Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво съветвам моите клиенти

Публикувано от Баш Брокеро 
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 21:28:33
Quote
niknik
Вече казах,че имотът не е мой и нямам право да го продавам.Просто искам да разбера и чуя сериозни коментари,затова и се регистрирах в тоя форум.Обаче повечето хора май вместо професионални,или поне коректни мнения,просто вмятат разни приказки,все едно си разчистват някакви сметки.Честно казано,недоумявам.

Един братовчед на баджанака на мъжа на лелята на един приятел ще продава едно нещо някъде си. Ти би ли ми дал ПРФЕСИОНАЛНОТО си мнение за цената на това нещо? И вместо да се цупиш ето благодари на хората които ти дадоха диапазон от 15 до 50 хиляди. Аз дори не ти се разсърдих, че ми оспами темата с нелепият ти въпрос.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 21:36:18
Quote
sobstvenik 31
Quote
TZARS
Явно "Баш Брокеро" не е брокеро, а банкеро.
.........................
Виж ся, аз този брокер отдавна съм го разобличил че не е брокер не е и баш. Това че говори за клиенти е само прах в очите.
Той е строител- общак останал без работа в кризата и затова озлобил се. Все пак си правеше сметка че като взима хилада и петстотин лева заплата без да плаща нищо в София и живеейки във фургон, след 1.5- 2 години ще спести за първи дом- боксионера.
Провалът му е равен на отчаяние водещо до самоубийство!

собственико, това дето си написал добре. Разобличи ме директно и от раз. Но не поставяй професията и нивото ми под съмнение иначе ще те осъдя, че без мое разрешение си снимал къщата ми и си си я сложил за аватар. Внимавай да не ти се наложи да продаваш слатинския климизарник за да си покриеш разходите по адвокати.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 21:53:23
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
Като докараш тези цени на паветата пусни ми на лични офертите.Ще купувам без да се замисля, пък ако предложиш и някой парцел равен няма да имаш.Ще ти отпусна 10% комосион да избиеш разходите за поскедните две години.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:11:00
Здравей niknik и добре дошъл.Ако можем да използваме за ориентир Долни-Горни Богров 25-30 х.евро офертни цени, но купувачи на тези цени няма.Ако иска наистина да се отърве от този пасив цената трябва да е 30% по ниска.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:11:09
Quote
builder
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
Като докараш тези цени на паветата пусни ми на лични офертите.Ще купувам без да се замисля, пък ако предложиш и някой парцел равен няма да имаш.Ще ти отпусна 10% комосион да избиеш разходите за поскедните две години.

Еех строителю четкаш ме много. Де да можех аз да ги докарвам, но пазарът и депресията са по-силни от мене, те ще ги докарат, а аз само ще посреднича на такива като тебе да им прибирам 10те%. Пиши ми на ЛС данните ти да те имам предвид.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:23:56
avatar
Quote
Баш Брокеро
Quote
sobstvenik 31
Quote
TZARS
Явно "Баш Брокеро" не е брокеро, а банкеро.
.........................
Виж ся, аз този брокер отдавна съм го разобличил че не е брокер не е и баш. Това че говори за клиенти е само прах в очите.
Той е строител- общак останал без работа в кризата и затова озлобил се. Все пак си правеше сметка че като взима хилада и петстотин лева заплата без да плаща нищо в София и живеейки във фургон, след 1.5- 2 години ще спести за първи дом- боксионера.
Провалът му е равен на отчаяние водещо до самоубийство!

собственико, това дето си написал добре. Разобличи ме директно и от раз. Но не поставяй професията и нивото ми под съмнение иначе ще те осъдя, че без мое разрешение си снимал къщата ми и си си я сложил за аватар. Внимавай да не ти се наложи да продаваш слатинския климизарник за да си покриеш разходите по адвокати.
............
Как ще ме осъдиш за това, че съм снимал къщата където майка ти е била слугиня, пък те е излъгала,че е нейна. Вярно, че аз със слугините малко съм палувал на младини, така че прости ми , ако съм те обидил синко!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:28:38
Не знам кое е спам,виждам, че е дискусия за цени и се включвам-какъв спам е това...Но явно не съм на нивото да обсъждам този въпрос,затова май ще (е)мигрирам в друг форум.
Все пак,благодаря за вниманието.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:35:06
Quote
Баш Брокеро
Quote
builder
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
Като докараш тези цени на паветата пусни ми на лични офертите.Ще купувам без да се замисля, пък ако предложиш и някой парцел равен няма да имаш.Ще ти отпусна 10% комосион да избиеш разходите за поскедните две години.

Еех строителю четкаш ме много. Де да можех аз да ги докарвам, но пазарът и депресията са по-силни от мене, те ще ги докарат, а аз само ще посреднича на такива като тебе да им прибирам 10те%. Пиши ми на ЛС данните ти да те имам предвид.
Те данните ми са публично достояние. Не се крия ,дал съм e-mail както си му е редът. Ти само оферирай пък за другото не бери грижа.*beer*
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:45:48
Quote
sobstvenik 31
Quote
Баш Брокеро
Quote
sobstvenik 31
Quote
TZARS
Явно "Баш Брокеро" не е брокеро, а банкеро.
.........................
Виж ся, аз този брокер отдавна съм го разобличил че не е брокер не е и баш. Това че говори за клиенти е само прах в очите.
Той е строител- общак останал без работа в кризата и затова озлобил се. Все пак си правеше сметка че като взима хилада и петстотин лева заплата без да плаща нищо в София и живеейки във фургон, след 1.5- 2 години ще спести за първи дом- боксионера.
Провалът му е равен на отчаяние водещо до самоубийство!

собственико, това дето си написал добре. Разобличи ме директно и от раз. Но не поставяй професията и нивото ми под съмнение иначе ще те осъдя, че без мое разрешение си снимал къщата ми и си си я сложил за аватар. Внимавай да не ти се наложи да продаваш слатинския климизарник за да си покриеш разходите по адвокати.
............
Как ще ме осъдиш за това, че съм снимал къщата където майка ти е била слугиня, пък те е излъгала,че е нейна. Вярно, че аз със слугините малко съм палувал на младини, така че прости ми , ако съм те обидил синко!

Спомням си, че майка ми разказваше как като слугиня в Слатина е била при бездетно семейство където мъжът бил стерилен, та се наложило баща ми който пък бил главен коняр и каляскаджия да замести богаташа в правенето на потомство за наследници.
Та вие кой сте? Кольо - "бащата" на моят полубрат или

Ценко ти ли си бе брато.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-09 22:50 от Баш Брокеро.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 22:54:21
avatar
Quote
builder
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
Като докараш тези цени на паветата пусни ми на лични офертите.Ще купувам без да се замисля, пък ако предложиш и някой парцел равен няма да имаш.Ще ти отпусна 10% комосион да избиеш разходите за поскедните две години.

Ако ги докарат (докараме *sos* до там), олиото сигурно ще е с купони ( и няма да го има разбира се)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход