Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гледате ли Нова телевизия?

Публикувано от scbfc 
CR
Re: Гледате ли Нова телевизия?
24-05-2010 - 22:42:45
Quote
valsodar
Quote
scbfc
Каква манипулация, бе пич? Имам депозит в долари на лихва почти 7%, а сега и 3% не могат да ми дадат. При еврото лева не толкова голям спад, но го има.
Ебаси кухите парчета трябва да сте да наричате черното бяло.
На мен лихвата си ми е фиксирана и е тройно над твоята - явно не ти е бил удачен изборът на банка?

имаш ти, ... буркани. питал те бях веднъж дали си влизал в банка ... вече съм сигурен.

лихвите по депозитите навсякъде са фиксирани. просто имат краткосрочен падеж. за разлика от ипотеките.
Re: Гледате ли Нова телевизия?
24-05-2010 - 22:57:44
avatar
И ти си експерт непоръбен, от къде ви намериха всичките толкова разбиращи, че да ви сберат тук се питам?!

Лайте колкото си искате по адрес на тези които имат достатъчно за да купят, но не искат да купуват точно вашите коптори! Дръжте си ги и се гордейте с тях!

Какво ще правя с парите си ( които и за момента стигат за тристаен ) си е моя работа, а не на разни псевдоразбирачи в един форум с отчайващо паднало за последната година ниво, поради постоянният им спам в него.

Нещастни голтаци с голтаци!
Набутали се с калпави кимизарници на гъза на географията, чудещи се кой още да въвлекат в калта с тях!
CR
Re: Гледате ли Нова телевизия?
24-05-2010 - 23:11:25
Quote
valsodar
И ти си експерт непоръбен, от къде ви намериха всичките толкова разбиращи, че да ви сберат тук се питам?!

Лайте колкото си искате по адрес на тези които имат достатъчно за да купят, но не искат да купуват точно вашите коптори! Дръжте си ги и се гордейте с тях!

Какво ще правя с парите си ( които и за момента стигат за тристаен ) си е моя работа, а не на разни псевдоразбирачи в един форум с отчайващо паднало за последната година ниво, поради постоянният им спам в него.

Нещастни голтаци с голтаци!
Набутали се с калпави кимизарници на гъза на географията, чудещи се кой още да въвлекат в калта с тях!

парите ти стигаха, мисля, за тристаен и преди година, момчурляче скромно. grinning smiley 60 к евро, да?! grinning smiley на 20% лихва в долари grinning smiley

колкото до кимизарниците, пожелавам ти такива като моите, че да има къде спиш без наем в софия - голяма града и да има къде да ходиш уикенда и по празниците и да не висиш пред компа с изплезен език в мечтание 7 дена в седмицата, 24 дневно.
Re: Гледате ли Нова телевизия?
24-05-2010 - 23:17:17
avatar
Със свещ да диреха кретените в България, едва ли биха събрали толкова много колкото Магик е оставила на воля да осират този до скоро така добър и съдържателен форум!

Е, видяхте ли до къде я докарахте, с желанието си форумът ви да има голяма посещаемост на всяка една цена?
Точно до нивото на Албена Вулева и професор Вучков я докарахте!

Все още не е късно да се разчисти, но като гледам какви "Съдържателни" реплики има и какви нови "Смислени" теми се раждат в този форум, няма защо да се чудя пред катастрофалният спад в нивото му и пред наплива на нови потребители в другият форум, където подобни простотии няма и няма как и да има!
Re: Гледате ли Нова телевизия?
25-05-2010 - 00:03:57
Quote
neo
Quote
scbfc
Банка с 5 клона. Еваларка! Ей, там ще си дам парите.
Ти май търсиш депозит " теглиш-внасяш теглиш-внасяш а лихвата си остава ":]Ето ти друга [www.corpbank.bg] на 6,5%

Не, не търся нищо такова, просто давам пример.
А тия банки идея си нямам как ги намирате. Тва гугъл е голяма работа шъ знайш.
Re: Гледате ли Нова телевизия?
25-05-2010 - 00:26:18
Те тия банки които имат пари си ги знаят , на КОРП-а специално си седи без промяна от 3-4 години (може и повече да са ).
Ама за какво ви е да ги знаете, и без това нямате пари. Остава да се надявате на намаляване лихвите на кредитите и на :] "безконтролно поскъпване на имотите"
Re: Гледате ли Нова телевизия?
25-05-2010 - 00:46:01
Quote
САЙБИЯ 31
Quote
дами и господа
Те тия банки които имат пари си ги знаят , на КОРП-а специално си седи без промяна от 3-4 години (може и повече да са ).
Ама за какво ви е да ги знаете, и без това нямате пари. Остава да се надявате на намаляване лихвите на кредитите и на :] "безконтролно поскъпване на имотите"
..............................................
Първо ми отговори на въпроса ти дама ли си или господин? Второ знаеш ли кой е собственика на КТБ?
Ето ти жокер:
.............................................
[www.dnevnik.bg]
.............................................
Съвет: Ако след време някой влогар като теб си изгуби паричките може да се оплаче на султана на Оман!:}

Знам кой е собственика, ако си изгубя паричките няма смисъл никъде да се оплаквам, господин съм и не си държа всички яйца в една кошница :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход