Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
20-04-2010 - 18:38:28
Някои хора много са изпушили
Чак мирише.. на изгорели "инвеститори:]"
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
20-04-2010 - 18:45:55
Каквото и да приказвате (пишете), човекът с много никове липсваше на много от нас.
За пример тази тема: за три часа 200 преглеждания и втора страница с постове, не че мненията, включително и това, представляват някаква ценност, но "лаф да става".*yes*
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
20-04-2010 - 18:58:21
avatar
Quote
Dimitar.
Каквото и да приказвате (пишете), човекът с много никове липсваше на много от нас.
За пример тази тема: за три часа 200 преглеждания и втора страница с постове, не че мненията, включително и това, представляват някаква ценност, но "лаф да става".*yes*

-----------------
естествено , clap:
всички форумни мнения са само Форумни , лошото е ,че някои се вземат прекалено сериозно , вместо да си направят по една злобка за успокоение на душата*ok*
----------
Пазарът си знае работата , той реверсира тогава , когато масите са убедени в обратното , никой тук не може да му влияе , но си е друго да кажеш :
абе........ти на мен ли ще ми обясняваш , аз какви дебели книги съм прочел , колко дипломи имам........*ok*
добре е ,че има и люде като теб , да не ги стега чепико , щото ако се чака форума да светка правилни сигнали.........и се абим......ше се иСабим !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
20-04-2010 - 19:16:14
Пунди, добре дошъл отново! Липсваше ми.
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
20-04-2010 - 20:42:55
avatar
Quote
Dimitar.
Каквото и да приказвате (пишете), човекът с много никове липсваше на много от нас.
За пример тази тема: за три часа 200 преглеждания и втора страница с постове, не че мненията, включително и това, представляват някаква ценност, но "лаф да става".*yes*

Дунди е номер 1 *ok*
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
20-04-2010 - 21:35:34
Пунди,
първо розовото ,после жълтото,накрая синьото иначе не се заспива.Все имоти ,ИМОТИ,ИМОТИ.......
КЕША ВЪРТИ СВЕТА
04-05-2010 - 23:54:25
това е наи голамата истина
Re: КЕША ВЪРТИ СВЕТА
04-05-2010 - 23:57:51
така е, ама и правописа е важен
Re: КЕША ВЪРТИ СВЕТА
04-05-2010 - 23:59:19
ок.то не мозе всицко да е ок нали жоре



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-05 00:00 от radoclav.
Re: КЕША ВЪРТИ СВЕТА
05-05-2010 - 00:17:37
avatar
За кеша питай твоя приятел отвъд океана Асен 1975. Той ще ти обясни защо ФЕД печата по $600 000 000 на година и защо им се обезценяват (Талерите). Също ако си голям любител на кеша можеш да се запознаеш с обезценката му в исторически план от примерите които съм дал за Талера и за GBP. Иначе иди в бившите колонии отвъд гьола и да те видя какво ще си купиш с КЕШ? Там признават само кредитни карти, защото са яко набълбукани ипотекари. Те живеят в свой имагинерен свят и за ви запалили и Вас по него.

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход