Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво съветвам моите клиенти

Публикувано от Баш Брокеро 
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:57:04
avatar
Ех, приятелю, и роднина, как те е злъгала майка ти за да ти запази честа! Естествено, че ще каже че богаташа е бил стерилен. Как иначе ще обясни че е шавнала? Простено да и е синко. Дори да ми се падаш роднина няма да те лиша от 1/20 от наследството. Даже като придобиеш този дял ке се почувстваш богат и ще ме благославяш!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 23:04:05
Quote
Брокеръ
Quote
builder
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
Като докараш тези цени на паветата пусни ми на лични офертите.Ще купувам без да се замисля, пък ако предложиш и някой парцел равен няма да имаш.Ще ти отпусна 10% комосион да избиеш разходите за поскедните две години.

Ако ги докарат (докараме *sos* до там), олиото сигурно ще е с купони ( и няма да го има разбира се)
Че на кой му е нужно олио,то е не здравословно.Виж зехтина е друга работа........
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 23:04:44
Quote
sobstvenik 31
Ех, приятелю, и роднина, как те е злъгала майка ти за да ти запази честа! Естествено, че ще каже че богаташа е бил стерилен. Как иначе ще обясни че е шавнала? Простено да и е синко. Дори да ми се падаш роднина няма да те лиша от 1/20 от наследството. Даже като придобиеш този дял ке се почувстваш богат и ще ме благославяш!

Еее щом ще ставам наследник на 1/20 от климизарник сори АПАРТАМЕНТ в Слатина няма да ти противореча, даже няма да ти казвам, че дори баща ми току що сам потвърди, че по задължение той е трябвало да осемени богатата госпожа която не била чак толкова грозна но пък била щедра. Ценко, да знаеш че на тази 1/20 част се надявам. Айде пък ша та каня на гости тук у Канадата където се издигнах до главен мияч на чинии в Макдоналдс.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-09 23:07 от Баш Брокеро.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 23:15:08
avatar
Аз не знаех,че дори в Канада си станал баш брокер.! Това е постижение! Само че силно ти се различават процентите с тези в КАНАДА!
Чудая се брокер ли си авантюрист ли си и ли просто шарлатанин? Кажи защо такива като теб пишат във форума, след като никога не са имали нищо? Задоволяване на някакво лично его ли е?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 23:23:34
Quote
sobstvenik 31
Аз не знаех,че дори в Канада си станал баш брокер.! Това е постижение! Само че силно ти се различават процентите с тези в КАНАДА!
Чудая се брокер ли си авантюрист ли си и ли просто шарлатанин? Кажи защо такива като теб пишат във форума, след като никога не са имали нищо? Задоволяване на някакво лично его ли е?


Ааа Ценко недей така сега! Знам ,че си 19 пъти по-богат от мене ама и аз не съм беден. Притежавам 1/20 от климизарник сори апартамент в Свинадория сори София в Слатина.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 23:40:37
avatar
Ама , що ми се извиняваш бе съсобственик! Много си чувствителен! Ако така продължаваш ще те резна от наследството!

SERDICA MEA ROMA EST!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 09:34 от sobstvenik 31.
Re: Какво съветвам моите клиенти
10-04-2010 - 20:03:59
avatar
Да не би случайно да става въпрос за ОНЗИ имот, дето бездетните го оставили наследство на слугинята?
Re: Какво съветвам моите клиенти
11-04-2010 - 02:25:48
avatar
Quote
builder
Quote
Брокеръ
Quote
builder
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
Като докараш тези цени на паветата пусни ми на лични офертите.Ще купувам без да се замисля, пък ако предложиш и някой парцел равен няма да имаш.Ще ти отпусна 10% комосион да избиеш разходите за поскедните две години.

Ако ги докарат (докараме *sos* до там), олиото сигурно ще е с купони ( и няма да го има разбира се)
Че на кой му е нужно олио,то е не здравословно.Виж зехтина е друга работа........
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Ако го слушаш този псевдоброкер, квазиброкер или ако го нарека мистериозен брокер , България след 20год. няма да я има!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход