Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се продава продаден апартамент?

Публикувано от okorosent 
Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 14:36:26
[#$%&.com]

Вижте първата снимка - какво е залепено на стъклото?
Аз лятото минах край таз сграда (може би комплекс по новата БГ НИ терминология) и на почти всички прозорци имаше лепенки "продадено"?

Да не би това да е "специален подход, целящ да отговори на търсенето" или нещо от сорта?

spinning smiley sticking its tongue out
bah
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 14:43:11
avatar
Що пък да не се продаде още веднъж, стига да има мераклии.
Историята познава такива случаи, за съжаление.
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 14:49:47
според мен блъфират, разиграват визуален вариант на "взимай, че не останаха!"
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 14:50:07
"City Park Offices and Residence е жилищно-административен комплекс с модерен дизайн и архитектура. Разположен е в централната градска част на гр. София, в непосредствена близост до бул. Тодор Александров, бул. Константин Величков и парк Света Троица. Предлагат се напълно завършени 2-, 3-, 4-стайни апартаменти и мезонети; Офис сградата разполага с офиси с големина от 45кв. м до 380кв. м от типа Open Space, магазини, надземни и подземни паркоместа. А16 от декември 2009г. БЕЗ КОМИСИОННА. Ще се радваме да Ви посрещнем в готовия мострен апартамент! "

Снимките са примерни, както се казва. Личи и по тази обява, същата агенция, същите снимки.
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 15:23:43
Димитре омръзна ми да пиша какво търся и къде.Няма ли най после хората които инвестират в строителството на жилища да разберат че за да спечелят трябва да се съобразят с желанията на купувача.Когато построите това което харесвам и там където харесвам тогава ще се обадя.Аз съм събрал пари не за да правя кефа на разни тарикати.Проумейте най после че не клиентите съществуват за кефа на тарикатите.Когато се научите да строите ще дойда.Да ми пробутвате разни курници с две три маломерни стаи малки бани и тоалетни с тераси по половин квадрат айде мерси.
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 15:31:23
Бате, палиш без причина, строителите ,които строиха в последните години спечелиха достатъчно, без ти да си купил. Ще разбереш ли , че искането ти е невъзможно ?
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 15:41:28
Quote
batko
Димитре омръзна ми да пиша какво търся и къде.Няма ли най после хората които инвестират в строителството на жилища да разберат че за да спечелят трябва да се съобразят с желанията на купувача.Когато построите това което харесвам и там където харесвам тогава ще се обадя.Аз съм събрал пари не за да правя кефа на разни тарикати.Проумейте най после че не клиентите съществуват за кефа на тарикатите.Когато се научите да строите ще дойда.Да ми пробутвате разни курници с две три маломерни стаи малки бани и тоалетни с тераси по половин квадрат айде мерси.

ОК, имате пълно право да купите онова жилище, което Ви устройва!
Само че какво отношение има този Ви пост с темата?
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 18:16:24
avatar
Quote
okorosent
[#$%&.com]

Вижте първата снимка - какво е залепено на стъклото?
Аз лятото минах край таз сграда (може би комплекс по новата БГ НИ терминология) и на почти всички прозорци имаше лепенки "продадено"?

Да не би това да е "специален подход, целящ да отговори на търсенето" или нещо от сорта?

spinning smiley sticking its tongue out

Единственото, което ми хрумва на прима виста е, че в агенцията публикувала обявата, работят малоумници.
Поне можеха да отлепят 'ПРОДАДЕНО'-то преди да снимат.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 18:32:48
Quote
dicho
Бате, палиш без причина, строителите ,които строиха в последните години спечелиха достатъчно, без ти да си купил. Ще разбереш ли , че искането ти е невъзможно ?
Дичо нищо не паля.Учудвам се че в град който е столица и има претенции за елит не може да се намери свястно жилище.Дори и пари да има човек не става.Ти може би знаеш защо няма такива апартаменти.Аз си мисля че така наречените предприемачи просто нямат толкова акъл.
Re: Как се продава продаден апартамент?
20-01-2011 - 19:06:17
Quote
dicho
Бате, палиш без причина, строителите ,които строиха в последните години спечелиха достатъчно, без ти да си купил. Ще разбереш ли , че искането ти е невъзможно ?

Ето абсолютно грешна позиция.Пак си на страната на продавача , а основното в един пазар е купувача.Пак показваш , че закъсваш с професионализма.Но това е следствие на дивата ни организация.Една агенция да прибира комисионна и от двете страни.Една агенция да защитава интереса , на двете страни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход