Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?

Публикувано от nabludаtel 
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 17:10:23
тортко, марш при недоклатения счетоводител дъвката да си ревете заедно , щото Господ е бил тъй немилостив към вас двамцата. Тъпанари нещастни. Тук си толям мъж, скрит зад някаква анонимност, кой знае жени ти как те дървари у вас, та реши тука да си го избиваш.
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 17:37:15
avatar
Quote
dicho
тортко, марш при недоклатения счетоводител дъвката да си ревете заедно , щото Господ е бил тъй немилостив към вас двамцата. Тъпанари нещастни. Тук си толям мъж, скрит зад някаква анонимност, кой знае жени ти как те дървари у вас, та реши тука да си го избиваш.

Е какво бе Дичка? Имаш проблем с нововъведенията ли? Еволюция ко да го праиш.
Наистина ще ти бъде много неприятно 2–3 пъти на седмица да ти се изнася такава лекция но тя е за ваше добро. Да не забравяте че сте на дъното на тиняка и чакате от някъде да ви паднат едни пари. Ама като знаем тука какъв си гьот–сурат трудно ще се оправиш и ще има червен картон.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 17:39:33
Не сме го докарали дотам разни нещастни неудачници да ни изнасят лекции, виж намери някой лев да купиш и ти нещо някой път, че явно нищетата много те е озлобила.
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 17:46:51
avatar
Тука лефове нема! ДоЙлери, доЙлери ни падат от разни места!

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 17:52:04
дичо вземи мерки сега и се регистрирай в jobs.bg знам че ще си ми благодарен след време. Пак ще ти дам пример: тука където съм изпозатвориха банките, аз лично не съм стъпвал в банка вече 10 години, всички банкови операции стават през интернет. Някои банки оставиха по 1 служител в супермаркетите та да обслужва пенсионерите. Тук дори прехвърлянето на закупена лека кола става през интернет. дичо сериозно ти говоря брокитата са бита карта след 2 до 5 години те са бъдещите телефонистки.

================
kolev@decaleges.com
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 17:57:18
avatar
Quote
nabludаtel
дичо вземи мерки сега и се регистрирай в jobs.bg знам че ще си ми благодарен след време. Пак ще ти дам пример: тука където съм изпозатвориха банките, аз лично не съм стъпвал в банка вече 10 години, всички банкови операции стават през интернет. Някои банки оставиха по 1 служител в супермаркетите та да обслужва пенсионерите. Тук дори прехвърлянето на закупена лека кола става през интернет. дичо сериозно ти говоря брокитата са бита карта след 2 до 5 години те са бъдещите телефонистки.
...............
Някой който е работил каквото и да е, е натрупал някакъв опит и може и да се преквалифицира и да си смени работата. Аз лично съм го правил около 6 пъти!
По голям лукс е да си безимотен гащник -вечен наблюдател, мечтаещ за вечен срив на цените и вегетиращ в квартирката на буркани и консерви приготвени от мама и баба на село за унука дето е записал бизнес администрация у Ботевградскйо.:]
bah
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 17:58:23
avatar
Quote
nabludаtel
тука където съм изпозатвориха банките, аз лично не съм стъпвал в банка вече 10 години, всички банкови операции стават през интернет..

Къде е това "тука"? - Холандия или ........
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 18:09:42
сахибчо не е ли малко странно писарушка на държавна копаня с 450лв заплатка да ме нарича гащник? сахибчо в друга тема писах какво се интересувам да купувам и колко пари ще струва покупката. Искаш ли да си премериме пишките и да видим кой е гащника?
Пък ако искаш и с имоти ще се мериме хайде да видим дали радомирската ти руина струва толкова много.
Не ти знам професията, но щом си на държавна копаня е ясно колко можеш. Тебе ако те биваше нямаше да чакаш на нас данъкоплатците. Само като си помисля какви некадърници изхранвам плащайки данък ми идва да мина данъчните с много тази година.

================
kolev@decaleges.com
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 18:14:01
василев, василев, ти и това ли още не си разбрал, че всички знаят, че Холандия само на картинка можеш да видиш ? А че в банка не си стъпвал е ясно, там ходят нормални хора с бизнес, не цървули като теб.
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
23-01-2011 - 18:16:26
avatar
Quote
bah
Quote
nabludаtel
тука където съм изпозатвориха банките, аз лично не съм стъпвал в банка вече 10 години, всички банкови операции стават през интернет..

Къде е това "тука"? - Холандия или ........

К'ва Холандия бе Бах ... Веско Василев - мизерника счетоводител, дето се оглежда като ходи по улиците е виждал
Холандия само на картата ...

Веско и да се оглеждаш ...............................................................

................................. ти си знаеш

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход