Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Средни пазарни цени на жилищата в лв. На кв.м (2000- 2003 г.*) 2000 2001 2002 2003 София-град 583.83 581.20 723.00 875.70 [www.capital.bg]

Публикувано от VABO 
Табличката със средните заплати по региони - има ясно очертана тенденция за спад, което се отразява на цялото потребление и на икономиката ни в цялост, напук на Дянковите прогнози! Това не е маловажно.
Не са маловажни и данните за средни заплати по региони, защото на тяхна база се определя потреблението на стоки от първа необходимост, както и на луксозни стоки - спомняш си навярно едни формулки за изчисляване на цените на НИ обвързани със средногодишен нетен доход?!
Няма да взимаме под внимание, че в цялата държава по-малко от 2 милиона заети в частният сектор създават реално блага, а останалите 4-5 само ги ползват под формата на събрани от тях данъци.
Човек би се позамислил малко, но... карай да върви - не ми се спори за нещо, което ще си стане очевадно за всички в близък план.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Quote
valsodar
Табличката със средните заплати по региони - има ясно очертана тенденция за спад, което се отразява на цялото потребление и на икономиката ни в цялост, напук на Дянковите прогнози! Това не е маловажно.
Не са маловажни и данните за средни заплати по региони, защото на тяхна база се определя потреблението на стоки от първа необходимост, както и на луксозни стоки - спомняш си навярно едни формулки за изчисляване на цените на НИ обвързани със средногодишен нетен доход?!
Няма да взимаме под внимание, че в цялата държава по-малко от 2 милиона заети в частният сектор създават реално блага, а останалите 4-5 само ги ползват под формата на събрани от тях данъци.
Човек би се позамислил малко, но... карай да върви - не ми се спори за нещо, което ще си стане очевадно за всички в близък план.

Пак се изхвърляш "пясъчнико" winking smiley

Ти ги изкара 6-7млн заети в частният сектор...
А защо ли пропускаш държавният сектор, който имено би трябвало да влезе в трагичните ти "съжденийца"... детски
Quote
Тинки Уинки
Това, което ти търсиш 2002 година може да се окаже, че точно цените тогава са породили балона. Т.е. махалото е било в единия край и е тръгнало да се засилва към другата страна.

И поради какво считаш, че след като махалото е било в долна мърта точка, след това в горна мърта точка, ще се закове на равновесното положение, а няма да отиде обратно в долна мърта точка? Предлагам на вниманието ти следния пример:



:]:]:]
и къде точчно я видя тази "ясно очертана тенденция"?

Ето я табличката:
[www.nsi.bg]

Да виждаш примерно 2-3 последователни месеца със спад?
Вярно, че 3-то тримесечие е под второто за някой региони, ама погледни данните за Септември.
Виж освен това, че второто е доста ногоре от първото.
А аз предлагам на вниманието ти последните два реда от това мнение:
[forum.imoti.net]

Та добре е първо да се чете и после да се пише
На това
Та, за мен цените от тук нататък най-много да паднат до 750 е/м2.

му се казва - Блаженни са верующите.

Нали знаеш, че писаното остава?
Да не се налага да те цитирам още преди краят на тази година, но в друг подтекст? winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Аз внимавам какво пиша smiling smiley
Re: Средни пазарни цени на жилищата в лв. На кв.м (2000- 2003 г.*) 2000 2001 2002 2003 София-град 583.83 581.20 723.00 875.70 [www.capital.bg]
08-11-2010 - 14:50:40
В 10 клас като бях имаше разняна на ученици 20 човека от даскалото бяхме за 14 дена в Гера и после 14 дена гемрнаци идваха в шатво даскало в бг
Наистина ми е малко трудно да чета написаното от теб, както и осмислянето.. ама карай - трее се учим явно ще много..
Та, за какви бартери викаш. Аз не знам подобни бг-герм бартери. Това да не са пак някакви калабалъци на етно основа (разбирай "депресираните"winking smiley
да, има такава възможност, особено ако е учило в немска гимназия момчето...
на немски се казва Schuelleraustausch.
В университетите също има такава програма, казва се "Еразъм"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход