Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сега на къде? или Весела нова година*beer*

Публикувано от Melisa 
Сега на къде? или Весела нова година*beer*
28-11-2010 - 17:43:18
Имам вопрос към Сривли и Ъпъри - На къде ще тръгнат цени на НИ в нова 2011 година?
След 1 януари 2011г :Трише спира да дава пари на европейски банки, нов конгрес на САЩ спира помощи за МВФ и ЕС + има опасност от распадане на ЕС и еврото и Europe's ?30 trillion headache
[www.telegraph.co.uk]
Какво ни очаква?
Re: Сега на къде? или Весела нова година*beer*
28-11-2010 - 21:41:25
Quote
Melisa
Имам вопрос към Сривли и Ъпъри - На къде ще тръгнат цени на НИ в нова 2011 година?
След 1 януари 2011г :Трише спира да дава пари на европейски банки, нов конгрес на САЩ спира помощи за МВФ и ЕС + има опасност от распадане на ЕС и еврото и Europe's ?30 trillion headache
[www.telegraph.co.uk]
Какво ни очаква?
Мисля , че много добре знаеш какво следва! Просто искаш потвърждение! Америка се нуждае спешно от война и работи усилено по въпроса! А колкото до цените , точно богатите ще продават на ниски цени.На руснаците. Цели сгради, на едро. Защото са умни и първи се усещат.Отдавна го правят. А бедните и неуките последни ще разберат ,че мача е свършил , но както винаги късно! Държейки високи офертни цени , тези "собственици" които най-често не са виждали 500еуро в брой в момента доубиват и без това полумъртвият пазар! Тези , които им набиха в главите ония цени от 2007 и 2008-ма , сега да си носят последствията. При кредит от 70000е. само месечната лихва е колкото два наема и половина на хубав апартамент! При такова съотношение и при такова "качество" на предлаганите имоти краят може да бъде само един - летален! ( това е моето мнение и не го налагам на никого, но знам,че много хора ще го прочетат!)
Re: Сега на къде? или Весела нова година*beer*
28-11-2010 - 21:43:51
avatar
Quote
Melisa
Имам вопрос към Сривли и Ъпъри - На къде ще тръгнат цени на НИ в нова 2011 година?

Тъй като Пунди го няма във форума ще напиша от негово име:

От 01.01.2011 имотите започват да се покачват! :]
Re: Сега на къде? или Весела нова година*beer*
28-11-2010 - 21:56:35
avatar
Quote
zlostyr
Quote
Melisa
Имам вопрос към Сривли и Ъпъри - На къде ще тръгнат цени на НИ в нова 2011 година?

Тъй като Пунди го няма във форума ще напиша от негово име:

От 01.01.2011 имотите започват да се покачват! :]

Верно.Е аз що се минавам сега да продавам.
Да се е..а в ъпъра.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
bah
Re: Сега на къде? или Весела нова година*beer*
29-11-2010 - 19:00:27
avatar
Quote
paio
Quote
Melisa
След 1 януари 2011г :Трише спира да дава пари на европейски банки, нов конгрес на САЩ спира помощи за МВФ и ЕС + има опасност от распадане на ЕС и еврото.
Америка се нуждае спешно от война и работи усилено по въпроса!

Така се постига баланс. Елементарно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход