Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам оферта, как ви се струва?

Публикувано от Marin4oPen4ev 
Re: Имам оферта, как ви се струва?
25-09-2010 - 21:46:08
Quote
Marin4oPen4ev
На поставения въпрос отговора е ясен - продава се докато всички роднини са съгласни.

Изчерпаха ли си всички коментари по поставената от мен тема?

Щом всички са съгласни - продавайте. Най-умното нещо през живота ми до момента по отношение на бизнес, беше че през 2007 год. продадохме една птицекланица, дето 25% бяха мои. Я си представи, ако съдружниците не бяха се съгласили, сега какво щеше да е? Отървавай се от обща собственост, на каквата и да е цена!
Re: Имам оферта, как ви се струва?
25-09-2010 - 22:11:50
Quote
Marin4oPen4ev


Изчерпаха ли си всички коментари по поставената от мен тема?

При положение, че темата гласи "Имам оферта, как ви се струва?", а после се оказва, че същината е "Моля ви за съвет с колко да офертирам? " и то без достатъчно инфо за какъвто и да е сериозен разговор - не вярвам да има смислени коментари.....
Във всеки случай, ако мечтаете да купите истински 65 кв. м. на добро място в София и в добро състояние за по-малко от 550 евро/кв.м., засега ще трябва да поотложите сделката - няма начин някой да Ви продаде подобен имот на такава цена, освен ако не е на страшен зор или имотът не е с някакъв скрит дефект.
Това е положението към днешна дата.
Re: Имам оферта, как ви се струва?
26-09-2010 - 21:26:48
Quote
ivorad
Quote
Marin4oPen4ev


Изчерпаха ли си всички коментари по поставената от мен тема?

При положение, че темата гласи "Имам оферта, как ви се струва?", а после се оказва, че същината е "Моля ви за съвет с колко да офертирам? " и то без достатъчно инфо за какъвто и да е сериозен разговор - не вярвам да има смислени коментари.....
Във всеки случай, ако мечтаете да купите истински 65 кв. м. на добро място в София и в добро състояние за по-малко от 550 евро/кв.м., засега ще трябва да поотложите сделката - няма начин някой да Ви продаде подобен имот на такава цена, освен ако не е на страшен зор или имотът не е с някакъв скрит дефект.
Това е положението към днешна дата.

Приятел,

На мен също ми направи впечатление, че съм допуснал логическа грешка при поставяне на темата, но това е защото бях обзет от мисли какво да правя. Благодаря ти все пак за конструктивния коментар...

Та, площа е 66кв.м., етажа е 3ти. Офертирах на 36 300 (550/кв.м.), отговора беше: "не, ако размисля ще се обадя, но това са малко пари".
Re: Имам оферта, как ви се струва?
26-09-2010 - 22:16:32
Дори и да свали някога /малко вероятно/, няма да го продаде баш на тебе, по обясними причини.
Re: Имам оферта, как ви се струва?
27-09-2010 - 09:43:47
Благодаря на отзовалите се*bow*
Споделям мнението на Имотко за общата собственост, особено неделима такава.
Отърваване веднага, освен това не съм оптимист, че цените на тия жилища много ще се вдигнат.
Имам песимистичен и оптимистичен вариант на цената, но това ще се обсъди с брокерите, когато се обяви.
Има мнение в семейството /никой не е ориентиран, слушат кой какво им казал/, че трябвало да се чака, моментът не бил подходящ, в бъдеще щяло не знам си какво. Не виждам хората, които си харчат последните резерви в момента, откъде в бъдеще ще вземат повече пари, отколкото биха дали днес.
Даването под наем освен че няма да носи печалба, крие и опасността, тъй като никой от нас не е в Пловдив да следи отблизо, да се бастиса жилището, да се направят едни сметки и да изчезнат после, да не говорим, че трябва да се ходи всеки месец до Пловдив, което си е 1/3 от наема. После, за да се даде под наем, първо ще трябва ремонт, което си е пак средства, организация, пътувания и пр.
Още веднъж благодаря и успехи*ok*
Re: Имам оферта, как ви се струва?
28-09-2010 - 21:58:49
Quote
Marin4oPen4ev
Quote
ivorad
Quote
Marin4oPen4ev


Изчерпаха ли си всички коментари по поставената от мен тема?

При положение, че темата гласи "Имам оферта, как ви се струва?", а после се оказва, че същината е "Моля ви за съвет с колко да офертирам? " и то без достатъчно инфо за какъвто и да е сериозен разговор - не вярвам да има смислени коментари.....
Във всеки случай, ако мечтаете да купите истински 65 кв. м. на добро място в София и в добро състояние за по-малко от 550 евро/кв.м., засега ще трябва да поотложите сделката - няма начин някой да Ви продаде подобен имот на такава цена, освен ако не е на страшен зор или имотът не е с някакъв скрит дефект.
Това е положението към днешна дата.

Приятел,

На мен също ми направи впечатление, че съм допуснал логическа грешка при поставяне на темата, но това е защото бях обзет от мисли какво да правя. Благодаря ти все пак за конструктивния коментар...

Та, площа е 66кв.м., етажа е 3ти. Офертирах на 36 300 (550/кв.м.), отговора беше: "не, ако размисля ще се обадя, но това са малко пари".

Жалко за пропуснатия шанс!
Само да обърна внимание, че словоохотливите експерти, които толкова убедително обясняваха, че това нещо не може да струва повече от 10-15 - 20 000 се изпокриха като плъхове. Това се нарича "отрезвяващ ефект на сблъсъка с реалността".
Успех в търсенето на Вашия имотsmiling smiley
Re: Имам оферта, как ви се струва?
28-09-2010 - 22:29:02
Ще се обади споко
ама тогава и толкова няма да струва
само докато ти пиша и цената му е паднала с поне 5 евро
Re: Имам оферта, как ви се струва?
28-09-2010 - 22:34:31
12 по 5 равно на 60, нали? Евро на година*angel*
Re: Имам оферта, как ви се струва?
28-09-2010 - 22:47:21
Сега ще го пуска в агенция на 43 500, айде успех ...
Re: Имам оферта, как ви се струва?
28-09-2010 - 22:50:39
Айде, ама да сваляш като има сериозна оферта.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход