Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Коледни намаления ?

Публикувано от bah 
Re: Коледни намаления ?
13-12-2010 - 21:59:59
Quote
Svetlio
Е глей цени от 2002 ако станат, тогава как всички смелчаци тука ще са озъбени на умиргване... Всичкото сривьо тука ще се Ъпи кат обезумяло.. ама файдата тогава ще е никаква. Малко хора изобщо зацепват какво се случва с всичко при такъв срив, тва кеш, тва депозити - всичко ще е само една миризлива хартия и освен личната стойност (мазнята) от преходните си притежатели - друга няма да има
Нека.. нека още малко ви смота кризата, та белким накрая проумеете какво всъщност сте си пожелавали winking smiley
Какво се случва? Я ни светни? Аз ще дам полезен съвет как да се предпазите от Голяма Грешка: окачете във всички стаи връзка чесън и снимка на любимия ви брокер . Прекадявайте един път седмично жилището си с кинекиняк (смес от нокът на орел , стар индиански мокасин , може и цървул и опашка на гущер стрити на прах) срещу зли духове, ЧСИ и АНИ ! Дайте визитките на поне трима психиатри да стоят във ваш близък човек и ако изпаднете в дименция и се засилите да купувате имот преди 2015-та с инвестиционна цел този човек (или жена) веднага да повика тези психиатри да се заемат със случая професионално!
Re: Коледни намаления ?
13-12-2010 - 22:06:33
Quote
valsodar
E няма наистина такива комици, каквито са се събрали в този форум.
Единият шапшал отрича кризата, другият спукването на имотният балон и нормализирането на цените, а третият брои парите на бабите от опашката пред Лидъл, дали ще стигнат да му купят коптора де е ипотекирал пред банката.:}

Що бе Валси, какво има пак неясно. И криза си има, и балончето се спука, и цените се нормализираха. С всичко това поне аз съм напълно съгласен.
Re: Коледни намаления ?
13-12-2010 - 22:13:26
Малко ви е.. още бая мое да носите :]
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 08:17:12
avatar
Quote
Svetlio
Малко ви е.. още бая мое да носите :]

За ипотекарите става дума, нали :]
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 16:00:17
[www.topobiavi.com] Ето една хубава оферта. На западния фронт нищо ново! Познавам лично и собствениците , и хора пострадали от тях!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-14 16:16 от paio.
bah
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 17:14:30
avatar
Quote
paio
Дайте визитките на поне трима психиатри да стоят във ваш близък човек и ако изпаднете в дименция и се засилите да купувате имот преди 2015-та с инвестиционна цел този човек (или жена) веднага да повика тези психиатри да се заемат със случая професионално!
Според теб покупка на "втори имот" в близките четири години е грешен ход.
А какво мислиш за покупка на "основно жилище" през този период (до 2015г.)?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-14 17:15 от bah.
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 17:32:58
Quote
drakkar

Да не би ти да определяш заплатите на всички ? Щял бил да ги връща ... че и пенсиите. Що си мислиш, че всички заплати са вързани за БГ строителството и БГ имотите. Не ти ли хрумва, че има и хора дето работят извън тая сфера и цените на НИ изобщо не влияят на бизнеса и заплатите им?! И 2003-2008 цените на НИ с темпа на заплатите ли растяха, че търсиш такава връзка?


Споко, колега, аз нямам власт да определям заплатите и цените winking smiley
Само обръщам внимание върху обстоятелството, че за да се върнем към цените на НИ отпреди десет години, трябва да се върнем и към съответните им доходи. Няма начин да получаваме няколко пъти по-големи заплати от тези през 2000, а цените да се върнат на онова ниво.
Това е простата логика на съждението ми.
Вие, разбира се, сте свободен да вярвате в обратното колкото си искате!
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 18:03:50
Хубаво, че искате да се върне 2000-2002г, но за съжаление времето има само една посока и тя е напред. Ако някой можеше да се върне с 10 години назад сега щеше да е милиардер. А някои искат и Тодор Живков да се върне, ама и това не виждам как може да стане.
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 18:54:09
Quote
bah
Quote
paio
Дайте визитките на поне трима психиатри да стоят във ваш близък човек и ако изпаднете в дименция и се засилите да купувате имот преди 2015-та с инвестиционна цел този човек (или жена) веднага да повика тези психиатри да се заемат със случая професионално!
Според теб покупка на "втори имот" в близките четири години е грешен ход.
А какво мислиш за покупка на "основно жилище" през този период (до 2015г.)?
За основно жилище веднага ти отговарям. Колкото по-близо до 2015-та толкова по-изгодна ще е сделката. Тренда на спад ще се запази от пет до десет години. Знам как звучи към днешна дата , но нали не искаш да те лъжа! Дори да нямаше криза този пазар е цикличен. Така се запазва равновесието добре описано от М. и Е.За мен апартамент купен с цел "отдаване" под наем (тази дума "отдаване" що я използват!) е най-тъпото нещо!Има хиляди други варианти с много по-добра ликвидност.Вярно,че този е най-мързеливия ! 96-та часовникът на ръката ми струваше почти колкото гарсониера! Не че е скъп часовника - гарсониерите бяха евтини!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-14 19:06 от paio.
Re: Коледни намаления ?
14-12-2010 - 19:23:31
Ами кой ти е виновен че си си купувал часовник вместо някоя гарсониера? И сега какво - дай да паднат гарсониерите до тая цена пак че да поправиме грешката, а? smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход