Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR

Публикувано от PMP 
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
07-02-2011 - 20:43:45
За първи път ли виждате преустроени апартаменти?
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
07-02-2011 - 20:49:41
avatar
Quote
Младият коч Рашко


абеееее камелкееееее да не би да искаш да кажеш че ти ги имаш? Мене ме остави язе съм лесен има кой да ме вкара у кошарата, а там ме чакат много вакли моми за онождане.

Имала съм ги и съм се устроила. Това е разликата между нас- знам как се изкарват парите, знам какво е да си купиш жилище. Затова уважавам това, което хората имат.
Прочете ли баснята за лисицата и киселото грозде?spinning smiley sticking its tongue out
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
07-02-2011 - 20:52:27
Ками, този ама наистина много е изтрещял, виж как си измисля някоя тъпня и после сам си отговаря , как се наричат тези, дето си говорят сами , че не се сещам ?
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
07-02-2011 - 21:12:14
Quote
Младият коч Рашко
Ето пример как следва да се пазари човек в БГ за хапартамент: [balgar.bg]
Е това е начина явно :]

Разговор между продавач и купувач:
- Колко струват хапартаментите на този топ-локейшън ???
- 1500 евро/кв2.
- Давам 250 евро за квадрат и нито цент повече.
- Ма как бе строителството му излиза 1498 евро квадрата, ни от глад ли да мрем ???
- Как бе преди малко видях до метрото на 800 ?
- Добре де тука са по 550, ама пак от мене да мине.
- Да не стане след 2 месеца да са по 300 ????
- Абе то както е тръгнало и за 200 не можем ги продадем тези мухлярници, ма да стане пазарлъка аре 149 евро квадрата и с екстри Ш/З и на тапа щи го направя.

Това май е самата истина *angel*
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 09:30:36
avatar
Quote
hunterA

Разговор между продавач и купувач:
- Колко струват хапартаментите на този топ-локейшън ???
- 1500 евро/кв2.
- Давам 250 евро за квадрат и нито цент повече.
- Ма как бе строителството му излиза 1498 евро квадрата, ни от глад ли да мрем ???
- Как бе преди малко видях до метрото на 800 ?
- Добре де тука са по 550, ама пак от мене да мине.
- Да не стане след 2 месеца да са по 300 ????
- Абе то както е тръгнало и за 200 не можем ги продадем тези мухлярници, ма да стане пазарлъка аре 149 евро квадрата и с екстри Ш/З и на тапа щи го направя.

Това май е самата истина *angel*

Да, това е истината за мокрите сънища на хората без пукната стотинка.
Не е срамно да си беден, просто трябва да прочетеш баснята за лисицата и киселото грозде- за да не се излагаш.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 09:47:25
hunterA, ти нямаш достатъчно въображение да сътвориш нещо оригинално , това е един от най - смотаните диалози, сътворяван някога тук. И ти ли никога не си купувал или продавал ? И никога явно не си присъствал на разговор между продавач и купувач , иначе нямаше да се излагаш .
PMP
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 10:09:27
Quote
Младият коч Рашко
абееееееее PMP да те попитам сериозно

Погледнах кимизарника се питам ти би ли дал 149лв/м2 за тая оградена с решетки и разделена на две кочина? Да знаеш че има свинарници където можеш да си купиш готово отгледано прасе, даже ще ти го заколят и расфасоват при желание.

Раше да ти отговоря сериозно : Не бих баче, ама поне се посмях на глас...Никой не е по-силен от слабостите си...за един 3стаен, за друг 1стаен-мезонет ...та така...
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 10:15:32
Поздрав за всички фенове на "Надежда":

[fortlauderdale.condo.com]

winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-08 10:29 от Seira.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 10:30:42
Quote
камелия
Да, това е истината за мокрите сънища на хората без пукната стотинка.
Не е срамно да си беден, просто трябва да прочетеш баснята за лисицата и киселото грозде- за да не се излагаш.
Абе не се ли изтърка вече това с гроздето. Последните 10 твои поста са се за киселото грозде. Защо ли ??? Явно нямаш др. работа, а само басни четеш.

Quote
dicho
hunterA, ти нямаш достатъчно въображение да сътвориш нещо оригинално , това е един от най - смотаните диалози, сътворяван някога тук. И ти ли никога не си купувал или продавал ? И никога явно не си присъствал на разговор между продавач и купувач , иначе нямаше да се излагаш .
Е не всички сме като Шекспир SORRY. За сделки си имам доста (за сега все добри, за това и не бързам с покупката *smiley_ahh*) и ако не си разбрал диалога, който съм перифразирал погледни клипчето пък тогава драскай.

P.S. А сега и за всички които мислят, че тук са едва ли не само гольовци и бедняци. Защо не се замислите малко, че има хора търсещи стойностен имот и небързащи. Лично аз съм такъв, имам къде да живея и мога да си чакам, парите ми ще се множат, защото имам знания и идей, за това как да се отплащат добре. Ако бях от тези дето не им е кисело гроздето сега да съм с 10 апартамента купени 2008 година с огромни кредити, който да се чудя как да връщам. А аз съм човек, който има пари за хубав 3-стаен апартамент + виличка на спокойно място из България, без да взема 1 стотинка кредит.
Re: Просторен тристаен апартамент 46 999 EUR
08-02-2011 - 11:06:04
avatar
Quote
hunterA


Абе не се ли изтърка вече това с гроздето. Последните 10 твои поста са се за киселото грозде. Защо ли ??? Явно нямаш др. работа, а само басни четеш.

Истината не се изтърква. Аз баснята съм я прочела отдавна, но докато пишеш като бедняк, който не я е чел или не я е разбрал, ще продължа да ти напомям.

Quote
hunterA
P.S. А сега и за всички които мислят, че тук са едва ли не само гольовци и бедняци. Защо не се замислите малко, че има хора търсещи стойностен имот и небързащи. Лично аз съм такъв, имам къде да живея и мога да си чакам, парите ми ще се множат, защото имам знания и идей, за това как да се отплащат добре. Ако бях от тези дето не им е кисело гроздето сега да съм с 10 апартамента купени 2008 година с огромни кредити, който да се чудя как да връщам. А аз съм човек, който има пари за хубав 3-стаен апартамент + виличка на спокойно място из България, без да взема 1 стотинка кредит.

Да, но приказките ти сочат, че нямаш и стотинка в джоба. Само сетен сиромах може да мечтае за цена 149$/ кв.м. на жълтите павета.
Която, умножена по разстоянието от тях, в " спокойно място из България", би паднала под нулата.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход