Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?

Публикувано от avram 
Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
03-04-2010 - 17:21:22
avatar
Всичко се знае , Купувачи има достатъчно ,само че в момента са изплашени "да не се набутат"
Това определение "набутването" е синоним на пролетарско/селски с претенцията за тарикатско/градски произход - но е факт ,че Купувачи има!
---------------
Най-добрият маркетинг за Банките са форумите- там светкат обществените нагласи и ако коментарите бяха "Цените ще се вдигат" - значи всички ВЕЧЕ са купили и чакат поскъпване - но коментарите са "Цените ще падат" , Т.Е. има желаещи да купуват евтино. .........а има ли желаещи - ЩЕ КУПУВАТ но може и да не е евтино !winking smiley
Колко от мерака ще се сбъдне - вече се убеждавате сами.
гледам,че някои от купувачите пишат посред нощ , т.е. вече сън не ги хваща , да пишеш през нощта си е.............
--------
Моите теми , които по-рано събираха за седмица по 10 - 12 000 клика сега вече "изгасват" , сега няма съпротива - двама,трима за колорит не е съпротива , май дойде време за отчаянието


сигурен съм,че много люде ще направят опит да се вразумят след тази т.н. криза ...........колко от тях ще успеят.......знае ли Бог , вероятно малцина но ще е напредък !
предпочитам да имам срещу себе си вълк - той е предвидим , знам му мерака и няма изненади , докато оФцата е непредсказуема,може винаги да дооглупости ситуацията
----------------
колкото повече ускоряват рекламите на кредити - толкова повече Купувачите се отдалечават от изгодните покупки и се приближават към стария тренд ........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-03 17:33 от avram.
Re: Има ли отчаяни Купувачи на имоти или не ?
03-04-2010 - 17:30:51
avatar
[news.expert.bg]

Ето , лека полека ще свалят и лихвите на Старите кредити , т.е. мечтата за враждебни покупки (от закъсали ипетекари) и от Части съдебни изпълнители се изпарява ............но трябва още малко време - надеждите живеят дълго
Re: Има ли отчаяни Купувачи на имоти или не ?
03-04-2010 - 17:31:47
Quote
avram
Моите теми , които по-рано събираха за седмица по 10 - 12 000 клика сега вече "изгасват" , сега няма съпротива - двама,трима за колорит не е съпротива , май дойде време за отчаянието

Absofuckinglutley!
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
03-04-2010 - 18:26:57
Че има кандидат-купувачи съм съгласен, ама сякаш и продавачи на свестни имоти няма много. Доста са се оттеглили от пазара в очакване на по-високи цени, вследствие на което и кандидат-купувачите изчакват.
Продавач: "Цената не ми харесва, няма да продавам."
Купувач: "Стоката (често и цената) не ми харесва, няма да купувам."

П.С. Не виждам коментар на avram по тази тема, не вярвам да не я е чел.
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
03-04-2010 - 18:32:29
Аврам /след козметична редакция/
Всичко се знае , ПРОДАВАЧИ има достатъчно ,само че в момента са изплашени "да не се набутат"
Това определение "набутването" е синоним на пролетарско/селски с претенцията за тарикатско/градски произход - но е факт ,че ПРОДАВАЧИ има - ДАЖЕ БОЛ!
---------------
Най-добрият маркетинг за Банките са форумите- там светкат обществените нагласи и ако коментарите бяха "Цените ще се вдигат" - значи всички ВЕЧЕ са купили и чакат поскъпване - но коментарите са "Цените ще падат" , Т.Е. има желаещи да купуват евтино. .........а има ли желаещи - ЩЕ КУПУВАТ но може и да не е евтино АМА МОЖЕ И ДА Е МНОООГО ЕВТИНО !winking smiley
Колко от мерака ще се сбъдне - вече се убеждавате сами.
гледам,че някои от ПРОДАВАЧИТЕ пишат посред нощ И РЕДЯТ ТЕМА СЛЕД ТЕМА, т.е. вече сън не ги хваща , да пишеш през нощта си е.............
--------
Моите теми , които по-рано събираха за седмица по 10 - 12 000 клика сега вече "изгасват" , сега няма съпротива - двама,трима за колорит не е съпротива , май дойде време за отчаянието ДА -ОТЧАЯНИЕТО НА ПРОДАВАЧИТЕ СРЕЩУ ТЪРПЕНИЕТО НА КУПУВАЧИТЕ !!!


сигурен съм,че много ПРОДАВАЧИ ще направят опит да се вразумят след тази т.н. криза ...........колко от тях ще успеят.......знае ли Бог , вероятно малцина но ще е напредък !
предпочитам да имам срещу себе си вълк - той е предвидим , знам му мерака и няма изненади , докато оФцата е непредсказуема,може винаги да дооглупости ситуацията.
----------------
колкото повече ускоряват рекламите на кредити - толкова повече ПРОДАВАЧИТЕ се ЗАБЛУЖДАВАТ от изгодни ПРОДАЖБИ и се приближават към стРАШНИЯ трАП .......


Универсален си ...гладка мисъл и ясно послание !:]*beer*
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
03-04-2010 - 18:49:28
avatar
Quote
status
Аврам /след козметична редакция/
Всичко се знае , ПРОДАВАЧИ има достатъчно ,само че в момента са изплашени "да не се набутат"
Това определение "набутването" е синоним на пролетарско/селски с претенцията за тарикатско/градски произход - но е факт ,че ПРОДАВАЧИ има - ДАЖЕ БОЛ!
---------------
Най-добрият маркетинг за Банките са форумите- там светкат обществените нагласи и ако коментарите бяха "Цените ще се вдигат" - значи всички ВЕЧЕ са купили и чакат поскъпване - но коментарите са "Цените ще падат" , Т.Е. има желаещи да купуват евтино. .........а има ли желаещи - ЩЕ КУПУВАТ но може и да не е евтино АМА МОЖЕ И ДА Е МНОООГО ЕВТИНО !winking smiley
Колко от мерака ще се сбъдне - вече се убеждавате сами.
гледам,че някои от ПРОДАВАЧИТЕ пишат посред нощ И РЕДЯТ ТЕМА СЛЕД ТЕМА, т.е. вече сън не ги хваща , да пишеш през нощта си е.............
--------
Моите теми , които по-рано събираха за седмица по 10 - 12 000 клика сега вече "изгасват" , сега няма съпротива - двама,трима за колорит не е съпротива , май дойде време за отчаянието ДА -ОТЧАЯНИЕТО НА ПРОДАВАЧИТЕ СРЕЩУ ТЪРПЕНИЕТО НА КУПУВАЧИТЕ !!!


сигурен съм,че много ПРОДАВАЧИ ще направят опит да се вразумят след тази т.н. криза ...........колко от тях ще успеят.......знае ли Бог , вероятно малцина но ще е напредък !
предпочитам да имам срещу себе си вълк - той е предвидим , знам му мерака и няма изненади , докато оФцата е непредсказуема,може винаги да дооглупости ситуацията.
----------------
колкото повече ускоряват рекламите на кредити - толкова повече ПРОДАВАЧИТЕ се ЗАБЛУЖДАВАТ от изгодни ПРОДАЖБИ и се приближават към стРАШНИЯ трАП .......


Универсален си ...гладка мисъл и ясно послание !:]*beer*
-------
Оптимизма ти е леко притеснителен
прочети ми втория пост и помоли някой да ти го обясни
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
03-04-2010 - 19:13:19
"Може да се очаква лек и постепенен спад на лихвите по заемите, АКО икономическата ситуация се подобри и хората покажат, че могат да обслужват заемите си."

"АКО"-то ,както и децата от детската градина знаят, "цапа гащи и мирише".
Иначе имам и за продаване и за купуване , давам под наем и ползвам под наем , но оптимизмът ми не е притеснителен ами изобщо го няма - обективно "икономическата ситуация" е по-зле от всякога и поради множеството "АКО"-та пред перспективите миризмата май ще е силна и дълготрайна .
А твоят оптимизъм наистина ме радва !*beer*
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
03-04-2010 - 19:26:31
avatar
Quote
status
"Може да се очаква лек и постепенен спад на лихвите по заемите, АКО икономическата ситуация се подобри и хората покажат, че могат да обслужват заемите си."

"АКО"-то ,както и децата от детската градина знаят, "цапа гащи и мирише".
Иначе имам и за продаване и за купуване , давам под наем и ползвам под наем , но оптимизмът ми не е притеснителен ами изобщо го няма - обективно "икономическата ситуация" е по-зле от всякога и поради множеството "АКО"-та пред перспективите миризмата май ще е силна и дълготрайна .
А твоят оптимизъм наистина ме радва !*beer*
------------
най-трудното е да разберете , че на това офче племе новините му се дозират - почти винаги !
Ако нямаше АКО - такива като теб щяха да изригнат от възторг а така има възпираш елемент , малко оптимизъм,малко съмнение , малко по малко колелото се задвижва
-----------
понеже си наивник а не простак като другите,- Пазарът не се движи от числа (тук няма понятие стойност,себестойност, амортизации)
Пазарът се движи от ЦЕНИ , които пряко кореспондират с главите на участниците - каквото им кажат - това приемат , важен е само момента и посоката
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
04-04-2010 - 00:54:44
Христос възкресе бе хора!!!
Пунди, нема се пуашиш брато.
*drink1*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-04 00:55 от Дядо Мечо.
Re: Отчаяха ли се Купувачите на имоти или още таят надежди за евтиния ?
04-04-2010 - 02:54:54
Бае Авраме, цените са все още надути и нереално високи спрямо стандарта на живот в България. Спекулата си е спекула и голямият бум свърши, сега иде време и ето дошло е цените да слезат ниско до реалните си стойности. Спокойно, тогава хората пак ще правят печалба, но за онези 300% забрави*smiley_ahh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход