Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 14:22:51
Quote
Шльокер и 3/4
[clubs.dir.bg]

"ВНИМАВАЙТЕ АКО КУПУВАТЕ ИМОТ РЕШИХ ДА КУПЯ ИМОТ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН И ПУСНАХ ОБЯВА НА ОБЯВАТА СЕ ОТЗОВАХА МНОГО 4АСТНИ ЛИЦА И АГЕНЦИИ ЕДНА ОТ АГЕНЦИИТЕ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ КОЯТО МИ СЕ ОБАДИ БЕ ''СИМЕОНОВ-ЕООД'' ОТ ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО УЛИЦА ВЪЗРОЖДЕНСКА 2А СОБСТВЕНИКА НА АГЕНЦИЯТА СЕ ОБАДИ И МИ ПРЕДЛОЖИ ИМОТИ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН КАЗАХ МУ 4Е ЩЕ ПОМИСЛЯ И ЩЕ МУ СЕ ОБАДЯ НО ТОИ НЕ СПРЯ ДА МИ ЗВАНИ И ДА МИ ПРЕДЛАГА РАЗНИ СКЪПИ ИМОТИ А АЗ БЯХ ПИСАЛА В ОБЯВАТА ДО 15 000Е ТОЙ МИ ПРЕДЛАГАШЕ КЪЩА ЗА 50000ЛВ КАЗАХ МУ 4Е НЯМАМ ТАКАВА ВЪЗМОЩНОСТ И 4Е СМЯТАМ ДА ПОСЕТЯ ЕЛЕНА И ДА РАЗГЛЕДАМ ПРЕДЛАГАНИТЕ ОФЕРТИ ТЪЙ КАТО ИМАХ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОТ ДРУГИ МЕСТА И4Е ЩЕ МУ ЗВЪНА ПРЕДИ ДА ТРЪГНА НО ПОРАДИ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРИ4ИНИ НЕ УСПЯХ ДА ПЪТУВАМ ТОГАВА ЗАПО4НА ИСТИНСКИ КОШМАР ПЪРВО МИ ПРАТИ НА ИМЕЙЛА ЕДНО ПИСМО В КОЕТО ТВЪРДЕШЕ 4Е МУ ДЪЛЖА 300ЛЕВА ЕТО ПИСМОТО МУ. На вниманието на Харизанова !
Г-жа Харизанова , пишем ви от Агенция за недвижими имоти " Сименов" - ЕООД- гр.Велико Търново.Във връзка с проведените тел. разговори с вас през последните дни , ние направихме предостатъчно и много разходи, докато уточним имота и подготовката на съответните документи за продажба- такси, нотариуси ,удостоверения, тежести, който вие търсихте до цена благоприятна за вас и разходите за всичко това от 11.12. до 13.12. т.г. вкл. се равняват на около 300 лева за три дни / имайте впред вид , че освен нас ,проводохме редица телефонни разговори , бяхме ангажирали собствениците на имоти да дойдат на място, макар , че те живеят в други населени места , собствениците на имотите си оставиха работата и всички други ангажименти , за да дойдат и да се осъществи продажбата /, ако държите , че сте възпитани хора се обадете на посочените телефони, които вие знаете и помните добре.В противен случай ще търсим друг начин за компенсация спрямо Вас , тъй като постъпихте нелоялно, можехте поне да се обадите предварително.

ТТОВА БЕШЕ ПИСМОТО МУ СЛЕД КОЕТО ЗАПО4НА ДА ЗВАНИ ИДА МЕ ЗАПЛАШВА 4Е ЩЕ ПРАТИ ХОРА ДА МЕ ЗАВЛЕКАТ ДО ВЕЛИКО ТЪРНОВО ДА МУ ДАМ ПАРИТЕ КОЙТО СМЯТА 4Е МУ ДЪЛЖА МАКАР 4Е НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ НИКОГА ОСВЕН РАЗГОВОРИТЕ ПО ТЕЛЕФОНА КАТО ЕДИНСТВЕНО ТОЙ МИ ЗВЪНЕШЕ ОБЪРНАХ СЕ КЪМ АДВОКАТА СИ И ТОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА ДА ГО СЪДЯ ВИЕ КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ НЕКА НЯКОЙ АКО ЗНАЕ ТЕЛЕФОНИ НА КОЙТО МОГА ДА ПОДАМ ОПЛАКВАНЕ ОТ ТАЗИ НЕКОРЕКТНА АГЕНЦИЯ ДА МИ ПИШЕ"

Здравейте,

От написаното по-горе лъха откровена олигофрения!
Какви са тези отношения между страни, които НИКОГА НЕ СА СЕ ВИЖДАЛИ, при отсъствие на най-елементарното - Посреднически договор!?...
Писанията за взаимоотношенията на двата "субекта" в така поднесения казус, направо предизвикват смях и ... съжаление...
Изниква въпроса: Защо губите времето на аудиторията с историята на профанските си изпълнения?...
Има толкова по-важни неща за дискутиране!!!

*black eye*
bah
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 14:32:20
avatar
Quote
iciltd
Quote
Шльокер и 3/4
[clubs.dir.bg]
................, бяхме ангажирали собствениците на имоти да дойдат на място, макар , че те живеят в други населени места , собствениците на имотите си оставиха работата и всички други ангажименти , за да дойдат и да се осъществи продажбата

От написаното по-горе лъха откровена олигофрения!
Какви са тези отношения между страни, които НИКОГА НЕ СА СЕ ВИЖДАЛИ,

Явно се премълчават някои детайли от взаимоотношенията им.
"..... да се осъществи продажбата" - говори за напреднала фаза на развитие на един процес.
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 15:09:55
avatar
Quote
dicho
Г-жо Харизанова, ако всичко написано е вярно, то разбира се, че никой няма право да постъпва по този начин. От друга страна монетата има две страни и като знам каква злоба струи от писанията ти тук, е напълно възможно колегите да имат известно право, та аз си оставам с убеждението , че не мога да вярвам на 100 процента.

Еееее веднъж да сме на едно мнение с бай дичо бре...
Да вадя ли ракията? smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 16:09:45
Преди време тук имаше дискусия, и според мен не е била една единствена, за и против стоп капарото.
Имаше мнение, че продавачът, щом иска да продава, трябва да дойде и от Варна, и от Чикаго, без купувачът да се е ангажирал финансово с покупката.
Май тук има подобен случай. Направени са усилия да се случи сделка и купувачът е дал заден. Тези 300 лева, които му искат сега, е трябвало да му ги искат предварително.
С уговорката, че от изложенето не става напълно ясно фактическото положение на нещата.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-07 16:11 от dragula.
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 21:56:12
„Тема ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВА
Автор ZlP (Нерегистриран)
Публикувано 16.12.07 11:55


ВНИМАВАЙТЕ АКО КУПУВАТЕ ИМОТ РЕШИХ ДА КУПЯ ИМОТ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН И ПУСНАХ ОБЯВА НА ОБЯВАТА СЕ ОТЗОВАХА МНОГО 4АСТНИ ЛИЦА И АГЕНЦИИ ЕДНА ОТ АГЕНЦИИТЕ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ КОЯТО МИ СЕ ОБАДИ БЕ ''СИМЕОНОВ-ЕООД'' ОТ ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО УЛИЦА ВЪЗРОЖДЕНСКА 2А СОБСТВЕНИКА НА АГЕНЦИЯТА СЕ ОБАДИ И МИ ПРЕДЛОЖИ ИМОТИ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН КАЗАХ МУ 4Е ЩЕ ПОМИСЛЯ И ЩЕ МУ СЕ ОБАДЯ НО ТОИ НЕ СПРЯ ДА МИ ЗВАНИ И ДА МИ ПРЕДЛАГА РАЗНИ СКЪПИ ИМОТИ А АЗ БЯХ ПИСАЛА В ОБЯВАТА ДО 15 000Е ТОЙ МИ ПРЕДЛАГАШЕ КЪЩА ЗА 50000ЛВ КАЗАХ МУ 4Е НЯМАМ ТАКАВА ВЪЗМОЩНОСТ И 4Е СМЯТАМ ДА ПОСЕТЯ ЕЛЕНА И ДА РАЗГЛЕДАМ ПРЕДЛАГАНИТЕ ОФЕРТИ ТЪЙ КАТО ИМАХ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОТ ДРУГИ МЕСТА И4Е ЩЕ МУ ЗВЪНА ПРЕДИ ДА ТРЪГНА НО ПОРАДИ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРИ4ИНИ НЕ УСПЯХ ДА ПЪТУВАМ ТОГАВА ЗАПО4НА ИСТИНСКИ КОШМАР ПЪРВО МИ ПРАТИ НА ИМЕЙЛА ЕДНО ПИСМО В КОЕТО ТВЪРДЕШЕ 4Е МУ ДЪЛЖА 300ЛЕВА ЕТО ПИСМОТО МУ. На вниманието на Харизанова !
Г-жа Харизанова , пишем ви от Агенция за недвижими имоти " Сименов" - ЕООД- гр.Велико Търново.Във връзка с проведените тел. разговори с вас през последните дни , ние направихме предостатъчно и много разходи, докато уточним имота и подготовката на съответните документи за продажба- такси, нотариуси ,удостоверения, тежести, който вие търсихте до цена благоприятна за вас и разходите за всичко това от 11.12. до 13.12. т.г. вкл. се равняват на около 300 лева за три дни / имайте впред вид , че освен нас ,проводохме редица телефонни разговори , бяхме ангажирали собствениците на имоти да дойдат на място, макар , че те живеят в други населени места , собствениците на имотите си оставиха работата и всички други ангажименти , за да дойдат и да се осъществи продажбата /, ако държите , че сте възпитани хора се обадете на посочените телефони, които вие знаете и помните добре.В противен случай ще търсим друг начин за компенсация спрямо Вас , тъй като постъпихте нелоялно, можехте поне да се обадите предварително.

ТТОВА БЕШЕ ПИСМОТО МУ СЛЕД КОЕТО ЗАПО4НА ДА ЗВАНИ ИДА МЕ ЗАПЛАШВА 4Е ЩЕ ПРАТИ ХОРА ДА МЕ ЗАВЛЕКАТ ДО ВЕЛИКО ТЪРНОВО ДА МУ ДАМ ПАРИТЕ КОЙТО СМЯТА 4Е МУ ДЪЛЖА МАКАР 4Е НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ НИКОГА ОСВЕН РАЗГОВОРИТЕ ПО ТЕЛЕФОНА КАТО ЕДИНСТВЕНО ТОЙ МИ ЗВЪНЕШЕ ОБЪРНАХ СЕ КЪМ АДВОКАТА СИ И ТОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА ДА ГО СЪДЯ ВИЕ КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ НЕКА НЯКОЙ АКО ЗНАЕ ТЕЛЕФОНИ НА КОЙТО МОГА ДА ПОДАМ ОПЛАКВАНЕ ОТ ТАЗИ НЕКОРЕКТНА АГЕНЦИЯ ДА МИ ПИШЕ“

Някой направи ли си труда да погледне от коя дата са терзанията на бедната госпожа?
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 22:12:38
avatar
Мда, правилна забележка! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 22:42:17
Quote
monitor
Не се страхувайте, плашат гаргите.
Първо - нямате ангажимент към брокерите с договор за посредничество.
Второ - наговорили са ви глупости в писмото - разходи били направили - разходите им са били, че са звъннали на пет-шест места да проверят дадени оферти - за не повече от общо 10-15 лв разговори. Нищо друго не могат да предприемат - за каква сделка говорят, за какви тежести ?! Просто си сменете тел. номер, поне временно - да не ви тормозят. Нито адрес ви имат, нито нищо...


Moга ли да Ви обърна внимание, че въпросното писмо не е на г-н Шльокер, а на неизвестна личност, оплакваща се в друг форум преди около 3 години? Съветите Ви, следователно, трудно ще намерят адресат.....
winking smiley
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
07-12-2010 - 23:33:18
Шльоки, Шльоки, виж напиши нещо там за ЧСИ-тата измамници, за бедните ипотекари, въобще някоя от обичайните оплаквачески теми, или някаква нова боза измисли, само не пускай тъпотии от 3 години, че ставаш много смешен вече.
bah
Re: зов за помощ БРОКЕР ИЗНУДВА за 300 лв.
08-12-2010 - 15:54:32
avatar
Quote
vlado.b
Някой направи ли си труда да погледне от коя дата са терзанията на бедната госпожа?

Владо, чети наред постовете по темата. Още в първия си ред,този "детайл" го уточних. Бах.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход