Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добра цена ли е 12000лв. за близо декар УПИ

Публикувано от OwnerBG 
Re: Добра цена ли е 12000лв. за близо декар УПИ
02-07-2010 - 08:44:55
Аве това е майка си в .....
Лично аз за такова и 1 лв не давам.
Приятел - продава къща в по близко село за 10000 лв, при това в центъра!!!
Вярно е, че е за бутане или за 3-4 weekend само през лятото без основен ремонт ...
Re: Добра цена ли е 12000лв. за близо декар УПИ
02-07-2010 - 09:09:29
Онъре ,на почти същата дистанция от София селски къщи вървят по 8-10 бинки лева.Тези които ги продават по 20 бона не им звъни никой.Това е двор масово около 600 квадрата с къща макар и кирпичена ,но зидовете са по 60 сантима на асвалтирана улица ,улично осветление,сметосъбиране демек контейнер за смет до 100 метра,водопровод и т.н.Липсва само канализацията.Селото е етнически 100%българско.

12000лева не са много пари за хубав парцел,познавам мястото ,природата е перфектна ,но малко хора искат да се заселят там.Доста диво място.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-02 09:10 от kalashnikof.
Re: Добра цена ли е 12000лв. за близо декар УПИ
02-07-2010 - 09:34:45
avatar
Quote
kalashnikof
Онъре ,на почти същата дистанция от София селски къщи вървят по 8-10 бинки лева.Тези които ги продават по 20 бона не им звъни никой.Това е двор масово около 600 квадрата с къща макар и кирпичена ,но зидовете са по 60 сантима на асвалтирана улица ,улично осветление,сметосъбиране демек контейнер за смет до 100 метра,водопровод и т.н.Липсва само канализацията.Селото е етнически 100%българско.

12000лева не са много пари за хубав парцел,познавам мястото ,природата е перфектна ,но малко хора искат да се заселят там.Доста диво място.

Прав си. Мястото е диво и страшно красиво.
Изобщо не е за постоянно заселване.
Просто е перфектен начин да избягаш.
Хубавото е че май ще си намери стопанина-беглец.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Добра цена ли е 12000лв. за близо декар УПИ
02-07-2010 - 16:49:38
Quote
OwnerBG
Quote
dragula
Цената е висока.

Колко е нормалната според теб.
Лицето е на асфалт, целогодишен достъп.

Не мога да кажа колко е нормалната, ама май е малко висока. Разбоище е малко на запад (по-скоро в дивия запад winking smiley, Постоянно живеещи има 20-30 човека, което означава, че не можеш да строиш нещо скъпо, не е ясно какво ще намериш. Иначе природата е страхотна, има манастир в скалите и рекичка наблизо.
Самия строеж допълнително се оскъпява, понеже е доста отдалечено. За тия пари може да се намери подобно място в Дръмша или Чибаовци, доста по-близо до София и с повече "цивилизация" наоколо
Re: Добра цена ли е 12000лв. за близо декар УПИ
03-07-2010 - 13:09:59
Пичовеееее,
Отдалечените села са УМРЕЛИ - не на УМИРАНЕ а УМРЕЛИ. Там след време - 5-10 години и да ти дават пари, повтарям ДА ТИ ДАВАТ ПАРИ НЯМА КОЙ ДА СЕ ЗАСЕЛИ. Разходете се малко из селата ... родопско, търновско, плевенско, видинско и навсякъде из България - "паметници на културата" са 50% от къщите - полу разрушени, порутени и т.н. Жалка картинка, да ти стане болно но това е реалността.
Миналата седмица - баща ми се разчувства (лека злополука претъпя, и полежа 3 седмици) и изрече следните думи през сълзи - след нас в квартала няма да има ни една къща която да се обитава. И сега 1/3 от къщите са празни, а селото в момента е с 2000 души (1000 бг и 1000 "братя" роми), Има ЖП гара, на главен път, поща и т.н. и е ЯКО със затихващи функции. Знаете ли колко тъпо и гадно ми стана? Ама нема да се върна. Това е положението.
Да не говорим. че къщата след време ще я "подаря" нищо че изградихме отопление с камина с водна риза + радиатори и климатик. И знам. че това са хвърлени пари само заради уважението към родителското тяло. Уф май се разчувствах ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-03 13:21 от bota156.
Re: Добра цена ли е 12000лв. за близо декар УПИ
03-07-2010 - 19:55:18
Quote
bota156
Пичовеееее,
Отдалечените села са УМРЕЛИ - не на УМИРАНЕ а УМРЕЛИ. Там след време - 5-10 години и да ти дават пари, повтарям ДА ТИ ДАВАТ ПАРИ НЯМА КОЙ ДА СЕ ЗАСЕЛИ. Разходете се малко из селата ... родопско, търновско, плевенско, видинско и навсякъде из България - "паметници на културата" са 50% от къщите - полу разрушени, порутени и т.н. Жалка картинка, да ти стане болно но това е реалността.
Миналата седмица - баща ми се разчувства (лека злополука претъпя, и полежа 3 седмици) и изрече следните думи през сълзи - след нас в квартала няма да има ни една къща която да се обитава. И сега 1/3 от къщите са празни, а селото в момента е с 2000 души (1000 бг и 1000 "братя" роми), Има ЖП гара, на главен път, поща и т.н. и е ЯКО със затихващи функции. Знаете ли колко тъпо и гадно ми стана? Ама нема да се върна. Това е положението.
Да не говорим. че къщата след време ще я "подаря" нищо че изградихме отопление с камина с водна риза + радиатори и климатик. И знам. че това са хвърлени пари само заради уважението към родителското тяло. Уф май се разчувствах ...

Споко, колега - хубавото на тенденциите е, че имат две посоки на развитие и рядко остават само с еднатаsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход