Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво съветвам моите клиенти

Публикувано от Баш Брокеро 
Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 12:14:25
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 12:22:11
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
На широката публика думите ти звучат абсурдно,но това е било преди години,и то в по-добра ик. среда.По време на война имотите губят стойност. По време на рецесия-също. Осмислянето обаче е бавен процес- година ,две най-малко.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-09 12:25 от paio.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 12:26:36
На мен ми харесва подписа ти ===Баш Агенция.ком==*beer*
Анонимен потребител
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 13:36:34
Ей сега ще дойде някой ъпър и ще каже, че има покачване на прогнозите - от 149 на 200-250 за жълтите павета.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 13:59:05
На жълтите павета -- 250 евро, в крайните квартали на София -- 100 евро. В града, в който живея цените са наполовина на най-ниските софийски, следователно при мен 100 лв/кв.м, приличен тристаен от 80-90 кв.м. чисто ще е 8-9000 лв.
Ами не мога да повярвам, въпреки, че съм умерен "сривльо".
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 14:07:50
Quote
Dimitar.
На жълтите павета -- 250 евро, в крайните квартали на София -- 100 евро. В града, в който живея цените са наполовина на най-ниските софийски, следователно при мен 100 лв/кв.м, приличен тристаен от 80-90 кв.м. чисто ще е 8-9000 лв.
Ами не мога да повярвам, въпреки, че съм умерен "сривльо".

Защо не можеш да повярваш? Виж безработицата, банковата система, напускащите панически страната. Какъв избор ще има оставащата гладна маса? На гладен стомах решенията за корекция на цените на ненужни имоти ще се вземат по-бързо отколкото сега.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 14:25:33
Quote
Баш Брокеро
На гладен стомах решенията за корекция на цените на ненужни имоти ще се вземат по-бързо отколкото сега.
С това съм съгласен, даже важи не само за ненужни имоти, а често и за основни (единствени).
Вярно е, че при рецесия спадат значително цените, ама чак до 250 евро... Много от нас са били свидетели на цени от $100, ама и заплатите тогава бяха $40-50.
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 14:28:51
[www.dnevnik.bg]

признанието
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 18:38:05
avatar
Quote
Баш Брокеро
Имайки предвид колабиралият пазар на НИ в БГ и приземяването на цените на НИ, съветвам моите клиенти да изчакат още докато м2 на жълтите павета стане около 200-250 евро. Знам, че ще са ми благодарни и когато му дойде времето ще дойдат пак при мене.
(((((((((((((((((((((((((((((
Ти ако така съветваш всички купувачи, няма да имаш работа докато не навършиш пенсионна възраст и вземеш социална пенсия за старост! Това ли ти е скритата цел?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Какво съветвам моите клиенти
09-04-2010 - 19:32:35
avatar
Явно "Баш Брокеро" не е брокеро, а банкеро.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход