Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мсля да си купя апартамент

Публикувано от ivi4bg 
Re: Мсля да си купя апартамент
26-07-2010 - 12:36:06
Направете ме министър и аз ще ви пея същото.А ми как ви звучеше една друга приспивна -България е малка страна -нас кризата няма да ни засегне.
Re: Мсля да си купя апартамент
26-07-2010 - 12:49:57
avatar
Quote
TZARS
Профит.бг: Икономиката на България вече излиза от кризата. Септември- октомври хората трябва да почувстват, че ситуацията у нас се подобрява. Това прогнозира финансовият министър Симеон Дянков.

Според малакта пица още през април трябваше да започнем да излизаме от кризата, ама май не стана така...
Анонимен потребител
Re: Мсля да си купя апартамент
26-07-2010 - 12:50:21
Това много ми напомня на тази тема:
[forum.imoti.net]
ама тя е отпреди година.
То верно, че и Дянков не казва Септември-Октомври коя година smiling smiley
Re: Мсля да си купя апартамент
27-07-2010 - 14:52:26
Аз имах спешна нужда и си мислех до март-април да си закупя, но се случи нещо което отмени плановете ми. Сега мога да чакам поне още година. И се надявам разбра се, следя с интерес. Абе сметкаджие съм си, ако купя и вземат че паднат още ще ме е яд после smiling smiley

[www.diecastminicars.com]
Re: Мсля да си купя апартамент
27-07-2010 - 14:55:06
Ха-ха има ли още някой който вярва на тоя олигофрен и това правителство от некадърници smiling smiley Щом така е казал очаквайте як срив по това време, стегнация и затягайте коланте още повече от сега.

[www.diecastminicars.com]
Re: Мсля да си купя апартамент
27-07-2010 - 14:59:31
Септември-октомври но поне година или две след управленето на този кабинет. Не знам докъде ще сринат държавата и що за щуротии ще ги оставят още да направят преди да станем свидетели на процесите от началото на 1996, само че този път размерите ще са още по-страшни защото се случва всичко това във времена на световна финансова криза. Ще гледаме какво ще се случи.

[www.diecastminicars.com]
Re: Мсля да си купя апартамент
28-07-2010 - 00:43:55
Те държавата могат да я сринат ,ма най важното е да не сринат нас.Щото държавата си е тяхна,нашето си е наше.
Re: Мсля да си купя апартамент
28-07-2010 - 16:33:23
Quote
ivi4bg
Ха-ха има ли още някой който вярва на тоя олигофрен и това правителство от некадърници smiling smiley Щом така е казал очаквайте як срив по това време, стегнация и затягайте коланте още повече от сега.

А бе ти тоя форум за безплатна реклама на китайските си боклуци ли ползваш.

Що не вземеш да разкараш тоя линк с реклама на опасни за здравето на децата играчки, дето си се набалбукал.

Ало, модераторите, спите ли или да почнем и ние да рекламираме тука разни тутурутки, и джиджафки :g:
Re: Мсля да си купя апартамент
28-07-2010 - 22:08:10
Тва е то, "СЕО-размяна" - Мненийце срещу банер - добра работа smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход