Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бум на продажбите от ЧСИ

Публикувано от Брокер-Инвеститор 
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 19:47:40
Quote
hubb


аз пък не мога да разбера що за дефект е това хората да си мислят, че жилището трябва да струва 20 години от живота ти....


Простете, но не разбирам, а колко години трябва да струва едно жилище, след като 20 са неприемливо много?
Питам, защото не сте уточнили!
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 20:23:56
Quote
ivorad
Quote
hubb


аз пък не мога да разбера що за дефект е това хората да си мислят, че жилището трябва да струва 20 години от живота ти....


Простете, но не разбирам, а колко години трябва да струва едно жилище, след като 20 са неприемливо много?
Питам, защото не сте уточнили!

интересен въпрос
според теб колко човекочаса са необходими за изработката на стандартно жилище?
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 20:45:36
Както виждам има интерес към темата. Затова реших да попитам нещо, което ме интересува - ако купя апартамент на търг и имам лихвоточки ще си ги получа ли?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-07 21:56 от antoninus_pius.
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 21:18:24
Quote
hubb
Quote
ivorad
Quote
hubb


аз пък не мога да разбера що за дефект е това хората да си мислят, че жилището трябва да струва 20 години от живота ти....


Простете, но не разбирам, а колко години трябва да струва едно жилище, след като 20 са неприемливо много?
Питам, защото не сте уточнили!

интересен въпрос
според теб колко човекочаса са необходими за изработката на стандартно жилище?

Интересен отговор от типа "на въпрос - с въпрос"!
Та, не разбрах - колко , според Вас, трябва да струва едно "стандартно" жилище в "години"?
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 21:20:21
avatar
Условно или ефективно? *write*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 21:30:39
Ами например - стандартно около 60-70 кв.м полезна площ - минимална заплата ( 240 лв) -годишно -2880 лв. по 10 години - 28 800 лева . -около 15 000евро или 230 евро на кв.метър - близо до себестойност и с 15-20% печалба.
Сигурен съм, че такава цена на референдум ще събере над 90 % одобрение.
Доволен ?smiling smiley
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 21:42:30
Quote
status
Ами например - стандартно около 60-70 кв.м полезна площ - минимална заплата ( 240 лв) -годишно -2880 лв. по 10 години - 28 800 лева . -около 15 000евро или 230 евро на кв.метър - близо до себестойност и с 15-20% печалба.
Сигурен съм, че такава цена на референдум ще събере над 90 % одобрение.
Доволен ?smiling smiley

Мога ли да попитам и Вас - на кого отговаряте?
Спортен интерес, нищо повече!
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 23:22:47
Quote
zlobil81
..ако има и картофи е добре..

Днес преди обедната почивка, чистачката ми каза че иска да ми покаже нещо в залата за хранене и почивка.

Показва ми на един колега пликчето с 1/3 ( ЕДНА ТРЕТА) кофичка кисело мляко и 1 вафла, това си го е донесъл за обяд.

От средата на декември, понеже са познати, ТЯ ЧИСТАЧКАТА МУ КУПУВА сутрин по 2 кебапчета или кюфтенца и му дава на обяд ( не повярвах но двама колеги го потвърдиха ). Също тя му изкупува ваучерите за храна всеки месец (30-40лв), щото му трябвали пари а не ядене.

да не казвам точно, но позицията и доходите му са над средните......

е смятайте за какво става дума.......

......обаче е собственик де........

пс. Не вярвам да изкара така следващите 18,5 години ( толкова му остават)

Други, по-нови вицове да знаеш, защото този от две години го разказвате.
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 23:31:51
Quote
Брокер-Инвеститор
За нас, нашата мисия и философия. (аз самата също участвам във филмчето)

[www.bcpea.org]

Само алчна лакома отрепка може да стане ЧСИ. Лъжете, мамите, връчвате фалшиво призовки, вземате пари и от двете страни, яко изнудвати притиснати до стената хора и как имате още очи да се явявате (дори анонимно) на публично място не ми го побира ъкъла.
Явно лакомията ви край няма, или сте го закъсали с приходите. И да знаете от мен-малко ви бият.
Re: Бум на продажбите от ЧСИ
07-01-2011 - 23:34:58
avatar
Quote
Imotko
Quote
Брокер-Инвеститор
За нас, нашата мисия и философия. (аз самата също участвам във филмчето)

[www.bcpea.org]

Само алчна лакома отрепка може да стане ЧСИ. Лъжете, мамите, връчвате фалшиво призовки, вземате пари и от двете страни, яко изнудвати притиснати до стената хора и как имате още очи да се явявате (дори анонимно) на публично място не ми го побира ъкъла.
Явно лакомията ви край няма, или сте го закъсали с приходите. И да знаете от мен-малко ви бият.
....................
Абе това не е никакъв ЧСИ. Това е шльокера, който не може да издържи 24 часа без нов ник. Ако щеш го наречи Гоце-специалния агент.
Не го ли усещаш, че пише за колеги - юристи, но той си няма хал-хабер от право. Нищо професионално не е написал. Смешник с грешна роля.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход