Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос към брокерите

Публикувано от Yavor@ 
Анонимен потребител
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 12:57:30
Я иди в имот.бг и виж обява с номер: 1b124757368699076

2-СТАЕН
1 EUR (0.01 EUR/кв.м)
град София, Център
ул.Московска
Квадратура: 80 m2
Етаж: 2-ри
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Тип строителство: Тухла

Това по твоята логика какво прави с цената smiling smiley
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 13:09:03
Quote
Тинки Уинки
Я иди в имот.бг и виж обява с номер: 1b124757368699076

2-СТАЕН
1 EUR (0.01 EUR/кв.м)
град София, Център
ул.Московска
Квадратура: 80 m2
Етаж: 2-ри
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Тип строителство: Тухла

Това по твоята логика какво прави с цената smiling smiley

Това го правят, за да излиза тази оферта най-отпред. Такива оферти ги имаше много, но вече и там почнаха да следят за това и са намалели. Обратното никой не го прави, но човек може да си вижда конспирация навсякъде. Има оферти с бомбастични цени от порядъка на милиони, но при пускането са объркани и цената за целия имот например 85000Е е зададена като цена на кв.м. Гарантирано никой не го прави нарочно.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 13:21:44
САМО ЗА ЧАСТНИ ЛИЦА, БЕЗ ПОСРЕДНИЦИ! Продавам двуетажна масивна къща в Ххххххххо, Х км. от София. Два етажа по 56 кв. м. За ремонт. Тухла и гредоред. Двор 335 кв. м. Отлични транспортни комуникации до София. Намира се близо до центъра, на тихо и спокойно място. Цена - ХХ000 EUR или ХХ000 лв. Тел. ХХХХХХ, Хххххххх. ЗАБЕЛЕЖКА: Поради повишения интерес към имота - 'празни огледи' НЯМА! Или се купува, или оглед срещу 30 лв.
Особености:• Тухла
За контакти: Частно лице


Тел.: ХХХХХХХХХХХХХХ

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Анонимен потребител
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 13:29:15
smiling smiley
Тоя с тази тактика няма да го продаде скоро.
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 14:13:59
avatar
Quote
dragula
САМО ЗА ЧАСТНИ ЛИЦА, БЕЗ ПОСРЕДНИЦИ! Продавам двуетажна масивна къща в Ххххххххо, Х км. от София. Два етажа по 56 кв. м. За ремонт. Тухла и гредоред. Двор 335 кв. м. Отлични транспортни комуникации до София. Намира се близо до центъра, на тихо и спокойно място. Цена - ХХ000 EUR или ХХ000 лв. Тел. ХХХХХХ, Хххххххх. ЗАБЕЛЕЖКА: Поради повишения интерес към имота - 'празни огледи' НЯМА! Или се купува, или оглед срещу 30 лв.
Особености:• Тухла
За контакти: Частно лице


Тел.: ХХХХХХХХХХХХХХ


това вярно ли е?
никога няма да се обадя дори ?
то мож еи да е бизнес.. 2 огледа на ден и връзва бюджета smiling smiley
а къщата да не я продава изобщо

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 14:16:08
avatar
Сега е август smiling smiley пазара е позамрял хората ги вълнува друго... след 15 септември ще излязат много предложения !
тогава и купувачи ще има повече и продавачи много smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 14:32:32
Поне твърди, че не е брокер. Нали брокерите са виновни за всички беди на този свят.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 14:37:21
Quote
ASSETION
Сега е август smiling smiley пазара е позамрял хората ги вълнува друго... след 15 септември ще излязат много предложения !
тогава и купувачи ще има повече и продавачи много smiling smiley

Може да си продаваш имота и да си в Испания например, но не можеш да купуваш и да не си тук. Има оферти, които не са на пазара, защото собствениците не ги устройват текущите цени особено като са виждали и по-високи, но няма оферти, които да са спрени само за лятото.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-10 14:38 от dragula.
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 16:19:36
Много мразя, когато на запитване по e-mail за повече информация относно някоя обява да ми се отговаря - "за повече информация елате в офиса". Е добре де, какво ви пречи на интереса ми към даден парцел например да ми отговорите дали е равен или не, дали има канализация на улицата, в коя част на селото се намира ... Все едно питаш за някаква световна тайна.

Да не говорим колко информация (все негативна) се спестява по обявите. Все едно като отида на оглед няма да видя за какво става въпрос. И ще остана 100 пъти по-разочарован, че са ми спестили негативната информация (която знаят).



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-10 16:21 от peter_m.
Re: Въпрос към брокерите
10-08-2010 - 16:58:22
Мерси за отговорите. Държа да не се приемат нещата лично - не ми е целта да казвам, намеквам или подсказвам че порталите или брокерите са лоши. Просто търся информация.

Очевидно моите очаквания (както някой подсказа) са били по-големи за това какво ще открия като обяви. Трудността при мен идва от факта, че засега разчитам единствено на интернет а не на пряка връзка с брокер.

Ще продължавам да търся smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-10 17:00 от Yavor@.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход