Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще си съберат ли банките раздадените кредити?

Публикувано от Баш Брокеро 
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
17-03-2010 - 20:36:52
вече има хора
със 4 запора
да са живи и здрави да ги плащат
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
17-03-2010 - 20:58:24
И аз за това се моля.
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
17-03-2010 - 21:23:57
Quote
Imotko
Други стари вицове знаете ли? А нова трагическа тема да пуснете, че да си се радвате четиримата колко сте добре, а другите-зле.

Г-н идиотко Imotko, ако имате притеснения обърнете се към професионалист психиатър. Оставете форума на мира щом така ви разстройва.
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
17-03-2010 - 21:26:54
Quote
ТОРТКО
...
- През два часа се будя и започвам да плача...
Има и леко грубо продължение:
- И поне един път на вечер се н.сирам. *angel*
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
17-03-2010 - 21:28:06
avatar
Quote
Баш Брокеро
Quote
ТОРТКО
Тука ще го сложа.

Двама брокери на недвижими имоти разговарят:
- Колега, аз с този нервен пазар направо се побърках, въобще не мога да спя - цените падат, купувачи няма...
- А аз спя като бебе! - отговорил другият.
- Как така?
- През два часа се будя и започвам да плача...

И да не стане после "незнам, незнам оправяй се сам".

Тортко, вицове за брокери не съществуват защото... историйте са по действителни случки.

И ти си брокер ?!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
17-03-2010 - 22:16:08
И тука хибаво си ревете, не ви трябва друга тема. 4 запора на какво бе, на заплатата ли? Егати заплатата. Или някой е бил поръчител на пет каки за по 1500 лева заеми и сега каките не плащат. Горкия човечец, тц, тц.
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
19-03-2010 - 12:43:26
Quote
dival
Леле , наистина ме подсети че съм поръчител на едни 10 000 лв , на една жена която си е на заплата и е много свясна и тн .... това стана преди 2 или 3 години нямам спомен - довечера ще ровя документи

Брей, вярно, че поръчителството не било само подпис. Ами сега?

Дали освен ипотекарите и поръчителите ще са доживотни длъжници? Ами ако и сами поръчители имат кредит?
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
21-03-2010 - 10:09:22
avatar
Quote
dival
Леле , наистина ме подсети че съм поръчител на едни 10 000 лв , на една жена която си е на заплата и е много свясна и тн .... това стана преди 2 или 3 години нямам спомен - довечера ще ровя документи

Провери, защото и аз бях поръчител през 2004г. на една бизнес дама, за която нямаше никакви индикации да е затруднена, защото познавах цялото и семейство. През 2009г. от банката където беше теглила кредита ми звъняха в началото на всеки месец за да ме уведомят, че тя закъснявя със вноската и аз да съм търсел жената и да я уведомявам! Слава богу всичко приключи, без да се налага аз да и плащам вноските. От юли същата година и приключи срока на заема и престанаха да ме притесняват. Това обаче си беше жив тормоз за мен.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ще си съберат ли банките раздадените кредити?
24-03-2010 - 20:31:15
avatar
Българската народна банка разпрати прес съобщение с предупреждение към партиите да не замесват банките във войната помежду си. По-рано днес в парламента Антон Кутев от името на БСП поиска парите на бюджетните интитуции като НАП, НОИ, митниците и др. да се извадят от "Сибанк", управлявана от Цветелина Бориславова и да се дадат на държавната Българска банка за развитие. Тя пък щяла да раздава кредити на бизнеса от тези пари. Както „БЛИЦ” по-рано писа, това е идея на Алексей Петров. БСП обаче не спомена на специалния си брифинг другите банки, в които има държавни пари. Всеки опит една или друга банка да бъде въвлечена в междупартийни нападки пряко вреди на банковата система, се казва в съобщението на БНБ. Още повече, когато се атакува голяма банка като "Сибанк", с опит на пазара над 15 години, с активи над 2 млрд. лв. и със солиден мажоритарен собственик като KBC груп, авторитетна банково-застрахователна група в Кралство Белгия, пише още там. БНБ намира за особено неуместен аргумента, че преместването на бюджетни средства от една в друга банка ще допринесе за кредитирането на малкия и средния бизнес. "Това твърдение показва непознаване на функционирането на банковото посредничество, тъй като всички средства, постъпващи по приходни сметки на бюджетни организации като НАП, Агенция "Митници" и др. са транзитни и в края на работния ден се централизират в сметки на републиканския бюджет в БНБ", посочват оттам. БНБ обръща внимание, че опитите която и да е банка да бъде въвлечена в полето на междупартийни дебати и други публични политически изяви са особено неуместни в условия на световна икономическа криза. / БЛИЦ
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход