Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Коледни намаления ?

Публикувано от bah 
Re: Коледни намаления ?
10-12-2010 - 17:38:37
Quote
drakkar
Quote
dicho
валси, и пазара е жив, и ние. За твоя жалост.

засега

Кое "за сега"?? Ние или пазара :] Или просто па немаше кво да изръсиш..
Re: Коледни намаления ?
11-12-2010 - 13:03:53
smiling smiley
Не моа а разбера що се дърлите ?*huh*
Личните ми впечатления напоследък показват, че брокерите ,които оцеляха на пазара ,са станали значително по-реалисти и са"отрезняли".
Друг е въпросът, че има още голям брой продавачи, които живеят в 2007-2008 год.
В големите градове вече се намират доста приятни оферти и не само при съдебните изпълнители.
Но цените ще са твърдо надолу поне до пролетта .
Re: Коледни намаления ?
11-12-2010 - 14:57:58
status , грешка, брокерите са си същите, те не могат да влияят на цените, само се съобразяват с тях Или и ти смяташ, че цените в някаква степен зависят от нас, ние ги вдигаме, ние ги сваляме, правим си балончета, после ги пукаме ?
Re: Коледни намаления ?
11-12-2010 - 15:38:06
avatar
Quote
dicho
status , грешка, брокерите са си същите, те не могат да влияят на цените, само се съобразяват с тях Или и ти смяташ, че цените в някаква степен зависят от нас, ние ги вдигаме, ние ги сваляме, правим си балончета, после ги пукаме ?

А какво изобщо тогава правите ? Нищо не зависи от вас ... За нищо не сте виновни ... Отговорност не носите .... Образование или специални умения не се искат да си брокер ... Нито лиценз .... Обаче сте окупирали пазара, щото такива лесни пари и толкоз много другаде няма да изкарате, нито пък някой ще ви даде ... Дано кризата се проточи по - дълго ! Само тя ще ви оправи вкупом с твърдоглавите продавачи и дюлгери.
Re: Коледни намаления ?
11-12-2010 - 17:20:50
Quote
drakkar
Quote
dicho
status , грешка, брокерите са си същите, те не могат да влияят на цените, само се съобразяват с тях Или и ти смяташ, че цените в някаква степен зависят от нас, ние ги вдигаме, ние ги сваляме, правим си балончета, после ги пукаме ?

А какво изобщо тогава правите ? Нищо не зависи от вас ... За нищо не сте виновни ... Отговорност не носите .... Образование или специални умения не се искат да си брокер ... Нито лиценз .... Обаче сте окупирали пазара, щото такива лесни пари и толкоз много другаде няма да изкарате, нито пък някой ще ви даде ... Дано кризата се проточи по - дълго ! Само тя ще ви оправи вкупом с твърдоглавите продавачи и дюлгери.
Това е единственото лекарство! Един , дето си продава панелния "луксозен" апартамент за 40к.е. ме попита дали не мога да му намеря Х-5 ца за 10к. лева не по-стара от 2004г(!). щото чул, че им падали цените !! Егати наглите типове! Значи неговия коптор е скъп, а на хората колите - евтини! С такова мислене не ни мърда кризата да се проточи до 2030-та! Казах му това което иска да чуе - на пролет цените хвръкват нагоре.Тоя има три наследствени апартамента и е готов да гладува, но не и да продаде евтино! Тъп като траверса! А може и да не знае какво е траверса!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-11 17:36 от paio.
bah
Re: Коледни намаления ?
11-12-2010 - 18:39:27
avatar
Quote
drakkar
.......Кризата.............. брокер ... Само тя ще ви оправи вкупом с твърдоглавите продавачи и дюлгери.

Дракаре, голяма омраза към брокери, продавачи и строители има в теб.
Кажи: Аз имам еди колко си пари и искам да купя еди какъв си имот.
Все един от трите гилдии, ще откликне на твоя зов - демек оферта с твоите параметри.
И готово - имаме сделка. Като купиш, ще укротнеш.
Re: Коледни намаления ?
11-12-2010 - 18:52:02
avatar
Quote
paio
Дано кризата се проточи по - дълго ! Само тя ще ви оправи вкупом с твърдоглавите продавачи и дюлгери.
Това е единственото лекарство! Един , дето си продава панелния "луксозен" апартамент за 40к.е. ме попита дали не мога да му намеря Х-5 ца за 10к. лева не по-стара от 2004г(!). щото чул, че им падали цените !! Егати наглите типове! Значи неговия коптор е скъп, а на хората колите - евтини! [/quote]

smiling smiley и аз ши зема 2 чернички smiling smiley само намери моля таsmiling smiley))))))

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Коледни намаления ?
11-12-2010 - 21:09:29
avatar
Quote
bah
Quote
drakkar
.......Кризата.............. брокер ... Само тя ще ви оправи вкупом с твърдоглавите продавачи и дюлгери.

Дракаре, голяма омраза към брокери, продавачи и строители има в теб.
Кажи: Аз имам еди колко си пари и искам да купя еди какъв си имот.
Все един от трите гилдии, ще откликне на твоя зов - демек оферта с твоите параметри.
И готово - имаме сделка. Като купиш, ще укротнеш.[/quote

Ами хейтър съм си !:]
Относно цената, която съм готов да платя - казвал съм и преди - чакам си цените от 2001-2002 година.
Ако кризата се проточи дълго / засега всички обстоятелства сочат това /, тези цени ще са реалност. Ако пък не, ще си остана наемател.
Re: Коледни намаления ?
12-12-2010 - 10:16:50
drakkar , след като още не си разбрал какво работим и още питаш, явно никаго няма и да разбереш, що щеш тук ? Да, нищо не зависи от нас, да , не носим чужди отговорности, да, не се изисква специиално образование,но се изискват умения,за да посредничим. Окупирали сме пазара ? Може би с бой ги караме хората да ни търсят ? Ама ти няма как да ги схванеш тия неща, щото омразата ти е много..
Re: Коледни намаления ?
12-12-2010 - 11:02:27
avatar
Дичо,
форума и вас - брокерите ви ползвам като индикатор. Както казах, таргет зоната ми са цените от 2001-2002 г. Следя популацията на брокерите, като индикатор за дъното при цените. Според мен дъното ще сме го стигнали, когато популацията им намалее драстично, но за момента мога да кажа, че тоя момент е още далеч. Това поради отричането на действителността и химерата, в която живеят продавачите, вие и дюлгерите

Сега някой ако каже нещо за натрупаната 2000-2010 г инфлация как не отговаряла на цените от 2002 ?!? За периода 2003-2008 цените скочиха 5 пъти, инфлацията 500% ли беше за тея 5 години, а? Няма такава линейна зависимост и няма никакви основателни фундаменти цените сега да са по-различни отпреди 10 години. Даже и по-ниски трябва да са, поради дисбаланса на търсене и предлагане на коптори.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход