Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 09:49:07
Quote
Imotko
Ново влогарче си имаме? Или някое маскирано старо. Че имат нужда от помощ сривлетата-имат, ама предвид пазара и господ не може да им помогне.

Господ не, но времето е с нас. Прочети заглавието на темата и ще разбереш.
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 10:14:22
avatar
Quote
Imotko
Ново влогарче си имаме? Или някое маскирано старо. Че имат нужда от помощ сривлетата-имат, ама предвид пазара и господ не може да им помогне.

За кое не разбрах? че се напълни с тристайни по 50 000 евра в София ли ? А ние понеже сме прости и се нуждаем от помощ да изчакаме още 6 месеца да станат по 40 ?.. мерси - аз ти споменах - ще изчакам с биричка в ръка няколко месеца на плажа, а ти си прави празни обиколки по огледи и чакай пазара да ни го сложи отзад smiling smiley
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 13:53:21
Quote
Imotko
Ново влогарче си имаме? Или някое маскирано старо. Че имат нужда от помощ сривлетата-имат, ама предвид пазара и господ не може да им помогне.

А може би не е нужно Господ да се намесва - [dnes.dir.bg].

Сега в Драговищица, скоро и в крайните квартали в София, а накрая и в т.нар. идеален център на столицата.


Времето лекува всички рани - дори и любовни. Но за съжаление не и за къркорещите от глад стомаси на "продавачите на мечти" - визирам пишман-брокери и банкери, които подвеждаха лапнишараните - само малка част ще останат в този бранш - главно такива, за които лоялность и честностъ не са лишени от смисъл понятия (нарочно са с ь накрая). Твърде дълго и твърде много хора създаваха мечти (НИ в "престижен" софийски квартал - Дружба, Младост, Люлин, Надежда, Триъгълника, Обеля и т.н.).

Имотко, братко, бъдещето е в аграрният сектор - купувай нива за да се прехранваш. Време е да се създава продукт. Постепенно някои като забогатеят ще просперират, ако създават някакъв реален бизнес (продават стоки и услуги), а не да строят като невиждали. За добро или за лошо това време отмина и скоро няма изгледи да се върне.
Другата алтернатива ще бъде емиграцията.
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 16:11:51
Quote
antoninus_pius
Quote
Imotko
Ново влогарче си имаме? Или някое маскирано старо. Че имат нужда от помощ сривлетата-имат, ама предвид пазара и господ не може да им помогне.

А може би не е нужно Господ да се намесва - [dnes.dir.bg].

Сега в Драговищица, скоро и в крайните квартали в София, а накрая и в т.нар. идеален център на столицата.


Времето лекува всички рани - дори и любовни. Но за съжаление не и за къркорещите от глад стомаси на "продавачите на мечти" - визирам пишман-брокери и банкери, които подвеждаха лапнишараните - само малка част ще останат в този бранш - главно такива, за които лоялность и честностъ не са лишени от смисъл понятия (нарочно са с ь накрая). Твърде дълго и твърде много хора създаваха мечти (НИ в "престижен" софийски квартал - Дружба, Младост, Люлин, Надежда, Триъгълника, Обеля и т.н.).

Имотко, братко, бъдещето е в аграрният сектор - купувай нива за да се прехранваш. Време е да се създава продукт. Постепенно някои като забогатеят ще просперират, ако създават някакъв реален бизнес (продават стоки и услуги), а не да строят като невиждали. За добро или за лошо това време отмина и скоро няма изгледи да се върне.
Другата алтернатива ще бъде емиграцията.

Oт Имотко аграрник не става.Ще опита да издои бика.Още не ми е намерил апартамент в престижен и тих Софииски квартал с отлична локация за 100 000евра.
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 18:47:59
Не съм ти намерил, защото няма. Няма за 100000, ако додадеш още 50000-може. Хубави имоти за без пари няма, няма и да има.
Може да си вземеш обаче хотелче в Несебър или шивашки цех в Шумен, според цитираната по-горе поредна тъпа статия.
За колегата с тристайните по 50000-на кое викаш София и дали панелът е имот?
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 18:56:55
Още не ми е намерил апартамент в престижен и тих Софииски квартал с отлична локация за 100 000евра.
-------------------------------------------------------------

Кои са тези квартали?
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 20:10:05
Quote
batko
Quote
antoninus_pius
Quote
Imotko
Ново влогарче си имаме? Или някое маскирано старо. Че имат нужда от помощ сривлетата-имат, ама предвид пазара и господ не може да им помогне.

А може би не е нужно Господ да се намесва - [dnes.dir.bg].

Сега в Драговищица, скоро и в крайните квартали в София, а накрая и в т.нар. идеален център на столицата.


Времето лекува всички рани - дори и любовни. Но за съжаление не и за къркорещите от глад стомаси на "продавачите на мечти" - визирам пишман-брокери и банкери, които подвеждаха лапнишараните - само малка част ще останат в този бранш - главно такива, за които лоялность и честностъ не са лишени от смисъл понятия (нарочно са с ь накрая). Твърде дълго и твърде много хора създаваха мечти (НИ в "престижен" софийски квартал - Дружба, Младост, Люлин, Надежда, Триъгълника, Обеля и т.н.).

Имотко, братко, бъдещето е в аграрният сектор - купувай нива за да се прехранваш. Време е да се създава продукт. Постепенно някои като забогатеят ще просперират, ако създават някакъв реален бизнес (продават стоки и услуги), а не да строят като невиждали. За добро или за лошо това време отмина и скоро няма изгледи да се върне.
Другата алтернатива ще бъде емиграцията.

Oт Имотко аграрник не става.Ще опита да издои бика.Още не ми е намерил апартамент в престижен и тих Софииски квартал с отлична локация за 100 000евра.

Абе не съм сигурен, като знам как някои купуваха панел в Младост или Надежда на Е 1300 м2 и го смятаха като топ-сделката на живота си, няма да се учудя, ако успее в продажбите - след като с НИ нещата не вървят, за което по леещата се раздразнителност и язвителни нападки към всички инакомислещи - явно попадналите му жертви не се връзват, че ако не купят на Е 1200 м2 в топлокация-краен квартал са клошари... Всичко е въпрос на маркетинг.
Обаче и бикът трябва да окаже съдействие. А него огледи на НИ не го вълнуват.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-18 20:18 от antoninus_pius.
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 21:25:49
Ти си бикът? А стига, бе.
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 22:31:01
Quote
Imotko
Ти си бикът? А стига, бе.

Имотко,
нещо проявяваш грешно логическо мислене - никъде не съм ти се предлагал, че да ме мислиш за бик. *sos* И докато Margoto123 компенсира липсата на логическо мислене с визия и софийско жителство, ти май компенсираш с юридическо образование. Лошо няма.
Аз съм овчарче от Обеля (виж предни постове), а ако искаш да издоиш бика от моето село, ще се озориш - но ако пробваш ще сипървият опитал се. :]

Впрочем ти как ще разпознаеш бика? По рогата, които носи на главата? Или ще го дръпнеш за опашката? :}
Re: Честито поредно ново дъно
18-07-2010 - 22:36:41
E, каза че бикът огледи на НИ не го вълнуват, а нали и тебе не те вълнуват, та реших, че идинтифицирате лирическия герой с бик.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход