Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нито "Под наем" нито "На заем"...

Публикувано от iciltd 
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
04-06-2010 - 15:32:41
Quote
valsodar
Пламен Николов е прав в забележката си и ако нещо е неизвестно за теб, не е задължително да е така и за останалите.

Та, в крайна сметка каква бе идеята на постингът ти, че не разбрах?
Правиш прогноза или питаш другите за такава??!

Кои са тези "останалите"?...
Аз отговорих на по-предишна тема, а това, което съм споделил изобщо не е прогноза, а констатация...
*black eye*
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
04-06-2010 - 17:02:03
Quote
paio
Наемодателите винаги са ме учудвали с липсата на въображение - едни и същи изтъркани лафове при договарянето . Прилича на лихварството. Обикновено дават под наем "луксозен" според тях имот , за да вземат "добри" пари а те самите живеят като герои на Гогол в старо жилище . Те са най- досадни , коне с капаци и умиращи от страх да не се прекарат. Оня ден наех два апартамента по 160кв.м.за два месеца в Пловдив.Доста мизерни между другото! Като казах че са за работниците ми подскочиха - за работници не може , все едно казах "говеда"! Сложих внимателно 1500лв. на масата. Потекоха им лигите! Колкото за очи се направиха че мислят около минута. Като слизах по стълбите вече на входа дочух зад гърба си нещо от рода на " тоя е голям балък!" Много е важно да те мислят за такъв-това ги успокоява.Ако бяха поискали 2500 щях да им дам - на зор съм и ги бях приготвил та не знам кой е балъка, ама нейсе! Мързелив бизнес бих казал. И доста ограничен - като за ограничени. Пълна скука и разни дребни доходи , при това доста рискови.

Че 1500 лв не са малко пари! Туй са 5 м2 по 149Е топ локейшън които ти капят всеки месец! Ако не е топ локейшън са и повече метрите! И в Америката, и в Европата, и по цял свят ще им се зарадват, щото туй са едномесечните заплати на много ора. И кво ти пречи да си правиш бизнес, или ходиш на работа и пак да си зимаш наема? Ъ?
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
04-06-2010 - 17:08:40
Quote
iciltd
Quote
valsodar
Пламен Николов е прав в забележката си и ако нещо е неизвестно за теб, не е задължително да е така и за останалите.

Та, в крайна сметка каква бе идеята на постингът ти, че не разбрах?
Правиш прогноза или питаш другите за такава??!

Кои са тези "останалите"?...
Аз отговорих на по-предишна тема, а това, което съм споделил изобщо не е прогноза, а констатация...
*black eye*

Та какво наистина предлага автора на темата? Ежедневни кавги с тъща/свекърва и опъване на нерви? Или може би генерално "решение" - скок от висок етаж? Я да чуем!
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
04-06-2010 - 17:46:13
Това какво предлага автора, най-вероятно и на него не му е ясно. Виждам, че си е пуснал още някакви темички... Ех Пунди, Професоре Мераклия, извини ако нещо съм те обидил. Твоите теми въпреки количеството и малко странния изказ са доста по-разбираеми и на едно така по-високо философско ниво. А и ника ти носи важна и смислена информация. Докато този ник за мен е напълно неразбираем - мъжко ли е, женско ли е, за какво се бори, нещо го провокира, нещо някъде е прочело, ама какво не му е ясно и иска ние да му го изкоментираме... Изобщо мъка, мъка...
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
04-06-2010 - 20:50:00
avatar
Прав е аФтора! Връщайте се на село!Така ще паднат цените на наемите и на имотите,Всички селяни си отивайте по родните места и да копате ,ей!Че требе да се руча,а турскио домат е с червей.:]
1.9
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
05-06-2010 - 11:12:03
Quote
Перловец
Прав е аФтора! Връщайте се на село!Така ще паднат цените на наемите и на имотите,Всички селяни си отивайте по родните места и да копате ,ей!Че требе да се руча,а турскио домат е с червей.:]

Ми те си падат и сега. А ти гледай да продадеш, че лятос като пресъхне перловската река ще има да се чудиш къде да метнеш камъка, дето ти виси на врата.
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
05-06-2010 - 11:23:29
avatar
Quote
1.9
Quote
Перловец
Прав е аФтора! Връщайте се на село!Така ще паднат цените на наемите и на имотите,Всички селяни си отивайте по родните места и да копате ,ей!Че требе да се руча,а турскио домат е с червей.:]

Ми те си падат и сега. А ти гледай да продадеш, че лятос като пресъхне перловската река ще има да се чудиш къде да метнеш камъка, дето ти виси на врата.

Много си назад с матриЯла:]Продадох преди месец...910 Е м2 ...Верно ,че е по-ниско от 2008 с цели 290 Е м2winking smiley ама ще пестя от джобните...
1.9
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
05-06-2010 - 11:31:57
Quote
Перловец
Quote
1.9
Quote
Перловец
Прав е аФтора! Връщайте се на село!Така ще паднат цените на наемите и на имотите,Всички селяни си отивайте по родните места и да копате ,ей!Че требе да се руча,а турскио домат е с червей.:]

Ми те си падат и сега. А ти гледай да продадеш, че лятос като пресъхне перловската река ще има да се чудиш къде да метнеш камъка, дето ти виси на врата.

Много си назад с матриЯла:]Продадох преди месец...910 Е м2 ...Верно ,че е по-ниско от 2008 с цели 290 Е м2winking smiley ама ще пестя от джобните...

Вервай си - нема лошо ...
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
05-06-2010 - 11:37:27
avatar
Quote
1.9
Quote
Перловец
Quote
1.9
Quote
Перловец
Прав е аФтора! Връщайте се на село!Така ще паднат цените на наемите и на имотите,Всички селяни си отивайте по родните места и да копате ,ей!Че требе да се руча,а турскио домат е с червей.:]

Ми те си падат и сега. А ти гледай да продадеш, че лятос като пресъхне перловската река ще има да се чудиш къде да метнеш камъка, дето ти виси на врата.

Много си назад с матриЯла:]Продадох преди месец...910 Е м2 ...Верно ,че е по-ниско от 2008 с цели 290 Е м2winking smiley ама ще пестя от джобните...

Вервай си - нема лошо ...

:}Знаеш ли колко ми пука за мнението ти?Пиши си...Не ми пречиш...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-05 11:50 от Перловец.
Re: Нито "Под наем" нито "На заем"...
06-06-2010 - 20:13:48
Quote
Перловец
Прав е аФтора! Връщайте се на село!Така ще паднат цените на наемите и на имотите,Всички селяни си отивайте по родните места и да копате ,ей!Че требе да се руча,а турскио домат е с червей.:]
Ние през лятото сме си на село.Косим райграса кефим се на басейна имаме по малко картофки домати чушки краставици зеле плодове.Е и копаме и ни е кеф.А ти освен гръцките домати мое да апнеш и нещо друго.............Щото то селяните не сме балами.Ние да работим и да си продаваме труда на безценица а софийските тарикати да ни продават коптори по 20 квадрата за 100000 евра.Ние много обичаме да оправяме такива тарикати да ги храним с гадни зеленчуци и скапано месо.Освен това ще ядеш 25 годишна мърша и всякакви боклуци ама друго си е да си кореняк софиянец.Боже що не си прибереш вересиите
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход