Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

рестарт в кредитирането

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 00:35:17
avatar
Quote
sobstvenik 31
Quote
Scyther
Съвет: ИнжЕнер и инжЕнерство...
.............................
Да на български е така. Благодаря за поправката. Брат ми е синиъ инжиниъ, затова се обърках.

Ти колкото български толкова и английски знаеш, как може във всеки пост да създаваш поредната глупост ай спри се малко. На английски първият звук е "Е" в тази дума, а след ж не е "И" ами по-скоро "Ъ". :]

P.S. "инжиниъ" сигурно на английски звучи както пловдичанин казва "тИлИфон".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-13 00:36 от dodo2.
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 00:41:37
avatar
Quote
dodo2
Quote
sobstvenik 31
Quote
Scyther
Съвет: ИнжЕнер и инжЕнерство...
.............................
Да на български е така. Благодаря за поправката. Брат ми е синиъ инжиниъ, затова се обърках.

Ти колкото български толкова и английски знаеш, как може във всеки пост да създаваш поредната глупост ай спри се малко. На английски първият звук е "Е" в тази дума, а след ж не е "И" ами по-скоро "Ъ". :]

P.S. "инжиниъ" сигурно на английски звучи както пловдичанин казва "тИлИфон".

...............................
НЕ Е ПО ТЕМАТА, НО ИМАМ ВЕЧЕ ДВАМА СЪВЕТНИЦИ ЕЗИКОВЕДИ. БЛАГОДАРЯ!
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 00:44:20
avatar
Липсва ти едно свойство, когато се объркаш да кажеш "да глупаво беше", а като започваш да си измисляш причини за объркването обикновено се заплиташ в още по-големи лайна.
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 00:52:19
avatar
За първият звук си прав, но за вторият не си. Виж речниците и транкрипциите. По скоро Ъ като Ъкъл.
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 01:13:30
avatar
Quote
sobstvenik 31
За първият звук си прав, но за вторият не си. Виж речниците и транкрипциите. По скоро Ъ като Ъкъл.

Е аз какво написах? Написано с български букви се казва горе долу: "енджъниъ". Ти защити правописната си грешка на български с това, че на английски било "...джИ..." и направи още една, като каза, че започва с "И".

P.S. транСкрипция се пише със "С" :]
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 01:18:46
avatar
В грешка си не е енджъниъ , а енджиниъ! Няма горе-долу има закони на траскрибиране! Айде ходи да разглобяваш електромотори!
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 01:27:31
avatar
Ти си еб*ти простата досада.



Виж звука след "ДЖ" е същия като този в края преди глухото "Р", няма нищо общо с "И". На това му се вика "тъпо, но упорито".
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 17:48:57
avatar
engineer
[,endʒi'niə]
Не ми излиза транскрипцията с този шрифт, но от 30 английски речника които съм прегледал не е изписана така както ти си я изписал!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-04-13 18:23 от sobstvenik 31.
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 18:58:06
dodo2, някъде беше писал че Пруфесора е форумният клоун, ама сбърка.

Той се опитваше да разчупи траекторията на електронните импулси в синапсите, свикнали да се движат от т.А до т.Б по определен път, на което му викат рутина.Туй го обяснявам като проЗД инДЖинер.

Собственикр 31 направо си е подвижна психиатрична енциклопедия, но за съжаление хич не е забавен и на нищо не може да ни научи, тъй че вземи му дръпни шалтера, да мирясаме *bow*
Re: рестарт в кредитирането
13-04-2010 - 19:02:21
avatar
Ти пък откъде се пръкна? Даже не съм те видял досега! Ако нещо против имаш последният ми пост, отвори английски речник и чети!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход