Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За какви пари би могло да се продаде....реално.

Публикувано от pepiar 
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
19-03-2010 - 13:53:31
Quote
kopan
В карето заключено между Константин Величков и Ботев ; Стамболийски и Сливница има няколко стотин новостроящи се сгради. В повечето от тях 2008-ма уж всичко беше разпродадено, сега висят надписи "продава се директно от строител". Цените са между 750-1200. Който има време нека пообикаля. Близо до работата построиха 2 блока - зад билата на Опълченска - 1200е/кв. Това е някакъв максимум.
Не разбирам след като някой иска да вземе някакви пари - били те 40-50 или 100 хиляди евро, защо не се вдигне и не се разходи малко. Събота и неделя - да запише 2-3 телефонни номера и да звънне директно на строителите през седмицата.
Между другото не мислете Иван Иванов и Стамболийски за добра местоположение - лееекинка миризма от канала, голям трафик и силно замръсяване. Циганите които се мотат наоколо, припечелвайки от вторичните суровини на Овчо Поле и Тодор Александров. Не забравяйте и "Центъра по Наркомании", който е на около 200 метра по-надолу по Иван Иванов. Бре що си мислех че е на Одрин?
Определено в района на 5-10 мин пеша има по-добри места.

edit: Забравих, ако не ти се разхожда в целия район отиди на следващата пряка - Одрин. Между Стамболийски и Тодор Александров има 2 строежа. Виж какви са там цените.


Цените са ясни...макар и много различни(като слушам колегите от форума)...въпроса ми беше на колко РЕАЛНО се извършват сделки на подобен имот в този етап на строителството..? Аотносно миризми,цигани,наркомани и трафик къде в СФ не е така?
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
19-03-2010 - 15:59:44
Извинявай, надявам се да не си се обидил. Исках да кажа, че дали е тази или съседната улица няма разлика в цената. Може би някой ще те увери, че на Стамболийски и Иван Иванов е по-скъпо отколкото на Българска Морава и Пиротска. Аз съм на друго мнение, затова написах горното.

Единствената реална сделка, която лично съм извършил беше на няколко преки по-надолу (Пиротска и Брегалница) - а14 - 700 евро на квадрат. Декември 2009.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-19 16:00 от kopan.
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
19-03-2010 - 16:26:17
Quote
kopan
Извинявай, надявам се да не си се обидил. Исках да кажа, че дали е тази или съседната улица няма разлика в цената. Може би някой ще те увери, че на Стамболийски и Иван Иванов е по-скъпо отколкото на Българска Морава и Пиротска. Аз съм на друго мнение, затова написах горното.

Единствената реална сделка, която лично съм извършил беше на няколко преки по-надолу (Пиротска и Брегалница) - а14 - 700 евро на квадрат. Декември 2009.

В никакъв случай..да се обидя*yes*, и сега живея в центъра на ул.Дунав и Екзарх ЙосиФ иии не съм очарован...същата смрад,трафик и братя мангали..*smiley_ahh* като включим и паркирането..става..меко казано неприятно.
Точно поради тази причина, парцел (както споменах го имам),продажба на този имот,и живот и здраве....спокойствие,въпреки че пак се съмнявам...според мен няма място в СФ където всичко да е ОК..ама тук съм се родил..
Благодаря все пак за коментара...ще ми е полезен.
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
13-04-2010 - 20:25:43
Здравеите вместо да се надлъгвате и правите на велики моля предлагам ви разумно решение предлагам ви замяна в гр.Сандански напълно готовожилище за живеене или продаване без никакви задължения и ипотеки каквито и тук ги има на примамливи цени но след това стават двоини та да си доида на офертата поемам риска за замяната вия решаваите чакам 220м2 е РЗП на апартамента и.... чакам на gab_59@abv.bg
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
14-04-2010 - 00:23:33
Quote
valsodar
50 000 - на този етап максимум.

От там нагоре си е чист късмет.

Вярно, рискът съществува ако липсва А16, но ако имаш поне А15, 50000Е е цена която е напълно реална. А от там нагоре си е наистина чист късмет.

[zdravbadi.com]
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
16-04-2010 - 11:47:42
Вчера пихме бира с един колега и един архитект - проектирал е една от сградите до Стамболийски. Зарибяваше ни да си вземем апартамент на 2-ра плоча на цена 500 евра - мръсна площ + 5к евра гараж. (по принцип ги продавали на 550 ама ние нали сме сериозни за 500 ще го вземем). Той бил си взел вече 2. Искат да платиш 30%, на акт 14 или 15 - още 50%. останалото като (ако) стане.
Та макс толкова е реалната цена!
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
16-04-2010 - 17:25:53
Ти като една кака в съседната тема - "до Стамболийски" може да е и във "Факултето" бе, айде уточни се малко. Сигурно до "мола" са толкова, нали. Мястото е много важно, най-важното.
А иначе, архитектът си е взел апартамент вместо пари за проектиране, а от акт 14 до акт 15 разликата е като от ъпър до сривльо.
На български език евро няма множествето число "евра". Това е тарикатски жаргон, ама нали тук всички са тарикати.
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
16-04-2010 - 19:23:56
Imotko, за мене и 100 евра на дупка са ми много и изобщо не съм го слушал какво точно ми казва. Ако ще и акт 50 да ми дава в "светлото бъдеще" ми е все тая. Аз си имам таргет 300 евра - готово с А16. Като стане си вземам - може и два, не че имам кво да ги правя толкова. Архитекта обясняваше колко бил сигурен строителя, какво и как бил строил, как мястото било "топ локейшън" и т.н. - рекламен агент да беше нямаше толкова да се старае, само дето аз на приказки не вярвам.
Re: За какви пари би могло да се продаде....реално.
16-04-2010 - 20:12:22
Ще се старае, нали пари има да взема. Е там по принцип мястото си е индианско, може някой строител-будала да го е позакъсал.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-16 20:18 от Imotko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход