Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спад на имотите с над 30% спрямо други суровини

Публикувано от javcho 
1.9
Re: Спад на имотите с над 30% спрямо други суровини
21-06-2010 - 15:44:16
Quote
PER0
Обезценили са се най вечи парите на влогарите - с 30% надоле. Имотити неможи да са се обезценили щото сделки няма. Чи закво му са на някой обезценени пари? И докога ше чакаме 149Е за тип топ локейшън, нали кукувците обещаха?

Ми щом казваш... Аз не съм влогар, но колкото имам е 50/50 в Еuro/USD. Пък не съм забелязал да съм загубил чак толкоз. А цените на имотите са като лек снежец - вятъра ги подхвърля насам-натам, но постепенно (макар и бавно) надолу ...
Re: Спад на имотите с над 30% спрямо други суровини
21-06-2010 - 15:50:23
Quote
1.9
Quote
PER0
Обезценили са се най вечи парите на влогарите - с 30% надоле. Имотити неможи да са се обезценили щото сделки няма. Чи закво му са на някой обезценени пари? И докога ше чакаме 149Е за тип топ локейшън, нали кукувците обещаха?

Ми щом казваш... Аз не съм влогар, но колкото имам е 50/50 в Еuro/USD. Пък не съм забелязал да съм загубил чак толкоз. А цените на имотите са като лек снежец - вятъра ги подхвърля насам-натам, но постепенно (макар и бавно) надолу ...

Размечтал си се ти нещо за снежец. Я виж ква жега е навън!!
1.9
Re: Спад на имотите с над 30% спрямо други суровини
21-06-2010 - 16:24:19
Quote
PER0
Quote
1.9
Quote
PER0
Обезценили са се най вечи парите на влогарите - с 30% надоле. Имотити неможи да са се обезценили щото сделки няма. Чи закво му са на някой обезценени пари? И докога ше чакаме 149Е за тип топ локейшън, нали кукувците обещаха?

Ми щом казваш... Аз не съм влогар, но колкото имам е 50/50 в Еuro/USD. Пък не съм забелязал да съм загубил чак толкоз. А цените на имотите са като лек снежец - вятъра ги подхвърля насам-натам, но постепенно (макар и бавно) надолу ...

Размечтал си се ти нещо за снежец. Я виж ква жега е навън!!

От климатика е ... А и е време за отпуск. Зимъска ще видим какво ще да е дереджето ...
Re: Спад на имотите с над 30% спрямо други суровини
21-06-2010 - 16:47:27
Quote
PER0
Обезценили са се най вечи парите на влогарите - с 30% надоле. Имотити неможи да са се обезценили щото сделки няма. Чи закво му са на някой обезценени пари? И докога ше чакаме 149Е за тип топ локейшън, нали кукувците обещаха?

Предмет: Икономика

Оценка: Слаб 2

Предмет: Български език

Оценка: Слаб 2



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-21 16:50 от javcho.
Re: Спад на имотите с над 30% спрямо други суровини
21-06-2010 - 17:21:34
И кое се е обезценило на парите - ИМАМЕ ДЕФЛАЦИЯ - и на имоти, и на ядене, и на цигари (без бандерол) и на алкохол - пак така.
Даже и официално мислят да намалят акциза smiling smiley.
Та нека губим от влог, докато не изгърми някоя банка - няма как да загуби човек в момента - след 1 година ще е друго.
Аз си мислех, че кризата ще свърши тази година - само дето продавачите много стискат дупето. Нищо ще ги боли повече. Аз не бързам. Наточил съм влога и дебнем да го е@нем ...
Re: Спад на имотите с над 30% спрямо други суровини
21-06-2010 - 19:38:30
Т.е. да намериш някой по-тъп от теб? Успех.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход