Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2

Публикувано от nabludаtel 
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 21:56:56
С ипотеките няма проблем.
Банкя не я познавам, ходил съм десетина пъти, но за мен си е извън София. Видях, че граничи къщурката с някаква горичка, затова реших, че е накрая.
Щом това дърво не се е продало, значи има защо. Разберете, за да се живее в тоя коптор, трябват още много пари. И ще си ползваш само съответния на твоята собственост двор - т.е. около 150 кв.м., като махнеш площта на къщата-остават около 100-ина. В останалите братовчеда на бившия собственик ще гледа прасета, може и кокошки.
Абе пълна дивотия.
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 22:19:30
avatar
Quote
builder
Колега,това къще има още доста разходи по него , за да стане за живеене но пък за тзи пари си е оферта.
Имотко, Бели брег е в началото на Банкя на първият прелез на жп.линията,а улицата на ,която е къщата е успоредна на жп.линията и от едната си страна граничи с река"Лайнянка".Тортко ти пиши за Канада за Банкя не бери грижа нали си направил своят избор.
ПС . А ако има някое изгодно имотче в Канада пусни малко инфо ,че да си полезен на аудиторията.

Има 1 декар двор в града е за $1 000 000 с къще и гараж. Бута се къщата и се строят 4 нови 150–200м2 на 2 етажа бес да се брои мазето. Оформя се и вътрешен двор гаражи естествено. Себестоиност на 1 къща $600 000 завършена–донеси си само чехлите. Продажна цена в махалата $900 000–$1 200 000. От тук на татъка вие смятайте Аз съм на поправителен по математика.
Като се почне началота на Април края на Октомври е приключило.

http://maps.google.com/maps?t=h&hl=en&ie=UTF8&ll=43.65463,-79.567344&spn=0.007685,0.01929&z=16

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 23:01:23
Даваш 3,5 милиона, вземаш /дали и кога/ 4 милиона. Да ти умрем на канадската далавера. Щом ти си я разбрал, значи е пълно ужилване. За такава виртуална печалба в България никой няма да си мръдне пръста. В Канада очевидно също, щом ни пишеш такива аматьорски глупости.
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 23:59:11
avatar
Имотния $600 000 е себестойност всичко покупка на земя завършен строеж (не замаска и шпакловка) документи, инспектори всичко. И къде ги видя 3.5милиона като са 2.4.
И за нашият пазар на имоти може само да мечтаете. Добре направени нови къщи се продават за седмици и често цената тръгва нагоре не надолу както е при тебе.

Продажба на загуба до се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
10-02-2011 - 16:24:20
Quote
nabludаtel
[targ.bg]търг/24259/ Струва ли си? Аз ще опитам, няма да чакам 149. Жорес къде си бре? Искам я тая пущина.

Чух, че била продадена преди търга smiling smiley, ти ли я купи?
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
10-02-2011 - 17:02:06
Quote
jores
Quote
nabludаtel
[targ.bg]търг/24259/ Струва ли си? Аз ще опитам, няма да чакам 149. Жорес къде си бре? Искам я тая пущина.

Единствената "грижа" на тази къща е, че е малък процента собственост върху терена, което по никакъв начин не ти обременява ползването на половината терен. Доколкото знам /а аз бая знам/ съседите на калкана са 6+. Има и възможност за никакви /дребни/ пари да се купи и до 1/2 ра от целия парцел.

Ако наистина ти е интересен чукни на лични да те насоча към правилния човек, който ще ти даде всичкото необходимо инфо за имота за да можеш да вземеш решение.
Можеш да се разбереш и преди търга, тази възможност в случая я има.

Поздрави,

И по стара софийска традиция като ти сложат свинарник с 2 курника - ох, кеф!
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
10-02-2011 - 18:43:41
Не знам дали сте забелязали,ама свинарници има само в старите регулации.По новите няма.
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
10-02-2011 - 18:50:53
avatar
Quote
scbfc


И по стара софийска традиция като ти сложат свинарник с 2 курника - ох, кеф!

ГлЮпости на търкалета!
Живееш в 19- и век.:]
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
10-02-2011 - 22:39:57
Завчера четох че мандрите в Родопите внасяли кондензирано мляко от Унгария. Преди това доста широко се обсъждаше въпросът с мляко ли всъщност се прави прочутото българско сирене/ кашкавал. Други пък рИвът че цените на хранителните продукти били скъпи, повече от Германия даже. Ами това е братя, всичко си има цена и онези които се гнусят от селският труд, мирише им на животни и т.н. снобски морафети да си налягат парцалите и да плащат без да мрънкат. Брей, то София от 500 хил. жители за 2 десетилетия стана многомилионен град, значи всички тези новоизлюпени "граждани" трябва да са мигрирали от Ню Йорк. Нашият софиянец храчи по улицата, хвърля си боклука зад кюшето ама виж от животните го е гнус, миришели. Виж друго си е да ти замирише английска свиня или австралийска овца да ти сере на цървула. Еее, какво се вика на това?
Ааа холан:}

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
10-02-2011 - 23:17:04
avatar
Quote
Geto
Завчера четох че мандрите в Родопите внасяли кондензирано мляко от Унгария. Преди това доста широко се обсъждаше въпросът с мляко ли всъщност се прави прочутото българско сирене/ кашкавал. Други пък рИвът че цените на хранителните продукти били скъпи, повече от Германия даже. Ами това е братя, всичко си има цена и онези които се гнусят от селският труд, мирише им на животни и т.н. снобски морафети да си налягат парцалите и да плащат без да мрънкат. Брей, то София от 500 хил. жители за 2 десетилетия стана многомилионен град, значи всички тези новоизлюпени "граждани" трябва да са мигрирали от Ню Йорк. Нашият софиянец храчи по улицата, хвърля си боклука зад кюшето ама виж от животните го е гнус, миришели. Виж друго си е да ти замирише английска свиня или австралийска овца да ти сере на цървула. Еее, какво се вика на това?
Ааа холан:}

Вика му се: "Пази, Боже, сляпо да прогледа".................sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход