Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?

Публикувано от avram 
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:10:29
avatar
Така - така, хубаво ги редиш!

Само лъвският скок, да не се окаже оня същият де го направи Дянков, кога оповести, че кризата у нас свършвала през месец Април 2010-та!

Тръгнаха от ГЕРБ като аслани, а гащите им ся ... - насрани! *yes*
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:15:09
avatar
Само не искам мен да виниш после и да ме питаш настойчиво: "Защо не ме предупреди че ще стане така"! и да се налага да те успокоявам като се качиш на покрива на някое ЕПК и се надвесиш заплашвайки че ще се хвърлиш ако не ти осигурят имот на половин цена!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:22:41
Quote
sobstvenik 31
Quote
paio
Quote
sobstvenik 31
Ами не е изключено ! Аз съм собственик на няколко вида оръжие.Ти като експерт какво би ме посъветвал? По-добре да се свърши от един път отколкото да живея с години с жена като твоята-една книжка за кола не може да вземе
------------------------------
Абе, аз подозирах че ти само на това си собственик!
Сигурно е много вълнуващо да си собственик на разни неща! Разкажи ми какво е усещането. Близко ли е до оргазъм? Сигурно никога няма да имам нищо! Завиждам ти аз бедния селянин чалгар! От мъка си запалих пура (за да свърша по -бързо). Тук под моста е студено... Имам още един гинес и найлон-лично мой-с него съм завил лаптопа за да пиша...Няма да изкарам до сутринта...
.........................................................................
Ще ме разчувстваш бе човек!:cry: Що не кажеш под кой мост си да ти донеса една топла супа! Под моста Чавдар ли Под моста на Бакърената фабрика ли, под моста на Захарна фабрика ли? Или под бул.Брюксел водещ към летището? И гледай дъжда да не намокри оръжието! Няма да можеш да се защитиш срещу инфлацията и лъвския скок на имотните цени!
Ето виждаш ли? Освен собственост имаш и чувства! Малко благотворителност е добре за имиджа.Благодаря за супата,но повече ще се зарадвам на едно детско меню от Макдоналдс..виждам го вляво....вдясно виждам "флоримонт" а над мен минават много коли.Околовръстния.. Виждам и ангели..(може да е от тревата)
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:25:06
avatar
Quote
paio
вдясно виждам "флоримонт"

Идеално, ще ни осведомяваш ли за флоримонт - дали до 10 дни ще е завършен и дали цените са все нагоре, както пишеше в банера им преди 5 дни? :]
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:28:33
avatar
Значи къде да те търся в Младост 2 или Младост 4 не е много ясно от поста ти? Сигурно е от тревата. Май е прав Аврам да пита отчаяха ли се купувачите? Според мен не трябва да се отчайват. Защото не трябва да ги колят продавачите, а да ги доят и стрижат банкерите.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:32:52
То това е вярно с доенето, ама все повече овце престават да дават мляко.
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:34:56
Quote
dodo2
Quote
paio
вдясно виждам "флоримонт"

Идеално, ще ни осведомяваш ли за флоримонт - дали до 10 дни ще е завършен и дали цените са все нагоре, както пишеше в банера им преди 5 дни? :]
Нали не си вярващ? Не след 10 или 15 а след XX дни.Сам разбираш,четова е реклама Паскаял има още доста работа.Това е само единия корпус.Там са възможни всякакви варианти. Мога да те запозная с Паскал да си говорите за бартери и други варианти.Между другото продава майбаха на добра цена-260000!
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:35:11
собственик, гледам за месец си успял да натрупаш 420 поста - по 15 на ден ги правиш*bow*
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:42:00
avatar
Quote
gogolcho
собственик, гледам за месец си успял да натрупаш 420 поста - по 15 на ден ги правиш*bow*
.............................................
Ако това е упрек да забавя ли темпото?
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
07-04-2010 - 23:46:52
Quote
sobstvenik 31
Значи къде да те търся в Младост 2 или Младост 4 не е много ясно от поста ти? Сигурно е от тревата. Май е прав Аврам да пита отчаяха ли се купувачите? Според мен не трябва да се отчайват. Защото не трябва да ги колят продавачите, а да ги доят и стрижат банкерите.
Аз не познавам София,ама и ти май не я познаваш! Моста на околовръстния над "България".(Нагоре е "Бояна"winking smileyОтгоре е централния офис на Флоримонт а в другата посока е Макдоналдс.Запалих огън ...голямата купчина кашони в ляво...мои са (собственост е все пак..)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход