Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се продава продаден апартамент?

Публикувано от okorosent 
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 19:16:22
Батко, изпадаш в някакви свои си крайности, кой ти каза, че няма свястно жилище ? Защо смяташ своите критерии за всеобщи ?
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 19:19:43
bibise , за теб много отдавна знам, че представа нямаш, не се напъвай. "основното в един пазар е купувача" е поредната ти глупост. На пазара са важни всички участници в него ,няма основни и неосновни. От целия ти пост лъха на абсолютно никакво познание, пожелавам ти някой ден да купиш или продадеш имот, че да се сблъскаш с реалността , не да пишеш дивотии.
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 19:20:06
Quote
batko
Димитре омръзна ми да пиша какво търся и къде.Няма ли най после хората които инвестират в строителството на жилища да разберат че за да спечелят трябва да се съобразят с желанията на купувача.Когато построите това което харесвам и там където харесвам тогава ще се обадя.Аз съм събрал пари не за да правя кефа на разни тарикати.Проумейте най после че не клиентите съществуват за кефа на тарикатите.Когато се научите да строите ще дойда.Да ми пробутвате разни курници с две три маломерни стаи малки бани и тоалетни с тераси по половин квадрат айде мерси.

Нали ти казах 100 пъти - събери още пари и тогава изисквай. Еййй, всеки взел да се отваря.
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 19:22:17
Quote
batko
Quote
dicho
Бате, палиш без причина, строителите ,които строиха в последните години спечелиха достатъчно, без ти да си купил. Ще разбереш ли , че искането ти е невъзможно ?
Дичо нищо не паля.Учудвам се че в град който е столица и има претенции за елит не може да се намери свястно жилище.Дори и пари да има човек не става.Ти може би знаеш защо няма такива апартаменти.Аз си мисля че така наречените предприемачи просто нямат толкова акъл.

Повечето от т.нар. предприемачи наистина нямат много акъл. Но затова пък имат пари. Ти пък имаш акъл.
1.9
Re: Как се продава продаден апартамент?
21-01-2011 - 09:57:35
Quote
okorosent
[#$%&.com]

Вижте първата снимка - какво е залепено на стъклото?
Аз лятото минах край таз сграда (може би комплекс по новата БГ НИ терминология) и на почти всички прозорци имаше лепенки "продадено"?

Да не би това да е "специален подход, целящ да отговори на търсенето" или нещо от сорта?

spinning smiley sticking its tongue out

Живея близо до тази сграда. Всъщност сградите са 4, като последната не е завършена. Не я търсете на снимките.
От спалнята ми се вижда една от завършените. Вечер няма светлини. Изводите си правете сами ...
Re: Как се продава продаден апартамент?
21-01-2011 - 10:15:13
Има и още нещо интересно за "City Park Offices and Residence" - така се наричат новите блокове там.

На няколко балкона има закачено пране. Ако минеш по-близо - вижда се че дрехите висят поне 3 месеца отвън. Т.е. почти обезцветени, сиво-черни от чистият софийски въздух smiling smiley Изглежда това е в допълнение към обявата "ПРОДАДЕНО" smiling smiley

Продавачите на НИ в БГ си търсят балъци smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-21 10:16 от okorosent.
1.9
Re: Как се продава продаден апартамент?
21-01-2011 - 12:46:31
В този комплекс се перат пари и то много. Затова и не свалят цените. Но последно време се позабавиха. Май намаля матрияла за пране.
Re: Как се продава продаден апартамент?
21-01-2011 - 21:40:42
Quote
dicho
Батко, изпадаш в някакви свои си крайности, кой ти каза, че няма свястно жилище ? Защо смяташ своите критерии за всеобщи ?
Не изпадам в крайности.Просто това ми харесва.Понятието свястно жилище е различно за всеки човек.Просто докато не намеря такова няма да купя.
Re: Как се продава продаден апартамент?
21-01-2011 - 21:44:08
Quote
Imotko
Quote
batko
Quote
dicho
Бате, палиш без причина, строителите ,които строиха в последните години спечелиха достатъчно, без ти да си купил. Ще разбереш ли , че искането ти е невъзможно ?
Дичо нищо не паля.Учудвам се че в град който е столица и има претенции за елит не може да се намери свястно жилище.Дори и пари да има човек не става.Ти може би знаеш защо няма такива апартаменти.Аз си мисля че така наречените предприемачи просто нямат толкова акъл.

Повечето от т.нар. предприемачи наистина нямат много акъл. Но затова пък имат пари. Ти пък имаш акъл.
Имотко сладур такъв няма ли най после да разбереш че търся жилище.И ще купя само каквото ми харесва.Не гледам в чуждата паница.Кой колкото може да печели не ме интересува.Не работя в НАП.Освен предприемачите се оказва че и ти трудно сващаш.
Re: Как се продава продаден апартамент?
21-01-2011 - 22:06:57
avatar
Quote
dicho
Бате, палиш без причина, строителите ,които строиха в последните години спечелиха достатъчно, без ти да си купил. Ще разбереш ли , че искането ти е невъзможно ?
Quote
bibise

Ето абсолютно грешна позиция.Пак си на страната на продавача , а основното в един пазар е купувача.Пак показваш , че закъсваш с професионализма.Но това е следствие на дивата ни организация.Една агенция да прибира комисионна и от двете страни.Една агенция да защитава интереса , на двете страни.

Кое е грешно на позицията му? Че казва истината на купувача?
Според теб, за да защитаваш интереса на някого, трябва да го лъжеш ли, че да не го изгубиш като клиент ?
Искането на батко е почти неосъществимо.
Новото строителство не включва прозорци на тоалетните и баните. Смята се за селско. Освен това, за да се изпълни така, както го иска, сградата трябва да има по апартамент на етаж.
Дали батко би имал стотиците хиляди евра, та да докара подобаваща печалба на строителя?
Може да се намери старо строителство с такива параметри, но наистина трябва да имаш големи възможности, а не да разчиташ на спукания балон на цените.
" Прибирането" на комисион, ако престане да ти бърка толкова в очите, ще разбереш по- лесно за какво иде реч.smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход