Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да продам ли

Публикувано от tsvetelin_petrov 
Re: Да продам ли
09-06-2010 - 08:26:48
Quote
shayhiri
Quote
RIOT
По колко са ?

200-300лв. 400-500лв. по изключение.

Имам познати и приятели там. Не че навсякъде не е същото, де.

Абе не е баш тъй. Аз на общите работници плащам между 400 и 500 лв. Лудите даскалици взимат минимум 600-700 лв., да не говорим за частни уроци...В малкото работещи предприятия има и по 1200 лв., вярно че са единици, ама ги има...
Re: Да продам ли
19-06-2010 - 21:36:17
Quote
jikev
Quote
Останалите пет човека трябва да съберат 15-тина хиляди лева общо.
Защо да събират, като и без това си го ползват? И какви 5 човека?!?! Това е наследство от починал родител. Другите 5/6 са на другия родител (4/6) и брат или сестра(1/6).
Трябва да са прекалено доброжелателни, за да направят покупката! От там и ще започнат проблемите...

Решението е само продажба на търг от СИ. Иначе роднините няма да се трогнат от нищо, защо да дават пари за нещо което така или иначе считат за свое "по право".
Re: Да продам ли
19-06-2010 - 22:32:46
Tук имаше мнение на един човек от Ловеч - слушайте го - той е прав, а където Ловеч, там и Троян, даже Троян е по-зле, защото Ловеч е областния му град. Кви 100 бона, кви 5 лева, вие луди ли сте бе?!?
Второ:
Факта, че държиш 1/6 предполагам означава че сте били 2 деца, единия родител е починал, двамата братя (или брат и сестра) сте взели по 1/6, ти си се изнесъл към София, другия е останал да живее в бащината къща.
Сега ти се чудиш как да извиеш ръцете на един от най-близките ти роднини за някой лев отгоре.

Аз лично бих взел символична сума на брат си, ако бях поставен на твое място. Нагледал съм се на братя и сестри малоумници, които си развалят отношенията и не могат да се гледат за част от 1 имот, за който дори пари не са давали. Пари се изкарват, роднини не се купуват.

Аз съм си аз де - ти му вземи и последната стотинка.
Re: Да продам ли
22-07-2010 - 13:30:06
Quote
Бай Пешо1
Вземай парите и се радвай! Цените падат!*yes*


Успях да взема 12 000 лв за 1/6 доволен съм от сделката smiling smiley

Блиндирани Врати, Входни Врати, Решетки
Re: Да продам ли
22-07-2010 - 14:03:03
avatar
Да не забравиш да полееш сделката с една студена Троянска сливова.*drunk*
Re: Да продам ли
22-07-2010 - 14:28:02
Quote
TZARS
Да не забравиш да полееш сделката с една студена Троянска сливова.*drunk*


Хахах е само една ли ? Аз мисля да ударя 1 чашка ама няколко пъти smiling smiley

Блиндирани Врати, Входни Врати, Решетки
Re: Да продам ли
24-07-2010 - 10:56:12
Продадохте ли го апартамента за колко, много бързо , чрез агенция или самостоятелно-колко взеха комисион ако е била агенция.
Re: Да продам ли
24-07-2010 - 11:35:30
avatar
Който е роден с късмет, продава от раз. Няма тън мън.

Приморски, имате ли ток във вашия вилает?
Море знам, че имате, и плаж, и брадъри ................
Тук част от Варна бяхме на тъмно, икономисваме, за да има и за Вас.
Скиваш ли какви сме джентълмени. Ей тва е майна колегиалност.
В таз жега, да пиеш топла бира не е работа.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-24 11:41 от TZARS.
Re: Да продам ли
24-07-2010 - 11:52:18
Имаме благодаря , само ни се развали машината за вълни , бай Петко дето боядисва плажа пък излезе в болнични,търсим и ром или циганин да продава царевица.Готови сме и с фауната -развъдихме и пуснахме в морето -медузи с парещи пипала,зелени и кафяви водорасли.На сушата -класика в жанра-комари и досадни мушички , кошовете за буклук са премахнати завинаги-спасителите също.По капанчетата винаги топла бира и студени кебапчета -и риба от вчера , картофки пържени няма да се сервират.Музиката за сметка на това на макс.А то и тока спря :} майтап да става-да не се върже някой ей.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-24 11:53 от filmatoplo.
Re: Да продам ли
24-07-2010 - 23:08:11
Quote
filmatoplo
Продадохте ли го апартамента за колко, много бързо , чрез агенция или самостоятелно-колко взеха комисион ако е била агенция.

Не просто прехвърлих моята част от апартамента на собственика на останалата част.

Блиндирани Врати, Входни Врати, Решетки
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход