плащъл и не разбирам).
Quote
Imotko
Пич, колкото и да си пишеш по форумите, хубав 3-стаен за 25000 евро в София скоро няма да има, както и виличка за 5000 лева.
Само с идеЙ не става, трябва и работа, и акъл.
А кой е казал за 25000 евро ????? Ако съм аз нека бъда публично порицан. А за акъл и работа не ми говори. И двете си ги имам предостатъчно. Хайде че наистина днес прекалих със стоенето във форума и май ми падна IQ-то.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-08 12:58 от hunterA.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 13:10:14
Камелия, апартаментът е в град Лодърдейл Лейкс с население 32 000 жители, намира се в Брауърд Каунти, Флорида (не точно в Маями, на около 30 мили от него) на юго-източното й крайбрежие.

260 долара на месец са такси поддръжка и ремонти, почистване и прочие (вероятно влизат и изброените услуги, кои и доколко, не става ясно). Искат му 20 % даун пеймънт (демек самоучастие) и 6 месечни такси поддръжка в аванс. Доколкото разбирам, продава го жилищната асоциация. Ползва пералнята и другите услуги на комплекса (басейн, тениск корт и разни такива).

609 долара е годишният му данък за 2010, така пише в обявата.

Градчето е предимно афро и карибско имигрантско winking smiley

HistoryThe city of Lauderdale Lakes was incorporated on 22 June 1961, and was originally popular as a retirement area for Northeasterners, notably New Yorkers who were Jewish. As population in Broward County steadily moved westward and its early residents died toward the end of the twentieth century, Lauderdale Lakes became a predominantly Caribbean and African American community.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-08 13:13 от Joan.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 13:10:33
Quote
камелия
Quote
Seira
Поздрав за всички фенове на "Надежда":

[fortlauderdale.condo.com]

winking smiley

Би ли ми разяснил, щото аз английски не отбирам:
1.В столицата на страната ли се намира сградата?
2. Правилно ли съм разбрала, че е строена 1973г.?
3. Как ще изтълкуваш това, което преведи гугъл- преводача?

Unit Information

MLS ID #: M1469771
Association Fees: $260/Month
Taxes: $609/2010
County: Broward

Асоциацията Такси: $ 260/Month
Данъци: $ 609/2010
Област: Broward

Благодаря предварително.

Да - сградата е построена през 1973 година. Апартаментът се намира на 4-и етаж и се продава обзаведен. По нашите станадрти е около 100м2. Намира се в Broward County /окръг Broward/. Това е на 35 км на север от Маями на 10-15 км от брега на океана. Това е доста добро място /потърси Fort Lauderdale в Гуугъл/. Годишният данък за 2010-а е бил 609 $ /това за да се ориентира купувача/.

Association Fees / Condo Fees /- това е месечна сума, която се плаща за почистване на стълбището, поддръжка на сградата, почистване на градинките, паркинга и т.н. Много често с тази сума се покрива и ел. енергията, консумирана от обитателите. Може да включва карта за ползуване на плувен басейн ,например или пък кабелна телевизия за целия блок. Затова сумата от 260 $ на месец не е толкова стряскаща /виждал съм Association Fees от по 5-600 $/месец в най-баровските блокове/. Апартаменти като този се отдават най-често под наем, като наемът им се върти около 850$/месец.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 13:15:43
Quote
Seira
Да - сградата е построена през 1973 година. Апартаментът се намира на 4-и етаж и се продава обзаведен. По нашите станадрти е около 100м2. Намира се в Broward County /окръг Broward/. Това е на 35 км на север от Маями на 10-15 км от брега на океана. Това е доста добро място /потърси Fort Lauderdale в Гуугъл/. Годишният данък за 2010-а е бил 609 $ /това за да се ориентира купувача/.

Не е във Форт Лодърдейл, а в Лодърдейл лейкс, 4000 NW 44TH AV, Lauderdale Lakes, FL 33319 от обявата)

Пише че е предимно афро и кубинско населен [en.wikipedia.org] - близо 70 % негри, Някога през 50-60-те на 20 век е било популярно място за богати североамерикански пенсионери, но постепенно те се преместили на запад и то станало афро-американско гето. Дали негърският квартал е добро място, няма да споря smiling smiley

За наемите там не мога да съдя.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-02-08 13:24 от Joan.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 13:26:11
Имам роднини, които живеят в Broward County и съм бил там 2 пъти - Хиспаник си има, но то затова има 2 официални езика в щат Florida. Черните не са в този район точно те са малко по на юг. Гетото пък е много по-далеч - то е в Miami North. BTW aко те дразнят цветнокожи не те съветвам да припарваш до Америка въобще, както и до много райони на Париж. Лондон и Брюксел smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход