Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бум на продажбите от ЧСИ

Публикувано от Брокер-Инвеститор 
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 12:28:47
Quote
Брокер-Инвеститор
Quote
Imotko
Quote
Брокер-Инвеститор
За нас, нашата мисия и философия. (аз самата също участвам във филмчето)

[www.bcpea.org]

Само алчна лакома отрепка може да стане ЧСИ. Лъжете, мамите, връчвате фалшиво призовки, вземате пари и от двете страни, яко изнудвати притиснати до стената хора и как имате още очи да се явявате (дори анонимно) на публично място не ми го побира ъкъла.
Явно лакомията ви край няма, или сте го закъсали с приходите. И да знаете от мен-малко ви бият.
Quote
Imotko
ОК, от ЧСИ-тата имаше и има голяма нужда, но, пак повтарям, малко ги бият. Защото така се крият, че жив ЧСИ не можеш да видиш на снимка, само разни помощници, охранители, мутри, секретарки и друга сволоч. Пълно незачитане на закона, унижаване на хората и непрекъснат рекет. Доходи по 50000 евро на месец. Нали ви казвам, има нужда от сериозна реформа в тази сфера.

г-н Имотко,
Не зная дали сте брокер или юрист, но ще ви наричам колега.
Колега Имотко, първо за дали сме отрепки: ЧСИ се става след спечелен конкурс. (това би трябвало да ви говори нещо)
Относно вашата клевета, че ние мамиме: Нашите функции са ни делегирани от държавата, както и тарифите срещу които испълняваме нашите задълвения също са определени със законови тараифи в ЗЧСИ.
Т.е. нашите доходи са регулирани и контролирани от държавата и ние плащаме съответните данъци върху тях.
Но ако сте брокер нека видим как стои положението при вас брокерите:
1. В Бълария няма закон за посредничеството при продажба на НИ, което предполага:
А. Свободноизмислени тарифи срещу неясно определени услуги и Б. Нерегламентирани доходи върху които в 90% от случаите не са платени съответните данъци.
За лакомията на брокерите и техните фалшиви обяви е писано много и аз дори няма да ги коментирам. (вие брокерите сами си усещате последиците от това на вашият собствен гръб)

Колега, вие хем твърдите, че имотите при ЧСИ са много малко и са само боклуци, хем давайки пример с нашите (законни) доходи 50000Евро на месец си противоречите на първото ви твърдение. Защото сам разбирате, че ако при нас нямаше имоти, то няма как ние (законно) да изкарваме толкова много пари.
И накрая колега вие ме уличавате в анонимност, на което аз бих отговорила, че вие също не пишете със собственото си име и се радвайте на това иначе директно бих ви връчила призовка за клевета.

Желая ви успехи в професията

Конкурс, хахаха, айде стига бе, и вие като нотариусите хаха.
Държавата едно ви е делегирала, друго се прави на практика: незаконни запори, възбрани, нередовно връчване на каквито и да било призовки, рекет на длъжници, продажба на най-добрите имоти на наши хора и какво ли не друго. Пък и призовка за клевета ще ми връчваш, мърла.
Иначе за 50000 признаваш значи, но не съм казал, че са само от регламентираната дейност.
Няма да се занимавам повече в тази тема с лешоядите-ЧСИ.

Батко, ако вилата е в Бояна или поне в Драгалевци-давай я насам, че нещо застудя времето и в парка ми е студено.
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 12:33:51
avatar
A, анонимен - в нета няма анонимни, стига човек да знае как да търси информация.

Имотко е недоучил за юрист, с претенции за разбирач мушморок. smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 12:42:24
avatar
Фло, обърна ли внимание на това :
До ситуацията се стига тъй като собственикът на имота е имал финансови задължения към свой партньор.
 Последният завежда дело срещу длъжника, което печели.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 15:05:55
Quote
Imotko
Quote
Брокер-Инвеститор
Quote
Imotko
Quote
Брокер-Инвеститор
За нас, нашата мисия и философия. (аз самата също участвам във филмчето)

[www.bcpea.org]

Само алчна лакома отрепка може да стане ЧСИ. Лъжете, мамите, връчвате фалшиво призовки, вземате пари и от двете страни, яко изнудвати притиснати до стената хора и как имате още очи да се явявате (дори анонимно) на публично място не ми го побира ъкъла.
Явно лакомията ви край няма, или сте го закъсали с приходите. И да знаете от мен-малко ви бият.
Quote
Imotko
.................................
Конкурс, хахаха, айде стига бе, и вие като нотариусите хаха.
Държавата едно ви е делегирала, друго се прави на практика: незаконни запори, възбрани, нередовно връчване на каквито и да било призовки, рекет на длъжници, продажба на най-добрите имоти на наши хора и какво ли не друго. Пък и призовка за клевета ще ми връчваш, мърла.
Иначе за 50000 признаваш значи, но не съм казал, че са само от регламентираната дейност.
Няма да се занимавам повече в тази тема с лешоядите-ЧСИ.

Ей хора, мноого злоба! Озаптете се малко, плийз.

Да ви е честита новата година, че за първи път влизам през нея във форума! Да е мирна и много здраве ви желая!
Тъй, като повече на професионален ми прилича форума, на брокерите ще пожелая повечко работа да имат през новата година!
На ЧСИ не ща да пожелавам подобно нещо, макар че те не са виновни по отношение на количеството на лошите кредити / ипотеки. Много ми се иска да не съм прав, ама ми се струва, че работата им ще се увеличава още през новата година.

Imotko, що слагате всички в един кюп? Всички сме чували слухове, че "конкурса" за нотариуси струва 70-80К в евро, но това не ни дава право да съдим, и да мерим всички с един аршин.

kasak
==============================
Да ставам ли брокер на НИ или не!??
[monitori.start.bg]
[projektori.start.bg]
[blog.kasakov.com]
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 16:22:31
Не мерим с един аршин, само за целите на форума и за да бъде по-ясно разбрана тезата ми.
Валси, доучил съм, спокойно.
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 21:41:34
Quote
Брокер-Инвеститор
Днес научихме за събитието на 2011г.

Първо да честитим на г-н Палпурин и да му пожелаем здраве и още по-висока посещаемост на [targ.bg].

Събитието е че сайта бива посещаван повече отколкото имот.бг и имоти.нет взети заедно.

Дали е въпрос само на интерес или това показва къде ще се купуват имоти през следващите години, предстои да разберем.



Още веднъж честито!

Това е пълна фантазия, намалете пиенето.
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 22:04:34
Quote
Брокер-Инвеститор
Днес научихме за събитието на 2011г.

Първо да честитим на г-н Палпурин и да му пожелаем здраве и още по-висока посещаемост на [targ.bg].

Събитието е че сайта бива посещаван повече отколкото имот.бг и имоти.нет взети заедно.

Дали е въпрос само на интерес или това показва къде ще се купуват имоти през следващите години, предстои да разберем.



Още веднъж честито!

Меко казано пожелателно благодаря за което

Малко факти:
Месечният интерес в мрежата свързан с имоти е около 480 000 а за търгове и имоти 30 000
става въпрос за целенасочени търсения, но предполагам, че статистически пропорцията дава представа.

Горе долу така стоят нещата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-08 22:05 от jores.
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
08-01-2011 - 22:28:22
Нали.
От тези 30 000 не по-малко от 29900 търсят нещо за без пари, защото не могат да си позволят нищо от реалния пазар.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход