Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Подвеждащо заглавие...

Публикувано от iciltd 
Подвеждащо заглавие...
15-07-2010 - 13:03:03
[www.imoti.net]

Напълно подкрепям колегата Деян Кавръков.
Заглавието на статията е подвеждащо. Истината е, че ще има криза на пазара на недвижими имоти поне още една година.
Или, докато ценовите равнища на предлаганите НИ не кореспондират с реално декларирания доход на данъкоплатеца без надеждата за кредитиране по сделките!
В тази връзка пред "измислената ни статистика" (стъкмистика) предстои основен въпрос за разрешаване:
ИЗЛИЗАНЕ НА ПРИХОДИТЕ И ДОХОДИТЕ В ДЪРЖАВАТА "НА БЯЛ СВЯТ"!!!
Не може повече ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН да се разчита, че кредиторите (банките) ще раздават ресурс при неясен приход за кредитополучателя, т.е. при неустановен риск!
Баламите умряха!

*black eye*
Re: Подвеждащо заглавие...
15-07-2010 - 15:53:32
Дълбокоуважаеми сривльо, като поствате поредната боза от поредния "инвестиционен консултант", поне четете, преди да се радвате като малки деца.
Би ли ме просветлил, уважаеми, как следва да разбирам последния абзац от творението на номенклатурата Кавръков.
Re: Подвеждащо заглавие...
15-07-2010 - 16:11:18
Quote
Imotko
Дълбокоуважаеми сривльо, като поствате поредната боза от поредния "инвестиционен консултант", поне четете, преди да се радвате като малки деца.
Би ли ме просветлил, уважаеми, как следва да разбирам последния абзац от творението на номенклатурата Кавръков.

Драги ми Imotko,

По принцип не отговарям на злоба и простотия...
Но, пък ми е интересно:
Колко ще платите, за да Ви "отворя" очите?...


*black eye*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход