Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Евро - Евра

Публикувано от TZARS 
Re: Евро - Евра
17-04-2010 - 21:12:49
avatar
Ти биеш рекордите по тъпота. Няма по-досадно нещо някой да е заблуден и освен това настървено да си защитава глупостите.

Дадох ти линк към dictionary.com:

[dictionary.reference.com]

Натисни на "Show IPA".

Натисни и на говорителчето, за да ти го кажат.

Напиши и думата "travel". Звукът, за който спориш, е същият, като този след "v". Да не би на аглийски да казваш "травИл"?

Твоето "ИнджИниъ" е точно като пловдивското "тИлИфон".

Ако някой е тъпак сред двама ни, определено си ти. Ти даже си тъпак на квадрат - хем тъп, хем спори.
Re: Евро - Евра
17-04-2010 - 21:23:22
avatar
Абе, галфон, не очаквах, че си толкова тъп и упорит, но сега се сетих къде изговарят и-то като ъ. В Турция. Ти си мръсен турчин. Прадедите ти са клали християните в Батак. Подло заптие такова! Ще си намериш гредата в очите когато аз ти кажа! Ти си един от най-смешните и комплексирани смотаняци в този форум. Обясни ми защо пишеш през ред, за да покажеш че много си написал ли пейзан от най-долна класа! За какъв телефон ми говориш малоумнико! Главата ти е развален телефон.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Евро - Евра
17-04-2010 - 21:29:53
avatar
dictionary.com не е турски. И ако досега не си знаел - и "engine" не се произнася "енджИн" (освен в Пловдив).

Иди научи някъде английски, то само с четене в интернет не става.

Днес счупи скалата на тъпомера.

Празен ред се слага при нов абзац, виж в тълковния речник какво е значението му.
Re: Евро - Евра
17-04-2010 - 21:48:05
avatar
Скъпи, аз също ти дадох линк към речник, и то един от най-често използваните, но явно не си го прегледал... smoking smiley

Писна ми да споря с теб, няма смисъл. Виж отново, може да поспориш с оксфордския речник ако искаш, ха-ха... [www.oup.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход