Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Времето за покупка дойде

Публикувано от Баш Брокeро 
Re: Времето за покупка дойде
30-04-2010 - 22:31:51
Quote
камелия
Quote
batko
Камелче искам да си купя кимизарник.Ще предложиш ли нещо и да тръгваме по огледи

Ще, ама първо подписваме договор- черно на бяло, като какво разбираш под " кимизарник", какво се задължаваш ти да правиш, какво- аз, пък тогава тръгваме по огледи.*yes*

Ками здравей smiling smiley, да не би да си се върнала в играта?
Re: Времето за покупка дойде
01-05-2010 - 00:03:19
avatar
Quote
jores

Ками здравей smiling smiley, да не би да си се върнала в играта?

Здравей! И да, и не..............поработвам, но заради стари клиенти, които са ми пратили техни приятели. На кантар съм smiling smiley
Re: Времето за покупка дойде
01-05-2010 - 09:50:44
Абсолютно не е оправдано при сметката която автора на темата е направил
При заплата 800 лева и вноска 700 само луд би тръгнал да рискува;
Първо защото го чакат години мизеруване
Второ защото никой не му гарантира дори и тези 800 лева....
С две думи не ти е по джоба
Re: Времето за покупка дойде
01-05-2010 - 10:22:47
Quote
камелия
Quote
jores

Ками здравей smiling smiley, да не би да си се върнала в играта?

Здравей! И да, и не..............поработвам, но заради стари клиенти, които са ми пратили техни приятели. На кантар съм smiling smiley

ония дето се набулбукаха на по 1000 евро в люлин ли ти пращат техни приятели...
Re: Времето за покупка дойде
01-05-2010 - 11:28:11
В момента гледам едно предаване за англичани които си избират къща в Испания.
Сега гледат една в известен курорт, старата част на селото. - 4 спални 2 бани и 40 кв м дневна, тераса върху цялата къща с изглед към морето. 5 мин от плажа
Цена 85 000 лири....
Някой се набутаха в инвестиции на 100 000 евро за апартмент в жк Кална Поляна , някъде в мръсотията около София*angel*
Re: Времето за покупка дойде
01-05-2010 - 13:18:17
Quote
камелия
Quote
jores

Ками здравей smiling smiley, да не би да си се върнала в играта?

Здравей! И да, и не..............поработвам, но заради стари клиенти, които са ми пратили техни приятели. На кантар съм smiling smiley

Имаш лично smiling smiley
Re: Времето за покупка дойде
01-05-2010 - 19:24:51
Това си е чиста народопсихология (Ив.Хаджийски), познай откъде е тойwinking smiley
[/quote]

Случвало ми се е да се събудя на чуждо място без спомен за лягането. Приятно усещане. :}
Дай жокер.[/quote]

Е, откъде е Иван Хаджийски, не знаеш ли?!

Да, събуждането в чуждо легло не е лошо нещо, ако си млад, здрав и т.н. Идеята е, че в даден момент може да спиш само в едно легло, т.е. не ти трябват сума ти имоти. И банките са като теб - мобилни. Въпрос на личен избор.
Re: Времето за покупка дойде
01-05-2010 - 21:32:10
Quote
slun4o
Това си е чиста народопсихология (Ив.Хаджийски), познай откъде е тойwinking smiley

Случвало ми се е да се събудя на чуждо място без спомен за лягането. Приятно усещане. :}
Дай жокер.[/quote]

Е, откъде е Иван Хаджийски, не знаеш ли?!

Да, събуждането в чуждо легло не е лошо нещо, ако си млад, здрав и т.н. Идеята е, че в даден момент може да спиш само в едно легло, т.е. не ти трябват сума ти имоти. И банките са като теб - мобилни. Въпрос на личен избор.[/quote] Алчността е основния двигател на всичко което се случва. Човек е способен да преодолее инстинкта си за самосъхранение , да извършва престъпления , да убива за постигане на висшата цел : пари ,власт, собственост. Никое животно не убива милиони от себеподобните си за да доминира над останалите. А Хаджийски не знам точно от къде е - живял е из цяла България - в Кнежа,Свищов, София... Погребан е в Троян. Може би това имаш предвид. В Троян сега е 2008г. така,че за там не се учудвам на офертните цени. Бих казал накратко: времето за продажба отмина , а времето за покупка още не е дошло! (това е по темата)



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-01 21:37 от paio.
Re: Времето за покупка дойде
02-05-2010 - 01:28:23
Quote
Баш Брокeро
След като цените се установиха на дъното, ето, че (според мене) дойде време да закупя апартамента който от доста време държа под око. С продавача сме се споразумели за цената и сега искам да ви попитам след като получавам заплата 800 лв, но се осигурявам на минималната работна заплата мога ли да тегля ипотечен кредит в размер на 45К евро от БАНКА? Собствени пари имам около 3500лв.
Имам постоянен трудов договор и съм на работа вече от 2 години. Цената за която сме се споразумели с продавача е 47К евро.
Цената мисля, че за мене е приемлива 780евро/м2 за добра локация в широк център.

П.П. Реших сериозно, че няма смисъл да чакам 149евро/м2 на жълтите павета, пък и вече ми писна все под наем да живея.

Ти или си луд или се бъзикаш с всички във форума:}
Не е смелост да скочиш от самолет без парашут - това е върховна глупост.
Но все пак успех!

[zdravbadi.com]
Re: Времето за покупка дойде
02-05-2010 - 19:11:04
Quote
Бай Пешо
Quote
Баш Брокeро
След като цените се установиха на дъното, ето, че (според мене) дойде време да закупя апартамента който от доста време държа под око. С продавача сме се споразумели за цената и сега искам да ви попитам след като получавам заплата 800 лв, но се осигурявам на минималната работна заплата мога ли да тегля ипотечен кредит в размер на 45К евро от БАНКА? Собствени пари имам около 3500лв.
Имам постоянен трудов договор и съм на работа вече от 2 години. Цената за която сме се споразумели с продавача е 47К евро.
Цената мисля, че за мене е приемлива 780евро/м2 за добра локация в широк център.

П.П. Реших сериозно, че няма смисъл да чакам 149евро/м2 на жълтите павета, пък и вече ми писна все под наем да живея.

Ти или си луд или се бъзикаш с всички във форума:}
Не е смелост да скочиш от самолет без парашут - това е върховна глупост.
Но все пак успех!

Бай Пешо, Брокeро не е луд. просто се опитва да пусне някои хора по пързалката (да разлае кучетата). Не знам защо обаче.
*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход