Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв Ви е проблема?!...

Публикувано от iciltd 
Re: Какъв Ви е проблема?!...
06-07-2010 - 08:43:28
Quote
TZARS
Quote
ndachev
Петре, оставяйки цветнокожите настрана, как според теб влияе това, че около 300,000 (триста хиляди) руски граждани имат имоти в България? Знаеш ли колко е трудно да чуеш неруска реч напоследък във Варна? Като стар гларус лесно различавам туристите от преселилите се тук, и мога с чиста съвест да заявя че са много (преселилите се), и ме ужасяват. Защо ме ужасяват ли ? Защото са много, ама много по-заможни от мен. А трябва да се конкурирам с тях на имотния пазар...
През последните две години руснаците изкупиха целия гръцки Кипър. Местните се чувстват като на гости.
Може би ние сме следващите. В Кипър цените са тройни спрямо нашите.

То не бяха, англичани, то не бяха арабски шейхове и инвестиционни фондове. Българинът живее с митовете за уникалност на бългърската земя, кръстопът и кисело мляко, за което японците тоз час хващат самолета. Специално руската душа е толкова инертна и непредскауема, че такива изкривявания не бива да учудват никой. Те са като летен дъжд и отминават също токова бързо.
Re: Какъв Ви е проблема?!...
06-07-2010 - 10:51:16
Аз лично тенденцията с руснаците я наблюдавам вече доста години. Още отпреди балона. Много руски семейства си отгледаха тук децата пред очите ми.
Re: Какъв Ви е проблема?!...
06-07-2010 - 21:17:41
Quote
ndachev
Петре, оставяйки цветнокожите настрана, как според теб влияе това, че около 300,000 (триста хиляди) руски граждани имат имоти в България? Знаеш ли колко е трудно да чуеш неруска реч напоследък във Варна? Като стар гларус лесно различавам туристите от преселилите се тук, и мога с чиста съвест да заявя че са много (преселилите се), и ме ужасяват. Защо ме ужасяват ли ? Защото са много, ама много по-заможни от мен. А трябва да се конкурирам с тях на имотния пазар...

Това че са по-заможни съвсем не значи че дават парите с лопатата. Видях преди 2 седмици руснаци да се пазарят за имот. Такъв талант и евреите нямат. Въртяха, сукаха смъкнаха 15% от цената ни и без това много изгоден апартамент, след което си тръгнаха и обещаха "ще помислим". Мисля да проверя дали са купили апартамента, но ако е така са смъкнали поне още 15%.
Re: Какъв Ви е проблема?!...
08-07-2010 - 00:24:36
Quote
Бай Пешо1
Quote
ndachev
Петре, оставяйки цветнокожите настрана, как според теб влияе това, че около 300,000 (триста хиляди) руски граждани имат имоти в България? Знаеш ли колко е трудно да чуеш неруска реч напоследък във Варна? Като стар гларус лесно различавам туристите от преселилите се тук, и мога с чиста съвест да заявя че са много (преселилите се), и ме ужасяват. Защо ме ужасяват ли ? Защото са много, ама много по-заможни от мен. А трябва да се конкурирам с тях на имотния пазар...

Това че са по-заможни съвсем не значи че дават парите с лопатата. Видях преди 2 седмици руснаци да се пазарят за имот. Такъв талант и евреите нямат. Въртяха, сукаха смъкнаха 15% от цената ни и без това много изгоден апартамент, след което си тръгнаха и обещаха "ще помислим". Мисля да проверя дали са купили апартамента, но ако е така са смъкнали поне още 15%.

Мисли, мисли.. очи пълни, ръце празни НАБЛЮДАТЕЛЮ
Re: Какъв Ви е проблема?!...
08-07-2010 - 00:26:20
avatar
Светльо, на тебе нали ти напълниха ръчичките по време на бума - защо си се закъхарил за другите?:]

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Какъв Ви е проблема?!...
08-07-2010 - 00:30:06
Ааа Валси... ама ти тук ли си !!! Мислех, че вече си в почивка :]
Явно за тебе почивка нема братче. Луд умора нема smiling smiley Или нервата те гони... И двете ги разбирам напълно winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход