Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 17:41:13
Quote
Баш Брокeро
Quote
Panther1
За 45К евро кредит - 25 години по 330евро (най-изгодната оферта на моитепари). Ако 100-150лв на месец ти стигат за живеене в момента - можеш да теглиш. И ако банката се навие да ти даде де. И ако "докараш" оценката така че кредита да е около 80% от нея.

Разбира се, че няма да ми стигат 150лв месечно, но ще отдам едната стая веднага под наем и така се надявам месечно да ми остават по 350лв. Имам и една наследствена къща на село която смятам да продам и да взема от нея около 25К евро с които веднага ги получа ще върна половината заем на банката.

Ще ти стигнат, как няма да ти стигнат. Те и банките ще те финансират не на 80%, а на 120%. Тоалетната ще я направиш със стотинки и ако наемателя иска да пишка ще си плаща!!! Собствените пари няма да пипаш! Те трябва да седят на депозит със супер лихва. Колкото до наследствената къща на село - ако я продадеш на тухли и керемиди на мургавите братя ще спечелиш повече. Ама трябва да седиш и да пазиш, че те мургавите понякога забравят добрите обноски и могат да влязат в просрочие. Успех и да почерпиш като стане!. Ако не стане вземай Простамол.
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 17:42:24
Някакъв бъзик има тука от страна на Баш Брокeро , ама към кого е насочен още не е ясно
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 17:45:03
avatar
Quote
ekoflex
От по-големите банки, ДСК има сравнително леки изисквания, като трябва минимум 1/3 от доказуемия ти доход да ти остава за живеене, което значи, че ако докажеш 900 лв. доход, може би ще ти отпуснат 45 000 ?, но вероятно вноската ще е около 320 - 330 ? за срок от 30 години.

Разкажи нещо повече за имота, квадратура, ново/старо, тухла/панел... ?

Имота е ЕПК 60м2 ЧЖП, преди моста Чавдар. Към апартамента имам малко таванче 5м2, мазе 7м2 и гараж.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 17:46:13
"Баш Брокeро", много рибки хвана.
Май ще имаме хора юрнали се да купуват.
Спокойно не се блъскайте, (х)апартаменти ще има за всички.
Аз чакам заветните 149 евра smiling smiley
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 17:50:29
avatar
Ти майтапиш ли се Кво ли. Я първо продай къщичката на село и после оди при банкери РАЗБОЙНИЦИ. А онова пак си го дръж под око то нема да избяга. Досега несъм видял такъв собственик.



А видиш ли на каде е тръгнал?

Към края на листото и сиерджиите седът и чакат, само рогата им се видат.
Ама ти си знаеш друго си е да се наречеш корабоСОБСТВЕНИК.

Ни копува ни продава
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 17:57:12
avatar
А аз чакам 149 ама в лева. Ако стане стане ако не здраве. Ох по добре да не става че тогава ще ми отворите работа.

Ни копува ни продава
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 17:58:05
avatar
Quote
bota156
"Баш Брокeро", много рибки хвана.
Май ще имаме хора юрнали се да купуват.
Спокойно не се блъскайте, (х)апартаменти ще има за всички.
Аз чакам заветните 149 евра smiling smiley

149те евро няма да ги дочакаш. (виж графиките на барбарон). Всички европейски икономики тръгват нагоре, което означава, най-много до 1 година и ние ще се оправим.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 18:10:48
Quote
bota156
"Баш Брокeро", много рибки хвана.
Май ще имаме хора юрнали се да купуват.
Чак па рибки ...
Аз като добър човек му сметнах един реален вариант, смея да кажа - едни от най-добрите условия при предварително зададенмите параметри, с малко неизвестни.
Не съм си давал мнение дали нормален човек ще купува при такива условия.
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 18:29:02
avatar
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ти по бързо от Царчето ни оправи он се кълнеше за 800 дни ти за година че и по малко.
Он се оправи за 800 дни, ама я помисли първо ти ще имаш ли работа след година?

Сигурно се чудиш защо казах корабоСОБСТВЕНИК? Ми защото финансовото цунами още се надига ама вече никои не говори че да неплаши инвеститори и мераклии като тебе. А то се случва на прага ви (Гърция). Дали ще я спасят? НЕ! Ще се опитат но това е отчаян опит обречен на провал и не забравяй че има други като нея да изкочат от долапа. Трябва да отрежат Гърция и да не се церемонят с другите ако те неискат да поемат голямата част от финансовите тежести, както Гърците си искат да си е карат по старому 14 заплати, почивки, безотговорно пилеене на пари и все някой ще се намери да плаща.

Ай стига съм писал нема смисъл.

Питай Пунди он ги знае нещата.

Ни копува ни продава
Re: Времето за покупка дойде
28-04-2010 - 18:54:48
avatar
Quote
ТОРТКО
А аз чакам 149 ама в лева. Ако стане стане ако не здраве. Ох по добре да не става че тогава ще ми отворите работа.

М,да, яко си го закъсал, щом вече чакаш 149лв. на квадрат. А казваха, че западните икономики се били оттласнали от дъното............*xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход