Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Коледни намаления ?

Публикувано от bah 
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 19:26:21
avatar
Quote
PER0
Хубаво, че искате да се върне 2000-2002г, но за съжаление времето има само една посока и тя е напред. Ако някой можеше да се върне с 10 години назад сега щеше да е милиардер. А някои искат и Тодор Живков да се върне, ама и това не виждам как може да стане.

Мда, само че не става дума за връщане на времето, а на цените от преди време.
Аз се съмнявам, че ще се стигне до цените от 2000-2002, но засега посоката(на цените, не на времето) е само една - надолу.
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 19:43:24
Quote
Boby
Ами кой ти е виновен че си си купувал часовник вместо някоя гарсониера? И сега какво - дай да паднат гарсониерите до тая цена пак че да поправиме грешката, а? smiling smiley
Няма грешка за поправяне Боби! Колата,часовника ,дрехите са имидж! Оценката им не е на квадратен метър!
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 19:44:32
avatar
bah
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 19:57:13
avatar
Quote
paio
Quote
bah
Quote
paio
........ да купувате имот преди 2015-та с инвестиционна цел ........!
Според теб покупка на "втори имот" в близките четири години е грешен ход.
А какво мислиш за покупка на "основно жилище" през този период (до 2015г.)?
За основно жилище веднага ти отговарям. Колкото по-близо до 2015-та толкова по-изгодна ще е сделката.
Тренда на спад ще се запази от пет до десет години. Дори да нямаше криза този пазар е цикличен.

Ако тренда се запази 5 - 10 години, то накрая, ще са вече за жълти стотинки (според теб).
За София едва ли това, ще се случи. В цялата страна има едно леко обезлюдяване и емиграция към столицата. Гурбетчиите зад граница, също се стремят да инвестират в София, независимо, къде са родните им къщи.
За покупка на основен дом, трендовете рядко оказват влияние.
Тъй като в България прогнозите са трудни, по-сигурно е, човек да си купи, та дори и с "лека загуба".
За автомобилите тренда е винаги твърдо и само надолу, но въпреки това всеки ден се купуват по около хиляда.
Относно цикличността на пазара съм съгласен на 100%.
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 20:24:59
avatar
Хайде, ако може да ми отговориш на един много прост въпрос - с какви пари, мигриращите от обезлюдяващите се поради бедност зони в страната, ще си купят ИМОТИ в големите градове??!

А?

С банков кредит?
Я помисли пак? Коя банка ще отпусне кредит, на човек който вече няма и риза на гърба си, още повече че самите банки си имат достатъчно лоши кредити, клатещи ликвидността им и без да дават нови.

Ще продадат нещо и с парите от него ще си купят ИМОТИ в София?
Че те, ако ги имат тия пари ще бягат ли изобщо оттам бре! С двеста хиляди лева поне двайсет години ще си Цар на село!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 20:29:21
И по твоята логика продавачите, независимо от всичко трябва да се нагодят според техният доход ли? Я ти ми отговори на този въпрос!

Тва се едно аз да се нагодя според твоето умствено развитие.. повярвай ми опитвах много пъти, но някак си не иска да се получи :}
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 20:45:15
avatar
Продавачите просто разполагат с една изцяло непродаваема стока, така че... те никога няма да влязат в тази си роля, докато не изравнят цените й с пазарните.
Яжте си тухлите и бетона срещу които сте закопали колосални суми и спрете да ревете, как никой не иска да ви купи копторите!
Алдиса ли го мозъчето ти плоско, така елементарно обяснено?

Недвижимият имот не може да се изнесе в друга държава с по-добър стандарт на живот и да се продаде там, на цената на която на тебе ти се ще! След като е в България, ще се съобразяваш в определянето на цената му с нашите условия. Инак никога няма да си Продавач, а просто един мечтател витаещ в облаците. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 20:55:48
Абсолютно съгласен този път.. така както не може да се изнесе и притежателят на недвижими мозъчни клетки winking smiley

Не знам, ама и слепците виждат кой и колко реве... я да погледнем колко сривски теми се пуснаха и колко подобни мнения към тях без никой, ама никой да ги е желал :]
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 21:10:25
Quote
Svetlio
Абсолютно съгласен този път.. така както не може да се изнесе и притежателят на недвижими мозъчни клетки winking smiley

Не знам, ама и слепците виждат кой и колко реве... я да погледнем колко сривски теми се пуснаха и колко подобни мнения към тях без никой, ама никой да ги е желал :]

И без сривльовските теми да са им помогнали на сривлетата да си купят жилища.
Валсодаре, сто пъти ти написах: това, че ти нямаш пари, не означава, че никой друг няма.
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 21:15:22
avatar
А бе, верно ще се окаже, че си голям ИДИОТ - прочете ли по-горе какъв въпрос зададох в подтекста на казаното от bah ?
Е гат'ти и пършивите тролове с които се е напълнил форума! Пълни олигофрени сте като логика в мисълта!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход