Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 15:13:17
avatar
Пунди пак си изтървал козите. Пак започна да пропускаш графика с хаповете. Разбери че е за твое добро да си зимаш хаповете редовно зеленото, синьото и розавото всеки ден по едно за всяка личност в тебе да ги държи в баланс. Иначе виждаш какво става започват всички наведнъж да напират за изява.

Ни копува ни продава
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 15:16:15
Професоре(Студенте, Университете),

Съждението в посоченият отговор:
"Ако банките свалят лихвите - значи има желаещи да купуват , други пък следва да рефинансират стари задължения" е неправилно. Натам просто не ми се чете

smiling smiley
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 15:18:23
Отлагам закупуването на Бентли-то за неопределено време!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 15:38:16
avatar
Quote
tikvarova
Професоре(Студенте, Университете),

Съждението в посоченият отговор:
"Ако банките свалят лихвите - значи има желаещи да купуват , други пък следва да рефинансират стари задължения" е неправилно. Натам просто не ми се чете

smiling smiley

===================
и кое му е неправилното - кредит взема този-който има нужда .........това ясно ли е ?
който няма нужда от кредит (собствени пари) но има нужда от жилище - купува от свободния пазар !......или не купува
няма "дъжд" от имоти при ЧСИ - но пък има кредити , т.е. няма евтиния !
------------
НАй-вероятно кредити ще се отпускат на желаещи за жилища-собственост ВЕЧЕ на банките , т.е. с кредит няма да се вкарва потенциална собственост в пуртуфера на банките а ще се изкарва , т.е. ще се олекотяват банките откъм имоти !
--------
това го разбра само един от форума с ник "?" - той го нарича "контролирана инфлация" , аз го наричам "нова инвеститорска вълна" !
Банките няма да дават кредити , ако такива като вас не скачат срещу цените - т.е. заинтересовани са от покупки - вие сте най-добрия индикатор за наличие на бъдещи купувачи !
Останалото е офчия синдром..
ако ти е сложно , иди при някой бакалин и го питай защо продава сирене , или защо наркодилъра продава дрога.......защото някой иска тази стока........
просто е , но не е за прости хора !
иди при някой бакалин и го питай кога няма да продава сирене ?
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 16:45:45
Quote
ред хот БГ пепър
Quote
tikvarova
Професоре(Студенте, Университете),

Съждението в посоченият отговор:
"Ако банките свалят лихвите - значи има желаещи да купуват , други пък следва да рефинансират стари задължения" е неправилно. Натам просто не ми се чете

smiling smiley

===================
и кое му е неправилното

Неправилното е, че е съждение.
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 16:54:43
avatar
Quote
Scyther
Quote
ред хот БГ пепър
Quote
tikvarova
Професоре(Студенте, Университете),

Съждението в посоченият отговор:
"Ако банките свалят лихвите - значи има желаещи да купуват , други пък следва да рефинансират стари задължения" е неправилно. Натам просто не ми се чете

smiling smiley

===================
и кое му е неправилното

Неправилното е, че е съждение.
-------------
Прав си - Истината не е съждение - ово йе факт !
вие правите най-добрия маркетинг на банките - колкото повече скачате - толкова по-високо ще качат цените !
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 18:57:46
avatar
То уж беше факт и това, че цените от януари 2009 (преди 14 месеца) тръгвали нагоре?

Приказката за лъжливото пунди всички я знаят. А колкото повече се напъва да лъже, толкова повече се губи смисъла да пуска по 2 теми на ден и да пише в тях с по три псевдонима.

Вече и най-големият дебил като види статия "дъното това, цените онова" само се смее и игнорира.
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 21:36:48
Започвам и аз да пиша несвурзани неща ,като повечето от вас smiling smiley
Или да измествам темата на разговор .
Аз да си питам ,защо да го ева няма отделна графа Итонгови имоти ,бълвани няколко години наред и защо те се предлагат като монолит.
И колко да го ева трябва да струват такива имоти построени от дунапренени мухлясали гъби
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 21:56:15
avatar
Защо пералните са започнали да се развалят, точно като им изтече гаранционният срок?
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 22:19:17
От 1 април имотите ЯКО нагоре!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход