Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси
17-06-2010 - 07:01:04
avatar
Quote
dival
Quote
TZARS
На запад от Албена горе на баира в едно ромско село стоят около 200 къщи на акт 14 вече няколко години. Там и на 50 евро / кв.м. няма да има желаещи.

онези 200 къщи са продадени отдавна

Не мога да повярвам. Преди три години отидох да ги видя на място, допуснах, че може да има хляб в тях.
Като спрях до тях бях заобиколен от 100 - тина малки и по-големи ромчета. Бате туй, бате унуй, .................
Страхувах се да загася двигателя на колата, ако после не запали щяха да изядат жив.
Погледнах къщите през прозореца, ................. жалка картинка. Завъртях и избягах надалеко.
Тежко и горко на инвестиралите там.
Re: 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси
17-06-2010 - 10:27:57
В природата нищо не се губи само сменя собственика си*beer*
Re: 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси
17-06-2010 - 11:42:13
Quote
Melisa
Чужденци разпродават имоти в курортите

Чуждестранни собственици на апартаменти по морето масово ги продават, като са склонни да обявяват много изгодно с цел бърза сделка. От началото на 2010 г. много строители също намалиха цените на имотите по морето, като вече има офертни цени от 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси. За година цените на ваканционните имоти са паднали с 50 процента. Това се казва в анализ на пазара на агенция „Бългериан пропертис".

Повечето от продавачите на ваканционни имоти са съгласни да се разделят с имотите си на изключително ниска цена, като почти всички те продават под себестойността на строителството или под цената, на която са ги закупили преди години.

Собствениците на обекти, които са пред завършване или са вече завършени, се опитват да продадат свободните апартаменти, като от началото на годината все по-смело намаляват офертните цени, тъй като вече ясно осъзнават, че няма какво повече да се чака. Много от тях са склонни да продават на себестойност, но да приключат с тези проекти и да продължат напред.
[darikfinance.bg]
п.с. Къде е Пунди?


по безсмислен пост не бях срещал до сега. Пуснала си някакво писание абсолютно нищо неозначаващо, неподкрепено от каквито и да било сериозни доказателства, само линк към сайта на някаква медиа и какво целиш не знам. Били намаляли били осъзнавали абе вие на някакви превъзпитатели ли се вживявате или какво и аз не знам. Който на каквато цена си иска ще продава, ако иска няма да продава, а ще подарява, това означава ли че е тенденция в цялата страна? Това са единични случаи, но те не могат да повлияят на пазара като цяло.
А и дай телефони да видим така ли е не е е ли не само да плюете непроверенаинформация и да гледате сеир на останалите. Не е такава целта на един форум.
Re: 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси
17-06-2010 - 17:47:57
Да ги пускат по 5000 евра апартамента и всички ще са щастливи *angel*
Re: 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси
17-06-2010 - 19:43:03
Quote
TZARS
Quote
dival
Quote
TZARS
На запад от Албена горе на баира в едно ромско село стоят около 200 къщи на акт 14 вече няколко години. Там и на 50 евро / кв.м. няма да има желаещи.

онези 200 къщи са продадени отдавна

Не мога да повярвам. Преди три години отидох да ги видя на място, допуснах, че може да има хляб в тях.
Като спрях до тях бях заобиколен от 100 - тина малки и по-големи ромчета. Бате туй, бате унуй, .................
Страхувах се да загася двигателя на колата, ако после не запали щяха да изядат жив.
Погледнах къщите през прозореца, ................. жалка картинка. Завъртях и избягах надалеко.
Тежко и горко на инвестиралите там.

Закупени са от израелци още по времето на строежа - от там нататък не знам дали са за препродаване или за нещо друго , но за първата покупка съм 100% сигурен
Анонимен потребител
Re: 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси
18-06-2010 - 09:37:16
Quote
dival
Закупени са от израелци още по времето на строежа

Аха-а-а.
Работата е ясна smiling smiley
МОСАД са направили команден център под земята smiling smiley
Re: 300 евро на кв. м за апартаменти в завършени комплекси
12-07-2010 - 13:35:48
avatar
Сега Гледам че ипотеки се теглят между 25-35 К в Евро...

Явно реалните цени на които се купува е пак там (т.е. окло 300 Е кв.м.)
Банките разпространяват слуха че другото е спестени средства (самоучастие), но едва ли smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход