Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се продава продаден апартамент?

Публикувано от okorosent 
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 00:18:55
Quote
batko
Quote
Imotko
Батко, всъщност пролемът ти има лесно решение-купуваш два и ги правиш на един. Много хора го направиха, ако искат добър голям апартамент и могат да си го позволят.
Имотко ти си уникален.Браво как не съм се сетил.Единия ще го Купя в Лозенец другия в Стрелбище и ще ги направя на един.

Не си познал. Единия ще го купиш в Люлин, а другия в Обеля, защото само за там имаш пари.
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 08:33:17
Quote
камелия
Quote
bibise
Грешно е , естествено.

Ако ти и Дичо , бяхте носили купувачите на ръце , през 2005 - 2008 , а не продавачите.Ако бяхте се отнесли резонно с тях...........................

Всъщност , защо да Ви отварям очите.

ПС1. Това за което говаря , го правя при мен.Затова кризата при мен минава по леко.

ПС2.Дичо и в момента търся имот да закупя.Но понеже е дребен , положението е ужасно - с брокерите.Но да не наливам масло в огъня.

Не очаквах, че и ти ще пишеш " по принцип", заобикаляйки съществото на разговора, но нейсе. Всеки има право да бъде какъвто реши- повърхностен или лесно възприемащ.
На ръце съм носила клиентите си, като никога не съм правила разлика между тях.
Това не можеш да схванеш, защото сега искаеш да купиш нещо. Ако утре станеш продавач, може и да се сетиш и осмислиш писаното от посредниците.smiling smiley

Ако ги беше водила - сега щеше да продължаваш да упражняваш най престижната професия за теб.А не да се откажеш.Факт.И то неуспорим.

Сходното важи и за Дичо.
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 11:48:22
Ама аз не съм се отказал, bibise , нещо си се объркал. Възнамерявам да работя това още дълго. Щото го мога.
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 12:16:45
дичо когато човек не го бива за нищо той става брокер. След това отказване няма и иначе на улицата. 4 сделки на година пак осигуряват хляб. Докато данъчните все още не са се усетили имаш шанс да оцелееш още година две. Приятно къркорене на червата.

Чудно ми е при кой ходиш на гости та му ползваш интернт-а, тебе те бяха отрязали едно време и кака ти камелка имаше подобни проблеми.

================
kolev@decaleges.com
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 14:30:14
василев, през живота си съм срещал най-различни хора, всякакви, ама толкова комплексиран, жалък и нищожен човечец като теб срещам за първи път. Жал ми е за родителите ти.
bah
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 15:30:44
avatar
Quote
greenbul
Ш'са молим, на колене ти батам, бате, саму да ми гу прудадеж хапартъмнта.
Молиа тъ не ми казвай ча е продаден шото ша са самуубия или съмоубесиа.]

Ти го избра, ама ние го купихме.
На седмия етаж е свободен, да го огледаме, а?
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 15:36:53
avatar
Quote
bibise

Ако ги беше водила - сега щеше да продължаваш да упражняваш най престижната професия за теб.А не да се откажеш.Факт.И то неуспорим.

Сходното важи и за Дичо.

О, я не ставай смешен! НеОспорим факт е, че след 15г. работа като посредник, се отказах когато кризата започна.
НеОспорим факт е, че до този момент вече си бях купила къщата в Балкана и бях започнала да я подготвям за селски туризъм.
И неОспорим факт е, че никога не съм смятала тази професия за най- престижната за мен.
НеОспорим факт е също, че злобееш и се нахвърляш върху хора, които нито с нещо са те засегнали, нито въобще познаваш.
НеОспорим факт е, че това не те прави нито по- симпатичен, нито по- начетен, нито по- духовно извисен.
А точно обратното.
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 15:48:28
avatar
Quote
nabludаtel
дичо когато човек не го бива за нищо той става брокер. След това отказване няма и иначе на улицата. 4 сделки на година пак осигуряват хляб. Докато данъчните все още не са се усетили имаш шанс да оцелееш още година две. Приятно къркорене на червата.

Чудно ми е при кой ходиш на гости та му ползваш интернт-а, тебе те бяха отрязали едно време и кака ти камелка имаше подобни проблеми.

Хи,хи! Май ти си този с проблемите, щом непрекъснато си сменяш ника! От кого се криеш, а?
Като е толкова лесно да си брокер, който с 4 сделки си осигурява годишната издръжка,що не се главиш и ти, ами все ревеш, че всичко е много скъпо и обираш огризките по чиниите в пицарията?
Или само от мисълта, че 15- 20г. сме си живели като бели хора с по 4 сделки на година, те облива студена пот и ти избива пяна?:]
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 19:04:26
Quote
Imotko
Quote
batko
Quote
Imotko
Батко, всъщност пролемът ти има лесно решение-купуваш два и ги правиш на един. Много хора го направиха, ако искат добър голям апартамент и могат да си го позволят.
Имотко ти си уникален.Браво как не съм се сетил.Единия ще го Купя в Лозенец другия в Стрелбище и ще ги направя на един.

Не си познал. Единия ще го купиш в Люлин, а другия в Обеля, защото само за там имаш пари.
Искаш ли да провериш колко кинта имам?
Re: Как се продава продаден апартамент?
23-01-2011 - 19:07:09
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход