Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?

Публикувано от jores 
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 21:24:54
avatar
Quote
Imotko
Ако не може да се бутне цялата къща и да се построи нещо ПО-ГОЛЯМО, не виждам никаква далавера в тоя скапан имот.

Моля Ипотечко да сложи снимка на неговия нескапан имот да оплакнем очи във форума, иначе става за пореден път трагикомичен.
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:01:28
Quote
dodo2
Imotko, къщата външно е много красива, съвсем скоро си карах по Шипка и ми направи впечатление, силно се разичава от околните постройки. Ако както се твърди Докторската градина е толкова велико нещо, прави един освежаващ ремонт и продава със 100% печалба за нула време. 160К за 2-3 месеца хич не е зле.

А ако не може да стане горното, значи Докторската градина не е никакъв "топ локейшън" smiling smiley

Вервай ми, не е.
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:04:43
Quote
gekko
Quote
Imotko
Ако не може да се бутне цялата къща и да се построи нещо ПО-ГОЛЯМО, не виждам никаква далавера в тоя скапан имот.

Моля Ипотечко да сложи снимка на неговия нескапан имот да оплакнем очи във форума, иначе става за пореден път трагикомичен.

Хубаво си плюехме брокерите, откъде извадихте тая стара тема? А ми омръзна да обяснявам, че АЗ лично не видях потенциал за печалба /изкарване на ПАРИ/ в тази оферта, затова написах, че няма далавера. Имам известен опит, та не са ми нужни много разсъждения. Затова ви запознах само с изводите си. Ако друг вижда друго, това си е негово право.
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:23:59
avatar
Обявената начална цена е доста интригуваща - Жорес, би ли дал крайната след като приключи търга, както и ако разполагаш с инфо за броят на наддавачите?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:29:16
avatar
Quote
valsodar
Обявената начална цена е доста интригуваща - Жорес, би ли дал крайната след като приключи търга, както и ако разполагаш с инфо за броят на наддавачите?

1 наддавач, началната цена. Той беше писал в другия форум.

Това, че е имало само 1 наддавач е показателно колко се търсят "топ локейшъни".
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:32:51
avatar
Хм, това вече говори доста тревожно за тренда в цените.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:36:18
Това говори не тревожно, а съвсем ясно за стойността на тъпата ви къща. Нищо друго.
Не търси под вола твоето теле.
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:40:37
avatar
Зависи, на търга за къщата в Лозенец имаше 20 души, но тя наистина беше много подценена. Но повечето се въртяха също около началната цена (135-150000 лева). За 300 квадрата това прави по 250 евро на квадрат. Толкова дават хората smiling smiley
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
24-03-2011 - 23:44:02
Защото офертата имаше много недостатъци, както и тази тука, не беше САМОСТОЯТЕЛНА или нещо такова. Просто не беше къща като къща, бъкаше от проблеми. Затова струваше колкото двустаен апартамент. Стига сте се взирали само по боклуците от ЧСИ, там рядко има нещо читаво.
Re: Етаж от къща Докторски паметник - прогнози?
25-03-2011 - 00:14:40
Къщето е страхотно!

Далаверата в имотите, сега е, не да се вземе, да се събори и да се построи. После да ни заливат с бодри статии за супер, топ, елитарско... и т.н., само и само да ги изтикат.

Далаверата е да се купи имот, такъв, дето извън криза, никой няма да го продаде. Ако изпадне, дори на цени, по-високи от пазарните в момента.

Така си мисля... smiling smiley

*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход