Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Коледни намаления ?

Публикувано от bah 
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 00:00:52
avatar
Quote
Imotko
Валси, кажи тогава по Луканово време 1990г. по колко пилета даваха в супера на човек?

Чудя ви се на акъла вече - от къде тръгна темата къде стигна, ама с келеши като спори човек до тук се стига, да обяснява на хора, които никога не са влизали в супер, на чийто рафтове всичко е овършано и има само пакетчета с виетнамско кафе и домати консерва. Купонната система кой от вас я помни?
Надали го помниш ти това време Имотко, защото тогава навярно си ходел прав под масата и от тогава са ти уврежданията по главата.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 00:06:42
Къф вишист си ти бре фъшкио, Отворко валсодарска, я кажи какви бяха цените на колите по виденово а? Завършвал.. завършвал си пред ХХХ-а в 2.00 :]
А по луканово пилетата-американки от 68-ма големият ветър ви ги вкарвах аз .. Валси бедни студенте, надявам се че не си прекалявал с тези бутчета, с оглед на изказванията ти - те носеха духа на една друга епоха :}
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 00:12:20
Вишист.. ясен си отсекъде смешний комплексарю
Лека нощ!
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 08:07:31
avatar
Светльо, доказа се като един крайно некадърен трол - не можеш ме разчуства с глупостите си - прекалено си прост.
Игнор!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 08:39:02
Quote
Svetlio
И по твоята логика продавачите, независимо от всичко трябва да се нагодят според техният доход ли? Я ти ми отговори на този въпрос!

Тва се едно аз да се нагодя според твоето умствено развитие.. повярвай ми опитвах много пъти, но някак си не иска да се получи :}
Ламби ти като си таков отворко искаш ли да направим една сделка понеже си баровец имотен.Искаш ли да ми дадеш 500000евро за моя кимизарник от 127 квадрата.Цените растат след има няма пет години ще стане милион и ще спечелиш.И още един въпрос имам по кое да се нагодят продавачите по вятъра мъглата или доходите на Бил Гейтс.Време да да се събудиш и не си мисли че чукаш Бионсе а просто си извади ръката от скъсания джоб
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 12:14:13
Ква сделка с тебе бре лало. Ще те увъртя за 14 секунди и няма да знаеш къде се намираш бре дечко.
Усещаш ли как в горният пост си написал едно голямо нищо?? Като не ти се отдават дискусиите (което си доказал 12 пъти тук) не си бутай дупарата с евтини лафчета
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 14:10:05
Quote
paio

Повечето от обявените имоти ще имат стойност 0 (нула) за околния свят доста дълго време. Това ще са около 80% .
..........................................................
Топимотите са друго нещо! Там сделки ще си има както винаги е имало. Това е друг свят-света на големите пари! Там цената не е на квадрат! А часовникът ми наистина струва колкото една гарсониера от 1996 или от 2015-та! Колата ми също! Много тъжно нали?

Наистина - малко е тъжно да имаш часовник или кола за без пари, нали 80% от имотите са с "нулева стойност".....
Не се коркайте, някой ден може и да осъмнете по-заможен от днес!
Горе главатаwinking smiley
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 15:35:34
Благодаря за загрижеността ivorad ! Правя всичко възможно да съм заможен . С променлив успех. Нормално е да е така. В моя сектор не надувам балони! И съм сигурен ,че има перспективи дори и в тия времена.Не сте ме разбрал правилно господине! Не падат цените на часовниците а на стандартните тухли и панели и селски къщи с външна тоалетна! Те клонят към нула! Не падат цените и на картините ,хубавите автомобили , на златото (засега,и там има балон) а падат цените на творбите на няколкостотин "крупни" строители строили в несвест без да мислят има ли пазар за такъв обем строителство , без инфраструктура и канализация , на подпаркетно и шпакловка.Полуфабрикати! Покрай тях пада цената на всичко що е панел или тухла старо строителство макар и да е по-качествено. А на купилите от тях "с инвестиционна цел" в периода 2007-2008-ма год. моите съболезнования! Като добавим и задълбочаващата се криза във всички сфери и растящата безработица картината наистина е тъжна! Голяма смелост се иска да изтеглиш ипотечен кредит за 30год. без да знаеш какво те очаква след месец! П.П. Лродължавам да твърдя , че голяма част от имотите ще клонят към стойност 0 (нула)!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-15 15:39 от paio.
bah
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 15:59:24
avatar
Quote
paio
Не падат цените на часовниците, а на стандартните тухли и панели и селски къщи с външна тоалетна!

На стандартните тухли и панели цените падат, там където я няма топ локацията.
Жилищата с топ локация, ще загубят по-малко и в миг на достигане на дъно те първи, ще скочат.
На селски къщи с външна тоалетна отдалечени на повече от 20км от трите големи града ситуацията е извън контрол.
Там процеса е на свободно падане със свредел. Ще оцелеят селата със "запазено име" и някои без джипсита.
Re: Коледни намаления ?
15-12-2010 - 16:14:10
Quote
Svetlio
Ква сделка с тебе бре лало. Ще те увъртя за 14 секунди и няма да знаеш къде се намираш бре дечко.
Усещаш ли как в горният пост си написал едно голямо нищо?? Като не ти се отдават дискусиите (което си доказал 12 пъти тук) не си бутай дупарата с евтини лафчета
За съжаление България е пълна с войнствуващи простаци с голямо самочувствие.Ламби в този форум освен простотия арогантност и некомпетентност нищо друго не си показал.Преди да започнеш да се увърташ да не забравиш да ми се закачиш за увъртача
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход